Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-478)

  • (Lots: 479-790)

  • (Lots: 791-1278)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949

  • Sculpture (189)
189 item(s)

  • 189 item(s)

Bronze statue of a female danser after Chiparus, signedBronzen beeld van een danseres naar Chiparus, getekendH 51.5 cm ...[more]

Georges VAN DER STRAETEN (1856-1928)Bronze bust of a lady, signed.Bronzen buste van een dame, getekend.H 32 cm ...[more]

Leon GREGOIRE (XIX-XX)Bronze Cherub with arrow, signed.Brons Cherubijn met pijl, getekend.H 29 cm ...[more]

Jef LAMBEAUX (1852-1908)Bust in galvanoplasti, signed.Buste in galvanoplasti, getekend.H 22.5 cm ...[more]

Auguste Joseph CARRIER (1800-1875)Bronze Bust of a young lady, signed.Brons Buste van een jonge dame, getekend.H 30.5 cm ...[more]

Léon THAREL (1858-1902)Bronze Le petit violoniste endormi, signed.Brons Le petit violoniste endormi, getekend.18 x 20 x 15 cm ...[more]

Achille LEYS (1873-1953)Bronze The wind, signed.Brons De wind, getekend.H 18.5 cm ...[more]

Achille LEYS (1873-1953)Bronze Pleureuse, signed.Brons Pleureuse, getekend.H 20 (the bronze) / 4.5 cm (the wooden base) ...[more]

Bronze sculpture of a seated nude, signed JustA, DenmarkBronzen beeld van een zittend naakt, getekend JustA, DenemarkenH 23 cm ...[more]

Joseph Victor CHEMIN (1825-1901)Bronze Fighting dogs, signed.Brons Vechtende honden, getekend.11 x 23 x 11 cm ...[more]

Gilded patinated plaster of an eagle. Illegeable signed.Verguld gepatineerd gips van een arend. Onleesbaar getekend.H 35.5 cm ...[more]

Armand FAGOTTO (XX)Gilded terracotta sculpture of a lion, signed.Verguld terracotta sculptuur van een leeuw, getekend.38 x 46 x 19.5 cm ...[more]

Pierre CHENET (XX-XXI)Bronze patinated bull, marked P CHENETBrons gepatineerde stier, gemerkt P CHENET26 x 39 x 14 cm ...[more]

Geo VINDEVOGEL (1923-1977)Plaster statue Femme triste, signed.Gipsen beeld Femme triste, getekend.28 x 13 x 8 cm ...[more]

Olivier PIETTE (1885-1948)Marble statue Femme nue, signed.Marmeren beeld Femme nue, getekend.50 x 35 x 14 cm ...[more]

Antonio CANOVA (1757-1822)Statue in biscuit Enfant écrivant, signed.Beeld in biscuit Enfant écrivant, getekend.H 28 cm ...[more]

Porcelaine De France VTM, kneeling angel, markedPorcelaine De France VTM, geknielde engel, gemerktH 44 cm ...[more]

Albasten beeld van een naakte baadster met handdoekAlabaster sculpture of a naked bather with a towelH 67.5 cm ...[more]

Oscar SINIA (1877-1956)Patinated plaster statue, Piëta.Signed and dated '21.Gepatineerd gips, Piëta.Gesigneerd en gedateerd '21.H 37 cm ...[more]

Pair of beautiful white marble cassolettes with bronze fittingsPaar prachtige wit marmeren cassoletten met bronsbeslagH 44.5 cm ...[more]

Pair French marble casolets with bronze garlands circa 1890Koppel Franse marmeren casoletten met bronzen guirlandes circa 1890H 47 cm ...[more]

A pair of large gilded bronze decorative vases on a marble baseKoppel grote vergulde bronzen siervazen op marmeren voetH 76 cm ...[more]

Bronze grape 15th centuryBronzen grape 15e eeuw19 x 20 x 18.5 cm ...[more]

Large sitting greyhound in patinated stoneGrote zittende windhond in gepatineerde steenH 105 cm ...[more]

Pair of large white dogs in glazed ceramicKoppel grote witte honden in geglazuurd keramiekH 73 - 76 cm ...[more]

Pair of gilded wooden greyhoundsKoppel vergulde houten windhondenH 75 cm ...[more]

José DUNACH (XIX-XX)Fire-gilt bronze La danseuse, signed.Vuurverguld brons La danseuse, getekend.H 29 cm ...[more]

Georges MORIN (1874-1950)Alabaster and bronze bust of a child, signed.Albasten en bronzen buste van een kind, getekend.H 28 cm ...[more]

Auguste BOUTE (1875-1946)Patinated plaster male head, signed.Gepatineerd gipsen mannenhoofd, getekend.H 32 cm ...[more]

Plaster bust of Alfred OstGipsen buste van Alfred OstH 83 cm ...[more]

Gustave VAN VAERENBERGH (1873-1927)Terracotta Playing children, signed.Terracotta Spelende kinderen, getekend.H 49 cm ...[more]

Collection of 2 gilded bronze sculptures NudesLot van 2 vergulde bronzen sculpturen NaaktenH 19 cm ...[more]

  • 189 item(s)