Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1996 item(s)

  • Sale Section
  • 1996 item(s)

GREGOOR, GILLES SMAK (1770-1843), onges. t.a., transport scheepje met figuren, koeien en molen aan waterkant, aquarel 43,5 x 30,5 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van zeeuwse Hoogaars Vli 3, ca. 1880 l.88 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van botter, ca. 1880 l.100 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van sjalk ca. 1900 ...[more]

Bronzen en koperen eenlichts scheepslamp met statief beugel, h. 55, diam. 45 cm. ...[more]

Beschilderd houten model van platbodem, Marian (incompleet), h. 75 cm. ...[more]

Houten modelschip van het Zweeds oorlogsschip de Wasa (1628), h. 75, br. 90 cm. in plexiglazen vitrine, h. 86, br. 106, d. 39 cm. ...[more]

Houten modelschip van een Engelse oorlogsschip, h. 64, br. 75 cm. in plexiglazen vitrine, h. 70, br. 84, d. 26 cm. ...[more]

Houten mast en toebehoren voor LFB-stern-boot, sticker Zephyrace. ...[more]

Lot 4513

Stel enterlansen

Lot of 2 enterhooks with wooden handle, l. 240 and 185 cm.Stel ijzeren boots/enterlansen met houten steel, l. 240 en 185 cm. ...[more]

Lot van 10 penningen en stempel, allen met maritiem gerelateerd decor w.o. 'Voor trouwe dienst, Koningklijke Marine' ...[more]

Lot van 2 etui's met glasplaten, scheepsklok, 2 herdenkingsmunten en een optische lichtmeter in etui. ...[more]

Mondgeblazen loodglazen donderglas/stormglas, vroeg 19e eeuw, h. 20 cm. ...[more]

Koperen telescoopkijker op statief, Engeland eind 18e eeuw l.72 cm. ...[more]

Deels houten beschilderd model van sleepboot De Zwarte Zee Rotterdam, h. 42, br. 90, d. 16 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van Schoener, ca. 1850 l.74 cm. ...[more]

Wooden model of a fishing boat E-382 the Geer, h. 45, w. 58, d. 17 cm.Houten modelschip van de E-382 "Geer", h. 45, br. 58. d. 17 cm. ...[more]

Ebbenhouten en ivoren octant, eind 18e eeuw l.41 cm. ...[more]

Oak mouse trap, Dutch 18th century, l.44 cm.Eikenhouten scheeps muizenval, Holland 18e eeuw, l.44 cm. ...[more]

Deels koperen en houten scheepskijker, 'Day or Night', fabrikaat J. Harris & Son, London 19e eeuw ...[more]

Duitse globe op houten voet, fabrikaat Oestergaard's Globus, Berlin ca. 1920 h.62 cm. ...[more]

Walvis benen naaikistje, Archangelsk Rusland 18e eeuw, h.10, br.22, d.15 cm. ...[more]

Polychroom beschilderd blikken Empire dienblad met voorstelling van Hollandse schepen op zee, ca. 1820, 44 x 62 cm. ...[more]

Blauw stoffen ""de Stad Parijs"" uniform-jas met rang Kapitein-ter-zee en een A. Hassing pet ...[more]

Two wooden sailboat models, length larger model 50 cm.Twee houten zeilboot modellen, lengte grootste model 50 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van zgn. Hollandse boot, met roeispanen en een kopleuguaan, ca. 1800 l.71 cm. ...[more]

Glass sculpture of a boat, h. 47 cm.Dikwandig glazen sculptuur van zeilboot, h. 47 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van Poon, de 'Hobein', ca. 1850 l.80 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van boeier, ca. 1900 l.100 cm. ...[more]

Houten modelboot van boeierjacht, ca. 1800 l.90 cm. ...[more]

Scheeps- chronometer in houten kast, Rusland, gemerkt Attectat. ...[more]

Multi-colored glass scupture of a shell, h. 24, l. 40 cm.Dikwandig gekleurd glazen schelp, h. 24. l. 40 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van Friese jachtboeier, ca. 1900 ...[more]

Houten boei/breel ca. 1920 ...[more]

Wooden three-master ship model, l.96 cm.Houten scheepsmodel van drie-master, l.96 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van botter, ca. 1900 ...[more]

Polychroom houten hakkebord met voorstelling van putto met leeuw, eind 18e eeuw 42 x 66 cm. ...[more]

Houten genagelde scheepsmodel van Deens visserschip, ca. 1850 ...[more]

Blauwglazen zgn. Roling Pin ...[more]

Koperen telescoop zeekijker met bruinleer bekleed in bruinlederen etui met muurhouder. ...[more]

Lot 4550A

Houten zgn. Jol

Houten roerklik met snijwerk van zeenarend op voet met tekst: Zeearend 1917, h. 50, br. 60 d. 14 cm. ...[more]

Cardanisch opgehangen koperen scheepsbarometer, Fabrikaat Negerti en Zambra ca. 1900, l. 90 cm. ...[more]

Stel houten haardpoppen met voorstelling van vissersmeisje en vissersjongen, Marken 18e eeuw h.93 cm. ...[more]

Lot 4557

Reis apotheek

  • 1996 item(s)