Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1996 item(s)

  • Sale Section
  • 1996 item(s)

Kashmir carpet 280 x 180 cm.Tapijt, Kashmir 280 x 180 cm. (gerafeld aan zijkant) ...[more]

Grenen eetkamertafel met lade op blokpoten, h. 80, br. 216, d. 118 cm. ...[more]

Zwartlak kamferkist met bewerkt messing beslag, slotplaten en sloten, China, h. 60, br. 100, d. 50 cm. ...[more]

Koperen eenlichts hallantaarn met glas in lood vensters, h. 100 cm. ...[more]

Teak coffee table with 3 drawers, h. 50, w. 170, d. 65 cm.Teakhouten salontafel met 3 laden op blokpoten, h. 50, br. 170, d. 65 cm. ...[more]

Lot 247

Staartklok

Deels houten en smeedijzeren tabaksnijmachine, ca. 1700 h.68 cm. ...[more]

Heriz carpet 430 x 117 cm.Tapijt, Heriz loper 430 x 117 cm. ...[more]

Stel mahonie damesfauteuils met blauw velourse bekleding, 19e eeuw ...[more]

a set of 6 Hepplewithe-style chairs.Serie van 6 Hepplewithe-stijl stoelen, w.o. 2 armstoelen. ...[more]

Groninger burgermeestersklok met beschilderde wijzerplaat, maan aanduiding in eiken kast, 19e eeuw. ...[more]

Serie van 6 mahonie stoelen met gestoken tussenregel en groen velourse zitting, 19e eeuw. ...[more]

Palissander speeltafel met vilt ingelegd blad op gestoken bloempoot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 73, br. 90, d. 45 cm. ...[more]

Tapijt, Isphahan met levensboom 217 x 126 cm. ...[more]

Tapijt, Kelim 151 x 118 cm. ...[more]

Mahonie Regency-stijl tafel op 2 gedraaide poten uitlopend in 3 sprant, h. 76, br. 205, d. 115 cm. + tussenblad 46 x 115 cm. ...[more]

Tapijt, Ghom 230 x 177 cm. ...[more]

Lot 262

Mahonie kabinet

Mahonie kabinet met 2 paneeldeuren en 4 gebogen laden geflankeerd door open knieen, rustend op klauwpoten, h. 250, br. 180, d. 65 cm. ...[more]

Mahonie Willem III kast met gestoken kuif, 2 deels glazen vitrine deuren en lade, Holland ca. 1880, h. 228, br. 115, d. 47 cm. ...[more]

Eiken armstoel met verstelbare rugleuning en velourse bekleding. ...[more]

Mahonie Louis XVI- stijl potten/nachtkastje met jalouzie deurtje, 19e eeuw, h. 68, br. 60, d. 40 cm. ...[more]

Ovale geslepen spiegel in gebeitste lijst, 82 x 54 cm. ...[more]

Mahonie bureaustoel, zgn. captains chair met bruinleer bekleed. ...[more]

Mahonie Biedermeier naaitafeltje met 2 laden op 3-sprant, 19e eeuw, h. 75, br. 47, d. 40 cm. ...[more]

Mahonie tafel op kolompoot uitlopend in 4 sprant, (poot beschadigd), h. 70, br. 135, d. 105 cm. ...[more]

Mahonie spinnekop salontafel met glazen plaat op 4 sprant, 19e eeuw, h. 63, br. 110, d. 85 cm. ...[more]

Oak plate rack, 20th century, h. 124, w. 165, d. 17 cm.Eiken wand bordenrek met rechte kap, 20e eeuw, h. 124, br. 165, d. 17 cm. ...[more]

Serie van 4 eiken amstoelen met roodskai zitting, gemerkt 't Woonhuys. ...[more]

Gebronsde 6-lichts hanglamp met pegels en porseleinen roosjes. ...[more]

Deels bronzen/messing staande schemerlamp met stoffen kap, h. 170 cm. ...[more]

Eiken partner desk met 6 diverse laden en 4 gestoken paneeldeuren, eind 19e eeuw, h. 76, br. 140, d. 108 cm. ...[more]

Mirror in gold laquer frame, h. 77 cm.Spiegel in goudlak lijst voorzien van parelrand, h. 77 cm. ...[more]

Oval mirror in gilded wooden carved frame, h. 124 cm.Ovale spiegel in vergulde houten gestoken lijst, h. 124 cm. ...[more]

Belouch carpet, 165 x 115 cm.Tapijt, Hamadan 165 x 115 cm. ...[more]

Shiraz carpet 160 x 110 cm.Tapijt, Shiraz 160 x 110 cm. ...[more]

Oak Renaissance-style armchair with green velvetEiken Renaissance-stijl armfauteuil met groen velourse bekleding. ...[more]

Bachtiar carpet 180 x 120 cm.Tapijt, Bachtiar 180 x 120 cm. ...[more]

Houten cafe statafel met voetensteun, h. 108, diam. 75 cm. ...[more]

Mahonie Empire-stijl salontafel op bloempoot uitlopend in 3 sprant op klauwpoten, 20e eeuw, h. 62, diam. 108 cm. ...[more]

Iepenhouten armstoel met groen velourse zitting en armleuningen, 18e eeuw. ...[more]

Rechthoekige spiegel in goudlak lijst, 154 x 54 cm. ...[more]

Spiegel in noten lijst met vakverdeling, h. 102, br. 150 cm. ...[more]

  • 1996 item(s)