- Armbanden (12)
- Aziatica (47)
- Aziatisch porselein & aardewer (32)
- Broches (15)
- Colliers (16)
- Curiosa (modern) overige (69)
- Diverse (lots) (9)
- Drukwerk (klassiek) (17)
- Europees porselein & aardewerk (38)
- Europese Curiosa (90)
- Grafiek (modern) (111)
- Horloges (12)
- Kasten (klassiek) (118)
- Kasten (modern) (38)
- Keramiek en glaswerk (modern) (22)
- Klokken (klassiek) (5)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (20)
- Maritiem Algemeen (137)
- Maritiem Schilderijen (115)
- Oorbellen (38)
- Ringen (60)
- Schilderijen (klassiek) (254)
- Schilderijen (modern) (201)
- Sculpturen (modern) (24)
- Spiegels (klassiek) (10)
- Stoelen en Banken (klassiek) (61)
- Stoelen en banken (modern) (61)
- Tafels (klassiek) (54)
- Tafels (modern) (29)
- Tapijten (klassiek) (40)
- Tapijten (modern) (28)
- Verlichting (klassiek) (17)
- Verlichting (modern) (73)
- Zilveren & gouden voorwerpen (115)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (571)
- Furniture (371)
- Collectables (297)
- Jewellery (156)
- Prints (128)
- Silver & Silver-plated items (115)
- Lighting (90)
- Carpets & Rugs (69)
- Chinese Works of Art (49)
- Ceramics (38)
- Sculpture (24)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Glassware (20)
- Vintage Fashion (16)
- Clocks (11)
- Watches & Watch accessories (9)
- Japanese Works of Art (5)
- Islamic Works of Art (2)
- Maps (2)
1996 item(s)/page
Klashorst, Peter. Compositie
Domburg, Bart. Skyline
DOMBURG, BART, ges. r.o., skyline bij zonsopgang, doek 100 x 150 cm. ...[more]
Hagen, Espen Greger. Lampen
Beumer, Stefan. Compositie
BEUMER, STEFAN, ges. en gedat.'96 r.o., compositie, doek 141 x 97 cm. ...[more]
Pruimboom. Compositie met vrouw
PRUIMBOOM, gemon. MP en gedat '98 l.o., vrouw met bloemen, doek 125 x 80 cm. ...[more]
Vijlbrief, Ernst. Compositie
VIJLBRIEF, ERNST (1934-2010), voorzien van stempel verso, compositie, doek 120 x 100 cm. ...[more]
Verweij, Kees. Zelfportret
Citroen, Paul. Kees Verweij
Braun, Judith. acryl brons
BRAUN JUDITH, mono. l.l., Group, acryl/ bronze 59 x 59 cm.BRAUN JUDITH, gemon. l.o., Groep, acryl/ brons 59 x 59 cm. ...[more]
Braun, Judith. acryl brons
Klein, Frits. 'Le Jardin'
Klement, Fons. Compositie
KLEMENT FON (1930-2000), ges. en gedat. r.o., pioenrozen en appels, houtsnede 1/24 35 x 55 cm. ...[more]
Willink, Carel. Ges. Sylvia
Willink, Carel. Ges. Sylvia
Willink, Carel. Ges. Sylvia
Willink, Carel. Ges. Sylvia
Willink, Carel. Ges. Sylvia
Cremer, tulpen, zeefdruk
Landman, F. IJsselmeer
LANDMAN F., sign. l.r., IJsselmeer, oil on canvas 79 x 88 cm.LANDMAN F., ges. r.o., IJsselmeer, doek 79 x 88 cm. ...[more]
Brenner, abstract vierluik, doek
BRENNER, ROLF, ges. verso, geometrisch abstract vierluik, doek 80 x 80 cm. (4X) ...[more]
Scheffer, Harold. 'Palm en Sunshine'
Armando. Gestalte
Onbekend, onges. figuur
Unknown, unsigned, asian figure with brush, canvas 60 x 90 cm.Onbekend, onges. Aziatische figuur met kwast, doek 60 x 90 cm. ...[more]
Domburg, Bart naar Ruysdeal
DOMBURG, Bart ges. en gedat. '93 r.o., compositie met werk van van Ruysdael, doek 50 x 60 cm. ...[more]
Kanbier, Jacob. Koeien in landschap
KANBIER, JACOB (1949-2020), ges. en gedat. r.o., koeien in landschap, gem. tech. 33 x 48 cm. ...[more]
Onbekend, spuitflessen
Onbekend, spuitbussen van Dom Pérignon, zeefdruk 28 x 41 cm. ...[more]
Vijlbrief, Ernst. Compositie
VIJLBRIEF, ERNST (1934-2010), ges. r.o. en gedat. '63, compositie, ets eigendruk 5/5 25 x 25 cm. ...[more]
Burki, Charles, Illustratie
Burki, Charles, Illustratie
Burki, Charles, Illustratie
Assendelft, Cornelis van. Boer
Donkersloot, Peter. Meisje
Henstra, Friso. 'Dutch Sunday'
Onbekend, muziekspelers
Schrijnder, ganzen op de hei, doek
Map diverse werken op papier
Map divers grafiek en werken op papier ...[more]
Borg, materie-schilderij
BORG, ges. r.o., materie-kunstwerk 60 x 40 cm. ...[more]
Sluyser, dikke man in ligstoel, doek
Gordijn, stel etsen plus affiche
Speet, lot van 6 etsen in lijst
Speet, Joost, signed, lot of 6 etchingsSPEET, JOOST (1948), ges. en gedat. 1980, lot van 6 etsen (opl.18, 22 x 17 cm), ingelijst per 3 ...[more]
Sinclair, Doreen. Stilleven
Leroy, J. Compositie met van dame
J. Leroy, signed, lady canvas 73 x 60 cm.LEROY, J, ges. r.o., compositie met dame, doek 73 x 60 cm. ...[more]
de Vaal, abstract, gem. techniek
Onbekend, mannelijk naakt, aquarel
Unknown, male nude, watercolor 65 x 45 cm.ONBEKEND, mannelijk naakt, aquarel 65 x 45 cm. ...[more]
Bouter, liggend naakt, litho
Speet, man/vrouw, ets
Speet, Joost, signed, man/woman, etching 50 x 65 cm.SPEET, JOOST (1948), ges. en gedat. 1982 l.o., man/vrouw, ets 50 x 65 cm. ...[more]
Unknown, ecclesiastical fornication, watercolor 53 x 72 cm.ONBEKEND, ontucht in de kerk, aquarel 53 x 72 cm. ...[more]
Moock, sweet whispers, doek
Moock, Pjotr van, signed, Sweet Whispers, canvas 80 x 70 cm.MOOCK, PJOTR VAN (1950), ges. r.o., Sweet Whispers, doek 80 x 70 cm. ...[more]
Driessen, 7 stills uit tekenfilm
Koning, stel abstracten, tekening
Renske Koning, two abstract watercolor 54 x 71 cm.KONING, RENSKE, ges. l.o., lot van 2 abstracten, aquarel 54 x 71 cm. ...[more]
Corneille, 'Unique'
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '97 m.o., 'Unique', litho 54/250 21 x 16 cm. ...[more]
Leon, Jean. Meisje met hoed
LEON, JEAN, signed l.l., girl with hat, panel 25 x 20 cm.LEON, JEAN, ges. l.o., meisje met hoed, paneel 25 x 20 cm. ...[more]
Lucassen, volk op straat, aquarel
Lucassen, signed, people in the street, watercolor 28 x 34 cm.LUCASSEN, ges. r.o., volk op straat, aquarel 28 x 34 cm. ...[more]
Rekers, abstract, zeefdruk
Rekers, Marlies, signed, abstract, screenprint 35 x 53 cm.REKERS, MARLIES, ges. en gedat. 1984 l.o., abstract, zeefdruk 35 x 53 cm. ...[more]
Lucassen, poezen bij vis, gouache
Lucassen, signed, cats and fish, gouache 30 x 43 cm.LUCASSEN, ges. r.o., poezen bij vis, gouache 30 x 43 cm. ...[more]
Van de Weijer, interieur, tekening
Spieker, abstract, gem. techniek
1996 item(s)/page