- Category,
313 item(s)/page
Stel deels vergulde kandelaren
Cruchley's Terrestrische vloer globe
Rosenthal servies
Kunststoffen sculptuur van Putto
Kunststoffen sculptuur van Putto, h. 73 cm. ...[more]
Kristal tazza
Cristal tazza, 19th century, h. 26 cm.Geslepen kristallen tazza, 19e eeuw, h. 26 cm. ...[more]
Metalen vogel drink bak h. 92 cm.
A black meatl birds water tinGietijzeren vogel drinkbak h. 92 cm. ...[more]
Villeroy & Boch cake/ gebaksset
IJzeren Jugendstil wandraam
Iron Jugendstil window frame, l. 48 cm.Gietijzeren opgezaagd relief van schapenhoedster, l. 48 cm. ...[more]
Lot diverse koperen pannen
Lot diverse pansLot diverse koperen pannen, w.o. eierpan en steel pannetjes. ...[more]
Koperen vaas en pan
Koperen vaas geflankeerd door handvatten in de vorm van bloemen en roodkoperen aker. ...[more]
Wit porseleinen servies
2 geslepen kristallen sierschalen
Porselein servies, Haviland Limoges
Gestoken vergulde spiegel
Geldkist, 17e eeuw
Bronzen staande leeuw
Bronze sculpture of standing lion, h. 78 l. 119 cm.Bronzen sculptuur van staande leeuw, h.78 l. 119 cm. ...[more]
Polychroom spiegel
Wandklok in polychroom kast
Bruine aardewerk cachepot
Brown glazed pottery bowl, diam. 37 cm.Bruin geglazuurd aardewerk cachepot, met knorren, diam. 37 cm. ...[more]
Stel kristallen geslepen vazen
Pair of cristal vases, h. 28 cm.Stel kristallen geslepen vazen, h. 28 cm. ...[more]
Zandstenen gevelsteen
Zandstenen gevelsteen met maskeron en gedateerd 1612, h. 38, br. 44, d. 13 cm. ...[more]
Zandstenen sculptuur van Abraham
Zandstenen sculptuur van Abraham met Lam Gods, h. 94 cm. ...[more]
Verzilverd bestek in casette
Koffer, Besson Londen
Koperen kookpot en bus
Koperen kookpot en bus, 19e eeuw ...[more]
Zandstenen wandfontijn
Sandstone wall fountain, l. 34 cm.Zandstenen wandfontijn in de vorm van spuwer, l. 34 cm. ...[more]
Diverse porseleinen serviesdelen
Diverse porseleinen serviesdelen, w.o. theepot, suikerpotten, borden, gemerkt: o.a. Rosenthal ...[more]
Koperen gehamerde schenkkan
Koperen gehamerde schenkkan, vermoedelijk 16e eeuw, h. 48 cm. ...[more]
Likeurkeldertje in eiken kast
Likeurkeldertje in eiken kast met interieur van 12 diverse glaasjes en 4 karaffen (1x stop ontbreekt), h. 25, br. 30, d. 30 cm. ...[more]
Ebbenhouten voorzittershamer
Ebbenhouten voorzittershamer met zilveren etiket "A.F.D. Leiden 1917", l. 33 cm. in vilten bewaarzak ...[more]
Lot van 7 miniatuur portretten
Lot van 7 miniatuur portretten, w.o. een heer. ...[more]
Bronzen haardset
Deels bronzen haardset, w.o. pook en schep h. 72 cm. ...[more]
Steengoed vazen, Thailand en Celadon
Pallisander schrijfkist
Houten voorouder sculptuur, Ghana
Houten Ashanti voorouder sculptuur van vrouw met hoofdtooi, Ghana, h. 53 cm. ...[more]
Houten voorouder sculptuur, Gongo
Houten voorouder sculptuur van vrouw met kind, Ashanti, h. 40 cm. ...[more]
Houten voorouder sculptuur, Chokwe
Houten voorouder sculptuur van vrouw met gevlochten kleding, Angola, h. 25 cm. ...[more]
Porseleinen servies : jacht
Serie 12 Porseleinen borden, jacht
Lot van 9 borden, w.o. jacht
Lot van 9 porselleinen borden, w.o. jachttafereel, 2x gemerkt Villeroy & Boch. (div. kwal.) ...[more]
Tinnen bord, jacht
Koperen sigaren doos, jacht
Gipsen plaquette
Hirschberg koperen jachthoorn
Koperen jachthoorn, gemerkt Schutz & Marke, en tekst: Frans Hirschberg ...., eind 19e eeuw. ...[more]
Furst-pless jachthoorn
Brass Furst-Pless German hunting hornFurst-pless jachthoorn met leer omtrokken, Duitsland. ...[more]
Perine jachthoorn in lederen etui
Koperen vossenhoorn
Koperen vossenhoorn, l. 90 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Beker, en flacon
Houten met deels verzilverde omhulde beker, 'GAL Ordanaryt Race 1st E.A. Fry, 1945', hierbij tinnen flacon R.W. 1817 ...[more]
Taxidermie: steenpatrijzen
Stel opgezetten steenpatrijzen (=Alectoris Graeca), geringd, gevangenschap geboren, natuurlijke dood gestorven, h. 27 cm. ...[more]
Taxidermie: Carolina eend
Opgezetten Carolina-eend (=Aix Sponsa), geringd met gesloten ring, in gevangenschap geboren en een natuurlijke dood gestorven. ...[more]
Goldscheider porseleinen hert
Wandklok met geweien
Wandklok met geweien, gemerkt op wijzerplaat Rolls, 50-er jaren, h. 80 cm. ...[more]
Stel rijlaarzen met mallen
Stel koetsierslaarzen met houten laarzenmallen, (1 x met defect), Engeland. ...[more]
Lot van 3 koperen vossenhoorns
A collection yellow and red copper fox horns, l. 119 cm.Lot van 3 geel- en roodkoperen vossenhoorns, l. 119 cm. ...[more]
Klei sculptuur van hond met fazant
Gipsen sculptuur van hond met fazant, gesign Tiney 1977, h. 14 cm. ...[more]
Lot van lederen patroontas en geweer-foudraal ...[more]
313 item(s)/page