- Armbanden (12)
- Aziatica (47)
- Aziatisch porselein & aardewer (32)
- Broches (15)
- Colliers (16)
- Curiosa (modern) overige (69)
- Diverse (lots) (9)
- Drukwerk (klassiek) (17)
- Europees porselein & aardewerk (38)
- Europese Curiosa (90)
- Grafiek (modern) (111)
- Horloges (12)
- Kasten (klassiek) (118)
- Kasten (modern) (38)
- Keramiek en glaswerk (modern) (22)
- Klokken (klassiek) (5)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (20)
- Maritiem Algemeen (137)
- Maritiem Schilderijen (115)
- Oorbellen (38)
- Ringen (60)
- Schilderijen (klassiek) (254)
- Schilderijen (modern) (201)
- Sculpturen (modern) (24)
- Spiegels (klassiek) (10)
- Stoelen en Banken (klassiek) (61)
- Stoelen en banken (modern) (61)
- Tafels (klassiek) (54)
- Tafels (modern) (29)
- Tapijten (klassiek) (40)
- Tapijten (modern) (28)
- Verlichting (klassiek) (17)
- Verlichting (modern) (73)
- Zilveren & gouden voorwerpen (115)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (571)
- Furniture (371)
- Collectables (297)
- Jewellery (156)
- Prints (128)
- Silver & Silver-plated items (115)
- Lighting (90)
- Carpets & Rugs (69)
- Chinese Works of Art (49)
- Ceramics (38)
- Sculpture (24)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Glassware (20)
- Vintage Fashion (16)
- Clocks (11)
- Watches & Watch accessories (9)
- Japanese Works of Art (5)
- Islamic Works of Art (2)
- Maps (2)
1996 item(s)/page
Kris dapur Kala Misani in Gyaman Solo schede, l. 52 cm.Kris dapur Kala Misani Gayaman Solo schede, l. 52 cm. ...[more]
Spekstenen gesneden sculptuur van wijsgeer met stok, China, h. 13 cm. ...[more]
Balinese kris zonder schede
Balinese kris in schede
Stel spekstenen 2 delige kimono sluitingen met relief decor van zeemonster en figuren in houten cassette, China, 17 x 11 cm. ...[more]
Kris kebo Lajer with Sundang Walikat sheath, l. 31 cm.Kris Kebo Lajer in Sundang Walikat schede, l. 31 cm. ...[more]
Kris Brodjol with Gayaman Yogya sheath, l. 47 cm.Kris dapur Brodjol in Gayaman Yogya schede met koperen pendok, l. 47 cm. ...[more]
Kris met 13 bochten in Gayaman Yogya
Kris Cherita luk 13 with Gayaman Yogya sheath, l. 48 cm.Kris dapur Cherita luk 13 in Gayaman Yogya schede met koperen Pendok, l. 48 cm. ...[more]
Kris Brodjol in Gayaman Solo schede
Kris Brodjol with Gayaman Solo sheath and Madura Ukiran, l. 50 cm.Kris dapur Brodjol in Gayaman schede met Madura greep, l. 50 cm. ...[more]
Kris Brodjol with Gayaman Solo sheath, l. 49 cm.Kris dapur Brodjol in Gayaman Solo schede, l. 51 cm. ...[more]
Spekstenen stempel, vaasje
Kris dapur Tilamupih in Palembang
Kris dampur Tilamupih with Palambang sheath, l. 51 cm.Kris dapur Tilamupih in Palembang schede, l. 51 cm. ...[more]
Badik met houten greep en zilveren
Quartz tempelleeuwen op houten voet
Rozen quartz gesneden sculptuur van 2 tempelleeuwen met bal op houten basement, China, h. 16, br. 22, d. 10 cm. ...[more]
Bronzen handwarmer, Meiji-periode
Natuurstenen Boeddha hoofd, Myanmar
Gekapt natuurstenen hoofd van Boeddha, h. 20 cm. (waarschijnlijk Myanmar of Thailand, 20e eeuw. ...[more]
Bamboe Kanton penselen pot, China
Bronzen zittende Boeddha
Lot van 2 containers voor eten
Lot van een gevlochten rieten voedselmand en een rood geschilderde houten voedselmand, China 20e eeuw. ...[more]
Roodkoperen Ottoman waterkan
Roodkoperen Ottomaanse waterkan met torenvormige deksel en schenktuit, 18/19e eeuw, h. 40 cm. ...[more]
Kuba Afrika box en hoofdmuts
cloisonne siervaas, China
Sculptuur uit boomstronk van dame
Achter glas paneel met keizer
Achter glas paneel met keizer
Paneel met achter glas beschildering van Chinese Keizer op troon, China 20e eeuw, 65 x 44 cm. ...[more]
Photo of Buddha, 61 x 86 cm.Fotoafdruk met afbeelding van liggende Boeddha, 61 x 86 cm. ...[more]
Stel Tangka's, Tibet
Stel Tangka's met Boeddistische voorstelling van mandala, Tibet, 52 x 32 cm. ...[more]
Tangka, Tibet
Tangka with decor of Mandala, Tibet, 62 x 47 cm.Tangka met Boeddhistische mandala, Tibet, 62 x 47 cm. ...[more]
Schaalmodel van tempel Borobudur
2 gestoken Keizerlijke rijtuigen + tafel
SUTARDJA, MADE (1930-2004), ges. m.o., Balinese danseressen, doek 131 x 77 cm. ...[more]
Perzische miniaturen
Lot van 3 Perzische miniaturen, met afbeelding van Polospelers, liefdespaar en jacht scene, ca. 1960. ...[more]
ophangstrook afrika
Houten Yoke hoofd
Stel kristallen bloemvazen
A pair of crystal vases, h. 36, diam. 22 cm.Stel kristallen bloemvazen met ananas slijpsel, h. 36, diam. 22 cm. ...[more]
Uitgebreid porseleinen servies
Uitgebreid porseleinen Bavaria servies met bloem decoratie, w.o. terinnes, borden, schalen en kop en schotels. (div .kwal.) ...[more]
Lot van herten geweien op plank
Lot van herten geweien gemonteerd op eiken plank. ...[more]
Karakterpop W&C Germany
Doll, mark W & C Germany 250,5, h. 55 cm.Karakterpop met biscuithoofd, open mond en slaapogen, gemerkt W & C Germany 250,5, h. 55 cm. ...[more]
Karakterpop Jutta
Karakterpop met biscuit hoofd, open mond en glasogen, gemerkt MV 1987, h. 65 cm. (ledematen uitelkaar) ...[more]
Bruidspop in jurk, sluier
Karakterpop Armand MarseilleM 11 Dep
Karakterpop
Karakterpop met biscuithoofd, gesloten mond en glasogen, h. 53 cm. ...[more]
Karakterpop b. Mullens
Karakterpop met biscuit hoofd, gesloten mond en glasogen, h. 50 cm. ...[more]
Gotz pop
Gotz doll, Germany, h. 75 cm.Gotz pop met fluwelen hoed, Duitsland, h. 75 cm. ...[more]
Montgomery lopende pop
Karakterpop
Karakterpop met biscuithoofd, gesloten mond en glasogen, gemerkt KR 114 W 2, h. 53 cm. ...[more]
1996 item(s)/page