Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Modern Glas en Keramiek ; (45)

Schätzpreis

45 Los(e)

  • 45 Los(e)

Los 533

Porcelain vase

Porseleinen vaas met twee parkieten, gemerkt onderzijde Miquel Requena Spanje, h. 38 cm.

Plateel bolvaas, gemerkt N.V. Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland, Bela, h. 20 cm.

Serie van 3 presse-papiers op verhoogde voet, met ingesloten millefiori-, bloem- en spiraaldecor, mogelijk Murano (chips).

Serie van 10 dikglazen bol- en eivormige presse-papiers, met ingesloten spiraaldecor, mogelijk Murano, in diverse maten.

Serie van 13 dikglazen presse-papiers, met ingesloten bubbels en spiraaldecor, w.o. Pfeiffer (stickers).

Set van dikglazen karaf en presse-papier, met ingesloten millefiori-decor, 1x gemerkt: Murano, 70/80-er jaren.

Serie van 5 dikglazen druppel en kegelvormige presse papiers, met ingesloten decor, gesigneerd onder andere: Caithness Schotland.

Serie van 9 dikglazen bol- en eivormige presse-papiers, met ingesloten bubbeldecor, mogelijk Murano, diverse maten.

Serie van 13 dikglazen presse-papiers, met ingesloten spiraalvormig en bubbeldecor, mogelijk Murano.

Serie van 9 dikglazen presse-papiers, met ingesloten bloem- en bol-decor, waarschijnlijk Murano.

Serie van 10 dikglazen presse papiers, met ingesloten bloem en vis decor, diverse maten.

Serie van 3 dikglazen presse-papiers, met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd: Val Saint Lambert, Cees van Olst (1947).

Set van 13 presse-papiers, met ingesloten millefiori-decor, o.a. gemerkt (stickers) Murano, diverse maten.

Lot van een glazen Orrefors sierschaal, h. 12, diam. 18 cm., een Lalique stopkaraf, h. 26 cm. en een kristallen geëtste vaas, h. 25 cm.

Lot van 36 blauw/groen gekleurde glazen, w.o champagne, wijn en waterglazen. ...[more]

Lot van 30 groenglazen glazen, w.o. witte/rode wijn en waterglazen.

Ronde glazen schaal, Leerdam, diam. 42.4 cm.

Dikglazen designvaas, met abstract decor, gesigneerd: Ioan Nemtoi, h. 29 cm.

Los 781

2 design vases

Lot van 2 glaspasta handgeblazen siervaas met meerkleurig decor, in abstracte vormen, 1x gesigneerd, h. 9 en 29 cm.

2 dikglazen designvazen met ingesloten decor, beide gesigneerd: La Rochere, h. 35 en 21 cm.

2 dikglazen vazen met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd onderzijde: Olivier Mallemouche, 18.11.07 en 18.5.07, h. 18 en 22 cm. ...[more]

2 dikglazen karaffen, onder stop, waarvan 1 met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd onderzijde, h. 21 en 13 cm.

Fumi kleurige optisch geblazen glazen vaas, ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1946, gemerkt CL, h. 21 cm.

Lot van 3 dikglazen designvazen, met ingesloten decor, 1x gesigneerd en genummerd onderzijde, Oliver Mallemouche, hoogte: 35, 32, 24 cm. ...[more]

Lot van 2 glazen presse-papiers, gesigneerd Michele Luzorno.

Copier, A.D. Tincraquelé wit glazen bolvaas, Leerdam, onderzijde gemonogrammeerd, h. 21 cm.

Dikglazen schaal met wit gestreept dynamisch decor, ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, jaren 30, gemerkt CL, diam. 34 cm.

Bicolor gouden solitairring bezet met diamant oudslijpsel, ca. 0.25 ct. (gezet gemeten), gehalte 585/000, bruto gewicht 1.5 gram. Maat 18.

Amberkleurige glazen vis, Lalique, met bijbehorende doos, eind 20e eeuw, h. 4,5 cm.

Lot glaswerk bestaande uit 6 champagneglazen en 12 witte wijnglazen, Rosenthal Studio Line, ontwerp Bjorn Wiinblad, decor Romanze.

  • 45 Los(e)