Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1996 item(s)

  • Sale Section
  • 1996 item(s)

Red copper fire screen, h. 65, w. 62 cm.Roodkoperen haardscherm met lauwerkrans op smeedijzeren poten, h. 65, br. 62 cm. ...[more]

IJzeren kluis met slotplaat van leeuwenkop, h. 45, br. 38, d. 27 cm. + sleutel ...[more]

6-light pendant lamp with cristalKristallen 6-lichts hangkroon met pegels en vetkragen, h. 50 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier pottenkastje/nachtkastje met jaloeziedeur en lade, 19e eeuw, h. 70, br. 57, d. 36 cm. ...[more]

a set of 4 Horrix chair, 19th century (mark)Serie van 4 noten Horrix stoelen met rieten zitting, 19e eeuw. (gebrandmerk onderzijde) ...[more]

Set of 4 oak chairsSerie van 4 eiken stoelen met houten zitting. ...[more]

Bronzen 4-lichts hallantaarn met geslepen glasplaten, h. 85 cm. ...[more]

Set of 4 mahogany chairs with blue skai, 19th centurySerie van 4 mahonie stoelen met blauw skai bekleed, 19e eeuw ...[more]

Mahogany, round table, 19th century, h. 74, diam. 98 cm.Mahonie ronde tafel op 3-sprant, 19e eeuw, h. 74, diam. 98 cm. ...[more]

Kazak carpet 415 x 110 cm.Tapijt loper, Kazak 415 x 110 cm. ...[more]

Indo Mir carpet 370 x 275 cm.Tapijt, Indo Mir 370 x 275 cm. ...[more]

Bronze wine table with marble top, h. 78, diam. 37 cm.Bronzen wijntafeltje met marmeren blad, h. 78, diam. 37 cm. ...[more]

Heriz carpet 360 x 275 cm. (imperfect)Tapijt, Heriz 360 x 275 cm. (verkleurd en slijtage plekken) ...[more]

Iepenhouten stoel met groen velourse beklding, 18e eeuw. ...[more]

Lot van een mahonie latjesstoof met koperen binnenbak en een mahonie emmer theestoof met koperen hengsel en binnenbak. ...[more]

Een mahonie Victoriaanse "Stomme knecht" met twee bestekladen en zijbladen, Engeland ca. 1880, h. 76, br. 97, d. 52 cm. ...[more]

Shanghai silk carpet, 95 x 63 cm.Tapijt, zijden China Qom 95 x 63 cm. ...[more]

Lot 148

Mahonie tafel

Mahonie tafel met geschulpte bladrand op gestoken poten verbonden met regels en acanthusblad, 19e eeuw, h. 78, br. 130, d. 103 cm. ...[more]

Eiken en noten linnenpers met 3 diverse paneeldeuren, vroeg 19e eeuw, h. 195, br. 80, d. 60 cm. ...[more]

Oak shelf cabinet with door and drawer, h. 119, w. 73, d. 39 cm.Eiken etagere kast met paneeldeurtje en lade, h. 119, br. 73, d. 39 cm. ...[more]

Mahonie lektuurbak met 6 vakken op gedraaide poten verbonden door regels, h. 85, br. 93, d. 40 cm. ...[more]

Noten porselein kast met gestoken kuif, 2 orgelgebogen laden op kruispoot, 19e eeuw, h. 184, br. 91, d. 30 cm. ...[more]

Keshan carpet 298 x 195 cm.Tapijt, Keshan 298 x 195 cm. ...[more]

Metal pendant lamp with 8 lightsGeel metalen 8-lichts hanglamp met pegels ...[more]

Eiken Barok-stijl kast met kussendeur en snijwerk in het front, Holland, ca. 1900, h. 107, b. 120, d. 52 cm ...[more]

Eiken Dagobert met leeuwenmaskers. ...[more]

Eiken dekenkist versierd met snijwerk, Engeland 17e eeuw h.71, br.112 en d.52 cm. ...[more]

Gebeitst grenen lessenaar op eiken gedraaide poot uitlopend in 3 sprant, h. 153 cm. ...[more]

Tabriz carpet 202 x 153 cm.Tapijt, Tabriz 202 x 153 cm. ...[more]

Eiken Mechelse bibliotheekkast met gestoken fries en 2 deels glazen deuren, 19e eeuw, h. 188, br. 125, d. 41 cm. ...[more]

Noten Louis XV-stijl klepbureau met interieur van keldertje, laden en vakken op 3 gebogen laden, h. 101, br. 80, d. 53 cm. ...[more]

Mahonie archiefkast met 16 laden, 20e eeuw, h. 153, br. 90, d. 40 cm. ...[more]

  • 1996 item(s)