7 Los(e)/Seite
Zamak 5-light candlestick
Zamak 5 lichts kandelaar gedragen door putto op marmeren voet, eind 19e eeuw, h. 70 cm. ...[more]
Lüsterweibchen
Houten polychroom beschilderde lüsterweibchen met heraldiek schild en hertengewei, 20e eeuw.
Wrought iron standing table lamp
Smeedijzeren staande schemerlamp met drakenkop op 3 sprant, h. 172 cm.
Five-light wall appliques
Stel metalen met goudverf vijflichts wandappliques in de vorm van takken en bladeren met geslepen kristallen pegels, h. 80 cm.
Brass notary desk lamp
Messing notaris bureaulamp met wit opaline glazen kap, h. 37 cm.
Copper bouillotte table lamp
Koperen bouillotte tafellamp met metalen kap, h. 52 cm.
Copper Bouillotte table lamp
Koperen Bouillotte tafellamp met koperen kap, h. 40 cm.
7 Los(e)/Seite