Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 2001-2242)

  • (Lots: 501-729)

  • (Lots: 730-963)

  • (Lots: 2501-2713)

  • (Lots: 1-275)

  • (Lots: 1001-1247)

  • (Lots: 3001-3270)

  • (Lots: 1301-1636)

  • (Lots: 4001-4206)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343
2263 item(s)

  • Creator / Brand
  • 2263 item(s)

Lot 61

.

Lot 62

.

Lot 63

.

Lot 64

.

Lot 65

.

Facet geslepen spiegel in goudlak lijst, h. 120 cm. Mirror in gold laquer frame, h. 120 cm. ...[more]

Lot 66

.

Lot 67

.

Lot 68

.

Witgeschilderde wandtafel met 2 laden op taps toelopende poten verbonden door regels, h. 80, br. 150, d. 47 cm. ...[more]

Lot 69

.

Paars geschilderd Louis XVI-stijl dressoir met 2 paneeldeuren en 2 interne laden, h. 97, br. 166, d. 73 cm. ...[more]

Lot 70

.

Lot 71

.

Spiegel in zwart/goudlak houten lijst., 93 x 56 cm. ...[more]

Lot 72

.

Geslepen spiegel in Louis XVI-stijl goudlak lijst bekroond met urn en guirlandes, 117 x 62 cm. ...[more]

Lot 73

.

Facet geslepen spiegel, 65 x 64 cm. ...[more]

Lot 74

.

Damspiegel in goudlak lijst, 93 x 34 cm. ...[more]

Lot 75

.

Spiegel in goudlak lijst met kuif, 124 x 78 cm. ...[more]

Lot 76

.

Facet geslepen spiegel, 103 x 72 cm. ...[more]

Lot 77

.

Spiegel in goudlak lijst met parelrand, 78 x 57 cm. ...[more]

Lot 78

.

Spiegel in gehouten beschilderde lijst., 60 x 50 cm. ...[more]

Lot 79

.

Tapijt, Keshan 338 x 248 cm. Keshan carpet 338 x 248 cm. ...[more]

Lot 80

.

Tapijt, Heriz 380 x 298 cm. ca. 1920 (sleets) Carpet, Heriz 380 x 298 cm. ...[more]

Lot 81

.

Tapijt, Tabriz 346 x 255 cm. Tabriz carpet 346 x 255 cm. ...[more]

Lot 82

.

Lot 83

.

Lot 84

.

Lot 85

.

Lot 86

.

Stel zandstenen tuinvazen met druivenranken en maskerons op betonnen sokkels, h. 125 cm. ...[more]

Lot 87

.

Smeedijzeren lessenaar met 2 schemerlampjes op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, h. 178 cm. ...[more]

Lot 88

.

Tapijt, Keshan 422 x 305 cm. Keshan carpet 422 x 305 cm. ...[more]

Lot 89

.

Mahonie trumeau met wit marmeren blad en spiegel achterwand, 19e eeuw, h. 82, br. 94, d. 42 cm. ...[more]

Lot 90

.

Lot 91

.

Lot 92

.

Lot 93

.

Serie van 5 iepenhouten "korenaar" stoelen met open rugleuning, ca. 1800. ...[more]

Lot 94

.

Lot 95

.

Tapijt, Keshan 348 x 243 cm. Keshan carpet 348 x 243 cm. ...[more]

Lot 96

.

Noten nachtkastje met marmeren blad, een lade en paneeldeurtje, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 91, br. 49, d. 46 cm. ...[more]

Lot 97

.

Tapijt, Esfahan, 425 x 302 cm. A carpet, Esfahan, 425 x 302 cm. ...[more]

Lot 98

.

Tapijt, Bachtiar 332 x 248 cm. Bachtiar carpet 332 x 248 cm. ...[more]

Lot 99

.

Lot 100

.

Tapijt, Heriz 337 x 223 cm. (sleetse plekken) Carpet, Heriz 337 x 223 cm. ...[more]

Lot 101

.

Tapijt, Keshan 418 x 300 cm. keshan carpet 418 x 300 cm. ...[more]

Lot 102

.

Lot 103

.

Serie van 4 mahonie Biedermeier stoelen met groen velourse zitting, 19e eeuw. ...[more]

Lot 104

.

Tapijt, Ardabil 265 x 173 cm. (gaatje in zijkant) Ardabil carpet 265 x 173 cm. ...[more]

Lot 105

.

Mahonie Louis XVI halvemaan kastje met 2 jaloezie deuren, Holland ca. 1800, h. 80, br. 76, d. 39 cm. (defecten) ...[more]

Lot 106

.

Mahonie wandtafel op gedraaide poten, h. 75, br. 72, d. 45 cm. ...[more]

Lot 107

.

Lot 108

.

Mahonie Willem II tafel, ca. 1880, h. 76, l. 118, br. 79 cm. Mahogany Willem II table, h. 76, l. 118, w. 79 cm. ...[more]

Lot 109

.

Mahonie nachtkastje met lade, paneeldeur en uitschuifbare kamergemak, 19e eeuw, h. 80, br. 51, d. 45 cm. ...[more]

Lot 110

.

Eiken rolluik bureau met groenleer ingelegd blad en 8 laden, Engeland, h. 116, br. 123, d. 72 cm. ...[more]

Lot 111

.

Messing bureau lamp met groen glazen kap, h. 35 cm. ...[more]

Lot 112

.

Kersenhouten Louis XVI-stijl commode met 3 laden, h. 85, br. 110, d. 45 cm. ...[more]

Lot 113

.

Kristallen plafonniere in koperen montuur, h. 20, diam. 26 cm. ...[more]

Lot 114

.

Lot 115

.

Lot 116

.

Stel Louis XV-stijl breistoeltjes. ...[more]

Lot 117

.

Mahonie Biedermeier tafel op gedraaide poot uitlopend in 3 sprant, 19e eeuw, h. 76, diam. 112 cm. ...[more]

Lot 118

.

Mahonie hangoor salontafel met groenleer ingelegd blad en lade op gedraaide poten, Engeland, h. 56, br. 86, d. 83 cm. ...[more]

Lot 119

.

Tapijt, Keshan 296 x 200 cm. Keshan carpet 296 x 200 cm. ...[more]

Lot 120

.

Noten Louis XVI armstoel met opgewerkte rugleuning en gebloemde stoffering, 18e eeuw. (bekleding van latere leeftijd.) ...[more]

  • 2263 item(s)