Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Klokken en Barometers; (8)

Schätzpreis

8 Los(e)

  • 8 Los(e)

Bronzen pendule au bon sauvage, naar een Empire voorbeeld, 20e eeuw, adres: Hera, gemerkt: FHS uurwerk, h. 35 cm.

Friese staartklok, met afbeedling van jager bij landhuis, wijzerplaat met Romeinse cijfers, Friesland, 19e eeuw, met gewichten.

Carriage clock in messing kast, met Romeinse cijfers, Frankrijk, vroeg 20e eeuw, h. 12 cm.

Friese staartklok met beschilderingen van kaasbrenger, met Romeinse cijfers, met gewichten, Friesland, 19e eeuw.

  • 8 Los(e)