- Armbanden (12)
- Aziatica (47)
- Aziatisch porselein & aardewer (32)
- Broches (15)
- Colliers (16)
- Curiosa (modern) overige (69)
- Diverse (lots) (9)
- Drukwerk (klassiek) (17)
- Europees porselein & aardewerk (38)
- Europese Curiosa (90)
- Grafiek (modern) (111)
- Horloges (12)
- Kasten (klassiek) (118)
- Kasten (modern) (38)
- Keramiek en glaswerk (modern) (22)
- Klokken (klassiek) (5)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (20)
- Maritiem Algemeen (137)
- Maritiem Schilderijen (115)
- Oorbellen (38)
- Ringen (60)
- Schilderijen (klassiek) (254)
- Schilderijen (modern) (201)
- Sculpturen (modern) (24)
- Spiegels (klassiek) (10)
- Stoelen en Banken (klassiek) (61)
- Stoelen en banken (modern) (61)
- Tafels (klassiek) (54)
- Tafels (modern) (29)
- Tapijten (klassiek) (40)
- Tapijten (modern) (28)
- Verlichting (klassiek) (17)
- Verlichting (modern) (73)
- Zilveren & gouden voorwerpen (115)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (571)
- Furniture (371)
- Collectables (297)
- Jewellery (156)
- Prints (128)
- Silver & Silver-plated items (115)
- Lighting (90)
- Carpets & Rugs (69)
- Chinese Works of Art (49)
- Ceramics (38)
- Sculpture (24)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Glassware (20)
- Vintage Fashion (16)
- Clocks (11)
- Watches & Watch accessories (9)
- Japanese Works of Art (5)
- Islamic Works of Art (2)
- Maps (2)
1996 item(s)/page
Karakterpop Wiesenthale Schindel
Karakterpop met stoffen lijf
Karakterpop met stoffen lijf, porseleinen onderarmen en benen, h. 55 cm. (niet gemerkt) ...[more]
Karakterpop AM 11 Dep
Karakterpop Simon & Halbig
Bronzen sculptuur van honden, Mene
Uitgebreid porseleinen Wedgwood servies, model Moss Rose. w.o. terrine, kop en schotel, borden en schalen. (div. kwal.) ...[more]
Porseleinen sculptuur van paard
Porseleinen sculptuur van steigerend paard en jongen, h. 45 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Zandstenen sculptuur, Angkor Wat
Verzilverde tuba
6 persoons Meissen mokka servies,
6 persoons Meissen mokka servies met zwiebelmuster decoratie, mokkapot, kop en schotel, melk en suikerkan en 6 schotels. ...[more]
Tafelklok ""Cornibert a Montbard""
Aardewerk visservice, Wachters Bach
Bronzen Louis XV-stijl tafelspiegel
Bronzen Louis XV-stijl tafelspiegel bekroond met putto en voluut motieven in lijst, h. 41, br. 31 cm. ...[more]
Stel bronzen liggende leeuwen
Zijden geweven religieus kleed
Serie van 12 Boheems glazen
Serie van 12 Boheemse wijnglazen met blauw gekleurde kelken, h. 21 cm. ...[more]
Uitgebreid Imperial PSL Alma servies
Stel 4-lichts kandelaars
Stel kristallen schenkkannen
A pair of crystal water jugs, h. 28 cm.Stel kristallen waterkannen, h. 28 cm. ...[more]
Uitgebreid Wedgwood servies, Edme
Uitgebreid porseleinen Wedgwood servies, model Edme, w.o. terrine, kop en schotel, borden en schalen. (div. kwal.) ...[more]
Stel plated 3-lichts kandelaars
Set of 3-light candlesticks, h. 40 cm.Stel plated 3-lichts kandelaars, h. 40 cm. ...[more]
Pendule in bekroond met dame en hond
Porseleinen schotel met jachtscene
A pair of crystal lidded vases, h. 50 cm.Stel kristallen dekselvazen met slijpsel, h. 50 cm. ...[more]
Kunstof gegoten sculptuur van 2 dames en kind op basement, naar Auguste Moreau, h. 75 cm. (defecten w.o. vingers) ...[more]
koperen eenlichts kandelaar
Koperen eenlichts kerk kandelaar op 3 sprant, 19e eeuw, h. 80 cm. ...[more]
Palissander thee dekselkist
Albasten pendule met 2 vazen
uitgebreid Hutschenreuther servies
Uitgebreid Hutschenreuther servies, w.o. thee/koffie servies, terinnes, borden en schalen. ca. 70 delen. ...[more]
Houtgestoken ornament,
Kristallen ronde drijfschaal
Crystal round bowl, h. 18, diam. 28 cm.Kristallen geslepen ronde drijfschaal, h. 18, diam. 28 cm. ...[more]
Set of crystal lidded jars, h. 24 cm.Stel kristallen dekselcoupes met ruitslijpsel, h. 24 cm. ...[more]
Groenmarmeren sierurn
Groenmarmeren decoratieve sierurn op vierkante voet, h. 60 cm. ...[more]
Porseleinen Krautheim selb vaas
Porseleinen Krautheim selb Bavaria vaas met decor van "wiesengrund", h. 30 cm. ...[more]
W.A. Parsons schoolklok
Koperen 3-lichts Boilotte lamp met
Boilotte lamp with green metal lampshadeKoperen 3-lichts Bouillotte lamp met groen metalen kap ...[more]
Gietijzeren haardplaat met putti
Gietijzeren haardplaat met relief decor van putti en rocaille schelpmotief, 78 x 38 cm. ...[more]
Kristallen geslepen siervaas
Crystal vase, h. 36 cm.Kristallen geslepen siervaas, h. 36 cm. ...[more]
Porseleinen Enoch Wedgwood servies
Kolompendule in palissander kast
Clock in rosewood case, 19th centuryKolompendule in palissander kast ingelegd met bloemen, 19e eeuw, h. 48 cm. ...[more]
Zwiebelmuster borden, (20x)
Lot van 20 porseleinen borden met zwiebelmuster decor, 14x gemerkt Meissen, 6x diverse merken (3x randschilfer, 1x haarlijn) ...[more]
Porseleinen servies
Bronzen masker Zeus, Italië
Paradise servies, 118 delen
A couple of cast iron swans, h. 30 cm.Stel wit beschilderde gietijzeren tuinsculpturen van zwanen, h. 30 cm. ...[more]
Rijkgestoken blaasbalg, India
Bureauklokje met emaille wijzerplaat
Bureauklokje met emaille wijzerplaat en wekker mechaniek in messing kast, 7 x 7 cm. ...[more]
Lot van 13 boeken, w.o. kunst
Lot van 13 boeken, w.o. Jan sluijters, schilders van Laren. ...[more]
Lot van 19 boeken, w.o. kunst
Lot van 19 boeken, w.o. Escher, Art Deco, Tiffany. ...[more]
Lot van 9 boeken, w.o. kunst
Lot van 12 boeken, w.o. klokken en tin ...[more]
Lot van 12 boeken, w.o. kunst
Lot van 12 boeken, w.o. kunst en antiek. ...[more]
Lot van 14 boeken, w.o. kunst
Lot van 14 boeken, w.o. Japanse en chinese prenten. ...[more]
Stel koperen schuifkandelaars,
Stel koperen schuifkandelaars, Engeland 19e eeuw, h. 25 cm. ...[more]
Stel bronzen schuifkandelaars,
Stel koperen schuifkandelaars, Engeland 19e eeuw, h. 24 cm. ...[more]
Lot van koperen twee poffertjes pannen met hengsel, diam. 44 en 39 cm. en een koperen broodbak, eind 19e eeuw. diam. 45 cm. ...[more]
Delfstblauw Wanli-stijl wandbord
1996 item(s)/page