4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Los 139
Cut mirror
Geslepen spiegel in goudlak lijst met afbeelding van fruitstilleven in kuif, eind 19e eeuw, 136 x 79 cm.
Los 171
Louis XVI style mirror
Louis-XVI stijl spiegel in goudlak lijst, afmeting, 202 x 78 cm.
Los 539
Mantel mirror
Schoorsteen spiegel in rijkgestoken eiken lijst, ca. 1900, 85 x 100 cm.
Los 1028
Bahner, Hermann. Forest view
Hermann Bahner (1867-1933)Bosgezicht met vrouw en kind, gesigneerd rechtsonder, doek, 105 x 74 cm. (restauratie doek).
4 Los(e)/Seite