297 item(s)/page
Octant in doos
Bronzen inktset, ca. 1900
Bronzen inktset, ca. 1900 ...[more]
Koperen zaksextant, laat 19e eeuw
Koperen zaksextant, laat 19e eeuw ...[more]
Houten scheepsmodel van Fluit
Houten scheepsmodel van zgn. 'Fluit', 18e eeuw ...[more]
Messing telescoop kijker
Messing telescoop/ zeekijker, eind 19e eeuw, l. 62 cm. ...[more]
Ivoren scheepsmodel onder stolp
Ivoren scheepsmodel van Brickque, Diep ca. 1800, onder stolp, h. totaal 25 cm. ...[more]
Smeed ijzeren aansteker, 17 eeuw
Smeedijzeren aansteker zgn. 'tinder lighter', Duitsland 17e eeuw ...[more]
Deels ijzeren en houten aansteker
Deels ijzeren en houten aansteker zgn. 'tinder lighter',Empire ca. 1800 ...[more]
Percussie kruittester, ca. 1800
Deels hout en ijzeren percussie kruittester, ca. 1800 ...[more]
Deels ijzeren en houten aansteker zgn. 'tinder lighter', met zilver ingelegd handvat, Empire ca. 1800 ...[more]
Koperen scheepbarometer
Cardanisch opgehangen koperen scheepsbarometer, Fabrikaat Negerti en Zambra ca. 1900, in originele kist ...[more]
Serie van 3 scheepsmeters
Brass Shipslog, mark Walker's Cherub III, England.Messing Shipslog, gemerkt Walker's, Cherub III, Engeland, ca. 1900. ...[more]
Messing telescoop kijker, Engeland
Messing telescoop kijker, Engeland 19e eeuw. ...[more]
Koperen verrekijker in hoes
Copper monoculair in leather, LondonGeel koperen monoculair met leer omtrokken, London, ...[more]
Houten tabakston
Houten tabakston met ivoren hoorn als luciferhouder, 19e eeuw l.28 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van Poon
IJzeren scheepsroer
IJzeren scheepsroer, h. 129, br. 97 cm. ...[more]
Stel polychroom beschilderde panelen
Houten scheepsmodel van Hoogaars
Houten scheepsmodel van zeeuwse Hoogaars, ca. 1850 l.122 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van hektjalk
Houten scheepsmodel van hektjalk, 19e eeuw l.95 cm. ...[more]
Vuursteen blunderbuss met bronzen
Blunderbuss, Engeland 1780
Miniatuur kanon op affuit
Dioptrische kijker, Japan 1600-1868
Houten snijwerk mvv wat driemaster
Houten snijwerk van wapenschild met driemaster 'India', 18e eeuw 'SIC ITUR AD ORAS FORTUNAE' ( zo komt men tot fortuin) 28 x 22 cm. ...[more]
Scheeps hellingmeter ( clinometer )
Ponjaard met schede, 45 cm.
klokje in vorm van stuurwiel
Messing klokje in vorm van stuurwiel, (+ sleutel), h. 19 cm. ...[more]
Stel kruitflessen.
Kruithoorn voor fijnkruid, 32 cm.
Houten dekseldoos met aquarel
Houten dekseldoos met aquarel, onduid. ges. r.o. met afbeelding van panserkruiser, h. 7, br. 19, d. 10 cm. ...[more]
Wandelstok van haaienwervels
Walking cane dating from the late 1800's.Wandelstok van haaienwervels (shark vertabreau), 19e eeuw, l. 95 cm. ...[more]
Sextant
Sextant in mahonie kist, gemerkt Hezzanith and ges.Heath & Co. New Eltham London S.E. 9 gekeurd 26/02/53. ...[more]
Chinese Jonk
Modelschip van een houten Chinese Jonk, h. 40, br. 50, d. 13 cm. ...[more]
Modelschip de Eendracht
Houten modelschip van een galjoen "De Eendracht" op standaard, h. 71, br. 83, d. 15 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van visserboot
Houten beschilderde scheepsmodel van visserboot, Middellandse zee ca. 1850 l.65 cm. ...[more]
Scheepsmodel 4 master: Fragata
Wooden shipmodel, titled: Fragata Siglo XVIII, h. 78 cm.Houten scheepsmodel van 4-master, getiteld: Fragata Siglo XVIII, h. 78 cm. ...[more]
Scheepsmodel van tweemaster
Scheepsmodel van tweemaster vermoedelijk Amerikaans loodsboot ca. 1900 ...[more]
Houten scheepsmodel van Brick
Houten scheepsmodel van Brick, ca. 1800 l.75 cm. ...[more]
Houten model van 3-master, Danmark
Houten model van zeilboot Zwaluw
Houten model van zeilboot Zwaluw uit Rotterdam, met interieur, h. 124, br. 95 cm. ...[more]
Serie van 9 Delftsblauwe borden
Houten modelschip, Smit Rotterdam
Deels kunststoffen modelschip van een sleepboot, Smit Rotterdam, h. 45, br. 95, d. 20 cm. ...[more]
Houten modelschip, Albatros
Houten modelschip van een vissersschip de Albatros BW1, h. 45, br. 80, d. 20 cm. ...[more]
Houten model van stoomschip
Houten model van stoomschip, h. 30, br. 47, d. 10 cm. ...[more]
Vingboons atlas
Iepenhouten butte
Blauw beschilderde iepenhouten butte met decor van zeilschepen in medaillon, h. 40, br. 55 cm. ...[more]
Eiken boei, zgn. drijver met ijzeren
Eiken boei, zgn. drijver met ijzeren banden, ca. 1900, h. 120 cm. (defect) ...[more]
Deels koperen scheepslamp
Deels koperen scheepslamp met gekleurd glazen buikglas op houten verstelbaar statief, h. 185 cm. ...[more]
Polychroom houten beeld van meisje
Polychroom houten beeld met voorstelling van vissersmeisje, ca. 1900 h.80 cm. ...[more]
Houten model van zeiljacht
Houten model van zeiljacht met katoenen zeilen, h. 92, l. 97 cm. ...[more]
297 item(s)/page