24 Los(e)/Seite
Giuseppe LuciettiDeels geglazuurde, porseleinen sierschaal, verso gesigneerd, ø 47 cm.
Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)Meisjeshoofd met lange nek, brons, gesigneerd "W. Lehmbruck", gieterijstempel op marmeren basement, h. 50 cm.
Sculpture, female nude on rock
Bronzen sculptuur van liggend naakt op rots, gemonogrameerd, lengte 37 cm. ...[more]
Theo van der Nahmer (1917-1989)Eline Vere, bronzen sculptuur, h. 42 cm.
Bronze statue "De dokwerker"
Pieter d'Hont (1917-1997)"De dokwerker" ongesigneerd, brons, 23 x 10 x 7 cm.
Pieter d'Hont (1917-1997)"Michel Simon" (1967), brons op marmeren sokkel, ongesigneerd, hoogte 16 cm. (sokkel met chip).
Tineke Bot (1945-)'Aan de beek', bronzen sculptuur, ongesigneerd, genummerd 3/5, te dateren 1992, h. 19 cm.
Komhoff, Wim, Child on horseback
Wim KomhoffKindje te paard, bronzen sculptuur op marmeren sokkel, h. 29 cm.
Bronze sculpture of Female Nude
Naakte dame, bronzen sculptuur, ongesigneerd, h. 38 cm.
Drie pinguins en orang-oetan, bronzen sculpturen, onduidelijk gesigneerd, h. 18 en 6 cm.
Bronze sculpture
Irja SyvertsenBronzen sculptuur van naakt vrouwenfiguur op marmeren basement, gesigneerd Irja, h. 22 cm.
Bronze sculpture of kissing couple
Omhelsend paar, bronzen sculptuur op marmeren sokkel, ongesigneerd, h. 25 cm.
Lot of 3 bronze sculptures
Lot van 3 bronzen sculpturen van figuren, .o.a. gesigneerd MJ?
Bronze sculpture of horse
Bronzen sculptuur van paard op witmarmeren basement gemonteerd op houten plateau, gesigneerd Irja = Irja Syvertsen, h. 18, br. 28, d. 15 cm.
Marble sculpture of female nude
Marmeren sculptuur van liggend naakt, op hardstenen sokkel, hoogte 16 cm.
Bronze sculpture, 'Diving'
'Duiken', serie van 3 naakte vrouwenfiguren, bronzen sculptuur in marmeren sokkel, ongesigneerd, h. 18 cm.
"Vreugde der kinderen", ongesigneerd, brons, 24 x 15 x 15 cm.
Paulus Reinhardt'Vioolspeler', bronzen sculptuur van geabstraheerd figuur op marmeren voetstuk, gemonogrammeerd bij voet, h. 54, br. 21, d. 21cm.
Kenan Avi, Ballerina sculpture
Avi Kenan (1951-)Ballerina, gesigneerd, bronzen sculptuur, h. 50 cm. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie
Glazed ceramic bust of a lady
Geglazuurd keramieke buste van dame met hoofdkap, onduidelijk gemonogrammeerd E.D., h. 42, br. 50, d. 15 cm.
Bennink, Natasja. Bronze sculpture
Natasja Bennink (1974-)Bronzen sculptuur, "koester de begeerte", hoogte: 65 cm, diepte: 40 cm, oplage 8. Werk komt met sokkel: 100 x 30 x 26 cm.
Heinsohn , Judith, Icarus
Judith Heinsohn (1967-)Keramieken sculptuur van torso Icarus, hoogte: 70 cm, breedte 80 cm. Werk komt met sokkel: 101 x 36 x 36 cm.
polyester sculpture by Ludo Huys
Kenan Avi, Sulky, bronze scupture
Avi Kenan (1951-)Bronzen sculptuur van paard voor sulky, gesigneerd en gedateerd 1990, h. 45 cm. Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie
24 Los(e)/Seite