4 Los(e)/Seite
Black lacquer chest of drawers
Kamfer kist met reliëf gestoken decor van jachttafereel met figuren en hert in bos, Indonesië, 20e eeuw, 53 x 90 x 44 cm.
Set red lacquer altar tables
Teak cabinet
4 Los(e)/Seite