Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 2001-2242)

  • (Lots: 501-729)

  • (Lots: 730-963)

  • (Lots: 2501-2713)

  • (Lots: 1-275)

  • (Lots: 1001-1247)

  • (Lots: 3001-3270)

  • (Lots: 1301-1636)

  • (Lots: 4001-4206)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343
2263 item(s)

  • Creator / Brand
  • 2263 item(s)

Lot 121

.

Eiken boekenmolen met ingelegd blad op draaibaar onderstel, h. 94, br. 52 cm. ...[more]

Lot 122

.

Lot 123

.

Lot 124

.

Eiken commode met 3 laden, 18e eeuw, h. 68, br. 65, d. 50 cm. ...[more]

Lot 125

.

Wortelnoten Louis XV-stijl eendeurs hangvitrine, 20e eeuw, h. 85, br. 78, d. 20 cm. ...[more]

Lot 126

.

Witgelakte Louis XV-stijl schildersezel met gestoken rocaille en bloemen, h. 161 cm. ...[more]

Lot 127

.

Lot 128

.

Mahonie kastje met lade en paneeldeur, 19e eeuw, h. 87, br. 80, d. 42 cm. ...[more]

Lot 129

.

Tapijt, Keshan 322 x 222 cm. Keshan carpet 322 x 222 cm. ...[more]

Lot 130

.

Mahonie hangvitrine met een glazen vensterdeur, 19e eeuw, h. 82, br. 105, d. 20 cm. ...[more]

Lot 131

.

Lot 132

.

Oorfauteuil in Chippendale-stijl met geschoren bekleding op bolklauwpoten, Engeland. ...[more]

Lot 133

.

Serie van 4 eiken stoelen voorzien van gestreepte zitting en armleggers ...[more]

Lot 134

.

Mahonie Biedermeier tafel op gedraaide poot uitlopend in gestoken 4-sprant, 19e eeuw, h. 78, diam. 113 cm. ...[more]

Lot 135

.

Lot 136

.

Mahonie appelkabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, Engeland 19e eeuw, h. 200, br. 125, d. 52 cm. ...[more]

Lot 137

.

Tapijt, Jaz, 360 x 265 cm. Carpet, Jaz, 360 x 265 cm. ...[more]

Lot 138

.

Eiken bijzettafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, Engeland 19e eeuw, h. 55, diam. 87 cm. ...[more]

Lot 139

.

Mahonie pottenkast met roffeldeur en 1 lade, h. 71 br. 50 d. 39 cm. Mahogany small cabinet, h. 71 w. 50 d. 39 cm. ...[more]

Lot 140

.

Vruchtenhouten 4 deurs kast met 2 laden, 19e eeuw, h. 139, br. 98, d. 37 cm. ...[more]

Lot 141

.

Grenenhouten keukenkast met 2 glazen deuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 193, br. 112, d. 37 cm. ...[more]

Lot 142

.

Eiken hoekkast met 2 glazen deuren, 19e eeuw, h. 102, br. 116, d. 66 cm. (3 zij glasvensters ontbreken) ...[more]

Lot 143

.

Noten commode met gecanneleerde stijlen en 4 laden, 19e eeuw, h. 100, br. 106, d. 52 cm. ...[more]

Lot 144

.

Tapijt, Keshan 363 x 247 cm. Keshan carpet 363 x 247 cm. ...[more]

Lot 145

.

Eiken betaaltafel met lade op blokpoten, h. 50, br. 120, d. 80 cm. ...[more]

Lot 146

.

Serie van 4 Renaissance-stijl stoelen met gestoken leeuwenkopjes en bruinlederen bekleding, 19e eeuw. ...[more]

Lot 147

.

Grenenhouten tafel, zgn. flap aan de wand op 3 poot verbonden door regels, h. 70, diam. 110 cm. ...[more]

Lot 148

.

Lot 149

.

Eiken tafel linnenpers, 19e eeuw, h. 80, br. 55, d. 38 cm. ...[more]

Lot 150

.

Lot 151

.

Mahonie Victoriaanse commode met 5 laden, Engeland ca. 1880, h. 105, br. 103, d. 50 cm. ...[more]

Lot 152

.

Lot 153

.

Eiken linnenpers met 3 laden met koperen trekkers, 19e eeuw, h. 177, br. 80, d. 56 cm. (diverse trekkers ontbreken) ...[more]

Lot 154

.

Lot 155

.

Beukenhouten hangoortafel met lade op gedraaide poten verbonden door regels, Holland 18e eeuw, h. 71, br. 105, d. 88 cm. ...[more]

Lot 156

.

Beschilderde vurenhouten dekselkist met decor van schip, 19e eeuw, h. 36, br. 100, d. 40 cm. ...[more]

Lot 157

.

Bronzen 3-lichts hallantaarn met glazen vensters, h. 93 cm. ...[more]

Lot 158

.

Serie van 6 eiken Gotische-stijl kloosterstoelen met biezen zitting. ...[more]

Lot 159

.

Eiken Renaissance-stijl bolpoottafel verbonden door regels, 19e eeuw, h. 77, br. 113, d. 89 cm. ...[more]

Lot 160

.

Lot 161

.

Eiken bakstoel met houten leuning en klep in zitting, Holland 18e eeuw. ...[more]

Lot 162

.

Wandklok in zwartlak kast met koperen becijfering en wijzers, ca. 1880, 75 x 75 cm. (glas defect) ...[more]

Lot 163

.

Eiken hangoortafel op blokpoten verbonden door regels, Holland 18e eeuw, h. 71, br. 124, d. 96 cm. ...[more]

Lot 164

.

Tapijt, Esfahan 370 x 295 cm. Esfahan carpet 370 x 295 cm. ...[more]

Lot 165

.

Lot 166

.

Tapijt, Esfahan 421 x 297 cm. Esfahan carpet 421 x 297 cm. ...[more]

Lot 167

.

Lot 168

.

Lot 169

.

Lot 170

.

Stel noten Louis XV-stijl fauteuils bekleed met skai ...[more]

Lot 171

.

Lot 172

.

Bruinlederen oorfauteuil afgezet met koperen siernagels op eiken poten, Engeland. ...[more]

Lot 173

.

Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 18e eeuw. (2 kleine gewichten en slinger) ...[more]

Lot 174

.

Lot 175

.

Lot 176

.

Lot 177

.

Tapijt, Kashan 268 x 194 cm. Kashan carpet 268 x 194 cm. ...[more]

Lot 178

.

Eiken chiffoniere met 6 laden, 19e eeuw, h. 158, br. 100, d. 46 cm. ...[more]

Lot 179

.

Lot 180

.

Set van 5 eiken boeren stoelen met skai zitting en voorzien van spijlen in de rug ...[more]

  • 2263 item(s)