Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-478)

  • (Lots: 479-790)

  • (Lots: 791-1278)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Drawings & Pastels (43)
43 item(s)

  • 43 item(s)

Paul PERMEKE (1918-1990)Charcoal drawing Clown, signed.Houtskooltekening Clown, getekend.72 x 54 cm ...[more]

Armand VANDERLICK (1897-1985)Drawing Landscape, signed and dated '45Tekening Landschap, getekend en gedateerd '4518.5 x 26 & 18 x 23 cm ...[more]

Léon DE SMET (1881-1966)Charcoal drawing Deurle under the snow, signed.Houtskooltekening Deurle onder de sneeuw, getekend.25.5 x 36 cm ...[more]

Hubert MALFAIT (1898-1971)Charcoal drawing Cow and chicken, signed.Houtskooltekening Koe en kip, getekend.36 x 40.5 cm ...[more]

Marc NEELS/SLEEN (1922-2016)Ink drawing Idiot! Why did you tell the whole family that we have good heating ...[more]

Jozef DE BELDER (1871-1927)Academic drawing male nude, signed.Academische tekening mannelijk naakt, getekend.71 x 53 cm ...[more]

Jozef DE BELDER (1871-1927)Academic drawing male nude.Academische tekening mannelijk naakt.70.5 x 52.5 cm ...[more]

Henri Victor WOLVENS (1896-1977)Ink drawing Cityscape, signed.Inkttekening Stadszicht, getekend.21 x 29.5 cm ...[more]

Casimir VAN DEN DAELE (1818-1880)Pencil drawing, signed and dated 1842.Potloodtekening, getekend en gedateerd 1842.49 x 37.5 cm ...[more]

Ferdinand I DE BRAEKELEER (1792-1883)Ink drawing St. Sebastian, monogram.Inkttekening St. Sebastiaan, monogram.29 x 23 cm ...[more]

Jean Joseph DELVIN (1853-1922)Drawing Torreador, studio stamp and dated 53.Tekening Torreador, atelierstempel en gedateerd 53.52 x 66 cm ...[more]

Kurt PEISER (1887-1962)Lot of 2 etchings, drawn in pencil.Lot van 2 etsen, getekend in potlood.12.5 x 8.5 & 13.5 x 9 cm ...[more]

Marcel POUGET (1923-1985)Drawing Untitled, signed.Tekening Zonder titel, getekend.26.5 x 20.5 cm ...[more]

Nikolaas EEKMAN (1889-1973)Ink drawing Man with hat and pipe, signed.Inkttekening Man met hoed en pijp, getekend.31 x 24 cm ...[more]

Émile François POETOU (1885-1975)Lot of 3 ink drawings, signed.Lot van 3 inkttekeningen, getekend.33 x 10 cm ...[more]

Bruno CAPACCI (1906-1996)Ink on paper Untitled, signed.Inkt op papier Zonder titel, getekend.24 x 18 cm ...[more]

REINHOUD (1928-2007)Original drawing dated 12 aout 1971.Originele tekening gedateerd 12 aout 1971.16 x 19 cm ...[more]

Art Nouveau frame dated in drawing 1903Art Nouveau fotokader gedateerd in tekening 190355 x 46 cm ...[more]

Garison MACHINJILI (1963)Torso in stone, signed.Torso in steen, getekend.H 27.5 cm ...[more]

Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985)Pencil and pastel Eine Fiertel, signed.Potlood en pastel Eine Fiertel, getekend.48 x 64.5 cm ...[more]

Youri Pavlovitch ANNENKOFF (1889-1974)Pastel Cubist figure, signed.Pastel Kubistisch figuur, getekend.48 x 57.5 cm ...[more]

Jan BURSSENS (1925-2002)Pencil drawing of a man's head, signed.Potloodtekening van een mannenhoofd, getekend.34 x 24 cm ...[more]

  • 43 item(s)