12 Los(e)/Seite
Paul DELVAUX (1897-1994)
Paul DELVAUX (1897-1994) Ink and watercolor painting. Signed and dated 1945. Inkt en aquarel. Getekend en gedateerd 1945. 20.5 x 16.5 cm
René Guiette (1893-1976)
René Guiette (1893-1976) Watercolor and indian ink. Waterverf en Oost-Indische inkt. 33.5 x 17 cm
Jef WAUTERS (1927-2013)
Jef WAUTERS (1927-2013) Watercolor drawings (3) with sayings, signed. 3 aquarellen met gezegden, getekend. 31 x 23 cm
Karel DE BONDT (1888-1973)
Karel DE BONDT (1888-1973) 3 watercolor paintings, signed and dated 1956. 3 aquarellen, getekend en gedateerd 1956. 37.5 x 47.5 cm
Albert SAVERYS (1886-1964)
Albert SAVERYS (1886-1964) Watercolor on paper, Dordrecht, signed. Aquarel op papier, Dordrecht, getekend. 35.5 x 55.5 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor painting Courtisanes, signed. Aquarel Courtisanes, getekend. 70.5 x 55 cm
Louis VALTAT (1869-1952)
Louis VALTAT (1869-1952) Watercoler, monogram LV. Aquarel, gemonogrammeerd LV. 22.5 x 30 cm
Herman VERBAERE (1906-1993)
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)
Vic GENTILS (1919-1997)
A collection of art books a.o. Tytgat, Scribe, Rassenfosse Lot kunstboeken o.a. Tytgat, Scribe & Rassenfosse. ...[more]
12 Los(e)/Seite