64 Los(e)/Seite
Standing post column/letterbox
Groene staande postzuil/brievenbus, aluminium, h. 106 cm.
Maria van Elk (1943-)Kleurig wandkleed op grijze ondergrond, gesigneerd en gedateerd '65 rechtsonder, gemengde techniek, 97 x 210 cm.
Elk, Maria van. Tapestry
Elk, Maria van. Silk tapestry
Maria van Elk (1943-)Zijde wandkleed met grillig decor, niet gesigneerd, toegeschreven aan Maria van Elk (1943), 188 x 120 cm.
Wooden carved model car Audi
Een houten gesneden modelauto Audi, Concours d'Elegance, Furstenfield, 2007 1e plaats.
Cremer, Jan, tapastry tulips
Jan Cremer (1940-)Tulips Espana, gesigneerd links onder , scheerwol tapijt, 200 x 250 cm.
Herman Vreedenburgh (1887-1956)'Stilleven met eend', gesigneerd rechts onder en gedateerd 1943, doek 48 x 62 cm.
Nijland, Dirk Hidde, fishing
Dirk Hidde Nijland (1881-1955)Visser op de kade met vuurturen in de verte, gemonogrameerd rechts onder, aquarel 20 x 20 cm.
Engelen, René. The port, Antwerp
René EngelenHaven te Antwerpen, gesigneerd rechtsonder, doek, 80 x 100 cm.
Jong, Germ de, stillife with flowers
Germ de Jong (1886-1967)Bloemstilleven met plukboeket in aardewerk kruik, gesigneerd rechtsonder, doek, 58 x 44 cm.
Masereel, Frans. Portrait of a lady
Frans Masereel (1889-1972)Dame met kruishanger, gemonogrammeerd en gedateerd 1921 rechts onder, inkt op papier 36 x 29 cm.
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Studie voor emplacement, gesigneerd rechtsonder, doek, 60 x 80 cm.
Bottema , Tjerk, bride
Tjerk Bottema (1882-1940)Bruid met boeket, gesigneerd rechtsonder, gouache, 30 x 23 cm.
Fritschij, Fred. Landscape
Fred Fritschij (1932-2021)Landschap met bomen, gesigneerd rechtsonder, doek, 50 x 65 cm.
Veen, Mattie van der, Portrait
Mattie van der Veen (1974-)Portret in paarstinten, gesigneerd rechts onder en gedateerd 2000, pastel 100 x 70 cm.
Rotgans, Monica. Cows in landscape
Monica Rotgans (1951-)Koeien in landschap, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 79 x 99 cm.
Kruyder-Bouman, Jo. 't Blauwe Water
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)'t Blauwe Water, gesigneerd rechts onder, doek 75 x 100 cm.
Andrea, Kees. Children with masks
Nieweg, Jacob, landscape with tree
Jacob Nieweg (1877-1955)Knitwilg voor appelboomgaard, gemonogrammeerd en gedateerd '27 links onder, doek 64 x 54 cm.
View of the harbor in Enkhuizen
Gezicht op haven te Enkhuizen, gesigneerd onder passe-partout rechtsonder, aquarel, 39 x 50 cm.
Janssen, Willem. Abstract portrait
Willem Janssen (1950-)Abstract portret, verso foto Galerie Odette met Willem Janssen, acryl, 39 x 29 cm.
Westerik, Co, Thinking figures
Co Westerik (1924-2018)Denkende figuren, gesigneerd en gedateerd 1955 middenonder, ets, genummerd 9/40, 20 x 25 cm.
Bruno Monvoisin (1953-)'Le Turlut de la Tulipe Hirsute', gesigneerd r.o., doek
Butzelaar, Hans, South of France
Hans Butzelaar (1945-)Zuid-Frankrijk, gesigneerd linksonder, doek, 50 x 60 cm.
Clary Mastenbroek (1947-)Portret van een vrouw, gesigneerd met initialen en gedateerd 87' links onder. Paneel 47 x 41 cm.
Fiedler, Herbert O. Landscape
Herbert O. Fiedler (1891-1962)Landschap met huizen aan rivier, gesigneerd rechts onder, board 44 x 46 cm.
Bouthoorn, Wil.
Wil Bouthoorn (1916-2004)Don Quichote, gesigneerd rechts boven, gouache 74 x 54 cm.
Zomer, Anna , Houses
Anna Zomer (1899-1970)Boederij bij akker, gesigneerd verso, doek 40 x 50 cm.
Hoope, Bob ten, portraits 3x
Hoope, Bob ten, dog and at the pub
Bob ten Hoope (1920-2014)'Aan de bar' en hond, gesigneerd rechts boven en onder, aquarel 23 x 35 en 43 x 31 cm.
Koolwijk, Reyn. Forest view
Reyn Koolwijk (1956-)Bosgezicht, c-print 14 x 19 cm.
Kerkhof, Paul Eric Victor. Landscape
Paul Eric Victor Kerkhof (1915-)Vlaams Landschap, gesigneerd rechts onder, doek 50 x 60 cm.
Rodrigo, Jan Franciscus, clowns
Jan Franciscus Rodrigo (1921-2013)'Het circus', gesigneerd en gedateerd '76 rechts onder, doek 74 x 49 cm.
Durieux, Peter , Landscape
Peter Durieux (1951-)Tussen het riet, gesigneerd rechtsonder en gedateerd '86, board, 14,5 x 31 cm.
Driftwood on wooden base
Polychroom beschilderd drijfhout op houten sokkel, gesigneerd Kabre= Klaas Bregman en gedateerd 2011, h. 116 cm. ...[more]
Driftwood on wooden base
Polychroom beschilderd drijfhout op houten sokkel, gesigneerd Padt, h. 140 cm. (sokkel met schade).
Parvez Shahid (1970-)Make Friend, gesigneerd rechtsonder, druk op papier, genummerd 49/60, 71 x 96 cm.
Gogos, Ferenc, "port"
Ferenc Gogos (1936-2011)"Poort", verso gesigneerd en gedateerd 1990, doek 60 x 60 cm.
Dooper, Leo, 'Still life'
Leo Dooper (1934-2012)'Stilleven', gesigneerd rechtsonder en gedateerd '87', gouache, 77 x 57 cm.
Defesche, Pieter. Salome 4
Pieter Defesche (1921-1998)Salome 4, gouache op papier, 39 x 29 cm.
Painting, pums and braid, Morag Keil
Klement, Fon, Abstract composition
Fon Klement (1930-2000)Abstracte compositie in groen, gesigneerd rechtsonder, boarddruk, epreuve d'artiste, 75 x 71 cm.
Gerti Bierenbroodspot (1940-)Mythologisch landschap met paarden, gesigneerd en genummerd 24/25 r.o., litho, 75 x 105 cm.
Jacqueline Rosmalen van Gehoord Landschap III, gesigneerd en gedateerd '90, zeefdruk 107/133, 50 x 65 cm.
Hoope, Bob ten, ships
Bob ten Hoope (1920-2014)Schepen in de nacht, gesigneerd en gedateerd '61 rechts onder, paneel 44 x 54 cm.
Raats , Rob, tulips
Rob Raats (1948-)Stileven met franse tulpen in vaas, gesigneerd en gedateerd '85 rechts onder, doek (airbrush paint) 55 x 74 cm.
Tuynman, Dora, Abstract composition
Dora Tuynman (1926-1979)Abstracte compositie 1, gesigneerd rechtsonder, doek, 38 x 46 cm.
Tuynman, Dora, Composition
Dora Tuynman (1926-1979)Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '55 linksonder, doek, 65 x 40 cm.
Rauscher, Michel, 'Dans la Nuit'
Michel Rauscher (1957-)'Dans la nuit' , gemonogrameerd rechtsonder, paneel, 59 x 49 cm.
Eugene Brands (1913-2002)"Rouge et Noir", verso gedateerd "1993" en gesigneerd, gouache op taartdoos van banketbakkerij Dezi, 32 x 33 cm.
Zandstra, Engelina. Monoprint
Engelina Zandstra'Monoprint E.D.', gesigneerd en gedateerd 1996, zeefdruk 48 x 38 cm.
Jongbloed, Joop, Sculptural figure
Joop Jongbloed (1935-)Sculpturaal figuur, gemonogrammeerd rechts onder en gedateerd 78', gemengde techniek op board 141 x 100 cm.
Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe (1937-)Abstracte compositie, gesigneerd links onder en gedateerd 1961, papier 48 x 62 cm.
Eunice Lieveld, Marie Antoinette
Marie Antoinette met bolletje wol, gesigneerd verso en genummerd 2/8, C-print op dibond, 120 x 90 cm.
Houten, Kate van. lithograph
Kate van Houten (1940-)"A Hommage W.D.T.", gesigneerd rechts onder en gedateerd '76, litho 1/20 42 x 74 cm.Hierbij een foto van Ansuya Blom, 6/60
Hoope, Bob ten, Frensh landscape
Bob ten Hoope (1920-2014)Franslandschap met veldweg, gesigneerd rechts onder, aquarel 61 x 92 cm.
64 Los(e)/Seite