8 Los(e)/Seite
Brass barometer/hygrometer
Bronzen pendule au bon sauvage, naar een Empire voorbeeld, 20e eeuw, adres: Hera, gemerkt: FHS uurwerk, h. 35 cm.
Fire-gilt mantel clock
Table clock in oak veneered case
Frisian tail clock, 19th century.
Friese staartklok, met afbeedling van jager bij landhuis, wijzerplaat met Romeinse cijfers, Friesland, 19e eeuw, met gewichten.
Carriage clock, France
Carriage clock in messing kast, met Romeinse cijfers, Frankrijk, vroeg 20e eeuw, h. 12 cm.
Frisian tail clock
Friese staartklok met beschilderingen van kaasbrenger, met Romeinse cijfers, met gewichten, Friesland, 19e eeuw.
8 Los(e)/Seite