Jacht en Buiten
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Collectables (313)
313 item(s)

  • Category,
  • Creator / Brand
  • 313 item(s)

Kunststoffen sculptuur van Putto, h. 73 cm. ...[more]

Lot 3115

Kristal tazza

Cristal tazza, 19th century, h. 26 cm.Geslepen kristallen tazza, 19e eeuw, h. 26 cm. ...[more]

A black meatl birds water tinGietijzeren vogel drinkbak h. 92 cm. ...[more]

Iron Jugendstil window frame, l. 48 cm.Gietijzeren opgezaagd relief van schapenhoedster, l. 48 cm. ...[more]

Lot 3119

Rijst zeef

Houten meelzeef met gaas, diam. 25 cm. ...[more]

Lot diverse pansLot diverse koperen pannen, w.o. eierpan en steel pannetjes. ...[more]

Koperen vaas geflankeerd door handvatten in de vorm van bloemen en roodkoperen aker. ...[more]

Bronze sculpture of standing lion, h. 78 l. 119 cm.Bronzen sculptuur van staande leeuw, h.78 l. 119 cm. ...[more]

Brown glazed pottery bowl, diam. 37 cm.Bruin geglazuurd aardewerk cachepot, met knorren, diam. 37 cm. ...[more]

Pair of cristal vases, h. 28 cm.Stel kristallen geslepen vazen, h. 28 cm. ...[more]

Zandstenen gevelsteen met maskeron en gedateerd 1612, h. 38, br. 44, d. 13 cm. ...[more]

Zandstenen sculptuur van Abraham met Lam Gods, h. 94 cm. ...[more]

Koperen kookpot en bus, 19e eeuw ...[more]

Sandstone wall fountain, l. 34 cm.Zandstenen wandfontijn in de vorm van spuwer, l. 34 cm. ...[more]

Diverse porseleinen serviesdelen, w.o. theepot, suikerpotten, borden, gemerkt: o.a. Rosenthal ...[more]

Koperen gehamerde schenkkan, vermoedelijk 16e eeuw, h. 48 cm. ...[more]

Likeurkeldertje in eiken kast met interieur van 12 diverse glaasjes en 4 karaffen (1x stop ontbreekt), h. 25, br. 30, d. 30 cm. ...[more]

Ebbenhouten voorzittershamer met zilveren etiket "A.F.D. Leiden 1917", l. 33 cm. in vilten bewaarzak ...[more]

Lot van 7 miniatuur portretten, w.o. een heer. ...[more]

Lot 3146

Bronzen haardset

Deels bronzen haardset, w.o. pook en schep h. 72 cm. ...[more]

Houten Ashanti voorouder sculptuur van vrouw met hoofdtooi, Ghana, h. 53 cm. ...[more]

Houten voorouder sculptuur van vrouw met kind, Ashanti, h. 40 cm. ...[more]

Houten voorouder sculptuur van vrouw met gevlochten kleding, Angola, h. 25 cm. ...[more]

Lot van 9 porselleinen borden, w.o. jachttafereel, 2x gemerkt Villeroy & Boch. (div. kwal.) ...[more]

Lot 4006

Gipsen plaquette

Koperen jachthoorn, gemerkt Schutz & Marke, en tekst: Frans Hirschberg ...., eind 19e eeuw. ...[more]

Brass Furst-Pless German hunting hornFurst-pless jachthoorn met leer omtrokken, Duitsland. ...[more]

Koperen vossenhoorn, l. 90 cm. (gerestaureerd) ...[more]

Lot 4011

Beker, en flacon

Houten met deels verzilverde omhulde beker, 'GAL Ordanaryt Race 1st E.A. Fry, 1945', hierbij tinnen flacon R.W. 1817 ...[more]

Stel opgezetten steenpatrijzen (=Alectoris Graeca), geringd, gevangenschap geboren, natuurlijke dood gestorven, h. 27 cm. ...[more]

Opgezetten Carolina-eend (=Aix Sponsa), geringd met gesloten ring, in gevangenschap geboren en een natuurlijke dood gestorven. ...[more]

Wandklok met geweien, gemerkt op wijzerplaat Rolls, 50-er jaren, h. 80 cm. ...[more]

Stel koetsierslaarzen met houten laarzenmallen, (1 x met defect), Engeland. ...[more]

A collection yellow and red copper fox horns, l. 119 cm.Lot van 3 geel- en roodkoperen vossenhoorns, l. 119 cm. ...[more]

Gipsen sculptuur van hond met fazant, gesign Tiney 1977, h. 14 cm. ...[more]

Lot van lederen patroontas en geweer-foudraal ...[more]

  • 313 item(s)