Gent

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-935)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)475458623

Schätzpreis

  • Watercolours (12)
12 Los(e)

  • 12 Los(e)

Paul DELVAUX (1897-1994) Ink and watercolor painting. Signed and dated 1945. Inkt en aquarel. Getekend en gedateerd 1945. 20.5 x 16.5 cm

René Guiette (1893-1976) Watercolor and indian ink. Waterverf en Oost-Indische inkt. 33.5 x 17 cm

Jef WAUTERS (1927-2013) Watercolor drawings (3) with sayings, signed. 3 aquarellen met gezegden, getekend. 31 x 23 cm

Karel DE BONDT (1888-1973) 3 watercolor paintings, signed and dated 1956. 3 aquarellen, getekend en gedateerd 1956. 37.5 x 47.5 cm

Albert SAVERYS (1886-1964) Watercolor on paper, Dordrecht, signed. Aquarel op papier, Dordrecht, getekend. 35.5 x 55.5 cm

Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor painting Courtisanes, signed. Aquarel Courtisanes, getekend. 70.5 x 55 cm

Louis VALTAT (1869-1952) Watercoler, monogram LV. Aquarel, gemonogrammeerd LV. 22.5 x 30 cm

A collection of art books a.o. Tytgat, Scribe, Rassenfosse Lot kunstboeken o.a. Tytgat, Scribe & Rassenfosse. ...[more]

  • 12 Los(e)