45 Los(e)/Seite
Porcelain vase
Porseleinen vaas met twee parkieten, gemerkt onderzijde Miquel Requena Spanje, h. 38 cm.
St. Lukas pottery vase
Earthenware ball vase
Plateel bolvaas, gemerkt N.V. Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland, Bela, h. 20 cm.
Serie van 3 presse-papiers op verhoogde voet, met ingesloten millefiori-, bloem- en spiraaldecor, mogelijk Murano (chips).
Serie van 10 dikglazen bol- en eivormige presse-papiers, met ingesloten spiraaldecor, mogelijk Murano, in diverse maten.
Serie van 13 dikglazen presse-papiers, met ingesloten bubbels en spiraaldecor, w.o. Pfeiffer (stickers).
Set van dikglazen karaf en presse-papier, met ingesloten millefiori-decor, 1x gemerkt: Murano, 70/80-er jaren.
Serie van 5 dikglazen druppel en kegelvormige presse papiers, met ingesloten decor, gesigneerd onder andere: Caithness Schotland.
Serie van 9 dikglazen bol- en eivormige presse-papiers, met ingesloten bubbeldecor, mogelijk Murano, diverse maten.
Serie van 13 dikglazen presse-papiers, met ingesloten spiraalvormig en bubbeldecor, mogelijk Murano.
Heavy glass presse papiers 9x
Serie van 9 dikglazen presse-papiers, met ingesloten bloem- en bol-decor, waarschijnlijk Murano.
Serie van 10 dikglazen presse papiers, met ingesloten bloem en vis decor, diverse maten.
Serie van 3 dikglazen presse-papiers, met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd: Val Saint Lambert, Cees van Olst (1947).
Set van 13 presse-papiers, met ingesloten millefiori-decor, o.a. gemerkt (stickers) Murano, diverse maten.
Lot of a pair of cufflinks
Optical glass object
Lot van een glazen Orrefors sierschaal, h. 12, diam. 18 cm., een Lalique stopkaraf, h. 26 cm. en een kristallen geëtste vaas, h. 25 cm.
Lot van 36 blauw/groen gekleurde glazen, w.o champagne, wijn en waterglazen. ...[more]
Lot of 30 green glasses
Lot van 30 groenglazen glazen, w.o. witte/rode wijn en waterglazen.
Design vase, Ioan Nemtoi
Dikglazen designvaas, met abstract decor, gesigneerd: Ioan Nemtoi, h. 29 cm.
2 design vases
Lot van 2 glaspasta handgeblazen siervaas met meerkleurig decor, in abstracte vormen, 1x gesigneerd, h. 9 en 29 cm.
Clear glass Unica vase
2 vases, La Rochere
2 dikglazen designvazen met ingesloten decor, beide gesigneerd: La Rochere, h. 35 en 21 cm.
Unica vase, A.D. Copier
2 thick glass design vases
2 dikglazen vazen met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd onderzijde: Olivier Mallemouche, 18.11.07 en 18.5.07, h. 18 en 22 cm. ...[more]
2 thick glass decanters
2 dikglazen karaffen, onder stop, waarvan 1 met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd onderzijde, h. 21 en 13 cm.
Fumi kleurige optisch geblazen glazen vaas, ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1946, gemerkt CL, h. 21 cm.
Clear glass ribbed Unica vase
Lot van 3 dikglazen designvazen, met ingesloten decor, 1x gesigneerd en genummerd onderzijde, Oliver Mallemouche, hoogte: 35, 32, 24 cm. ...[more]
Paperweights, Michele Luzorno
Lot van 2 glazen presse-papiers, gesigneerd Michele Luzorno.
Copier, A.D. Tincraquelé wit glazen bolvaas, Leerdam, onderzijde gemonogrammeerd, h. 21 cm.
Thick glass bowl
Dikglazen schaal met wit gestreept dynamisch decor, ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, jaren 30, gemerkt CL, diam. 34 cm.
Set of yellow-blue glass vases
Bicolor gouden solitairring bezet met diamant oudslijpsel, ca. 0.25 ct. (gezet gemeten), gehalte 585/000, bruto gewicht 1.5 gram. Maat 18.
Amber glass fish
Amberkleurige glazen vis, Lalique, met bijbehorende doos, eind 20e eeuw, h. 4,5 cm.
Lot of glassware (18x)
Lot glaswerk bestaande uit 6 champagneglazen en 12 witte wijnglazen, Rosenthal Studio Line, ontwerp Bjorn Wiinblad, decor Romanze.
45 Los(e)/Seite