- Category,
313 item(s)/page
Stel zakflacons, met verzilverde gegraveerde en leren omhulsel, met daarin een medallion ...[more]
Dubbelloops zgn. 'Coach gun'
Palissander sculptuur van steigerend paard en aap, Java Indonesie, h. 66 cm. ...[more]
Maneige Royal', nadruk 1971
Bestekdelen met hertshoornen heften
Cutlery pieces with hertz horn handles and steel blades.Bestekdelen met hertshoornen heften en stalen lemmetten. ...[more]
Piedestal
Marmeren buste van dame
Marble bust of a lady, h. 49 cm. (defect)Marmeren buste van dame in jacht/militair uniform, h. 49 cm. (defecten) ...[more]
56 delig hertz hoornen bestek
Brexton picknick koffer + inhoud
Wittenberg, veulen
Twee burberry trenchcoats
Twee burberry trenchcoats ...[more]
Twee burberry trenchcoats
Beschilderde duw slee
Beschilderde slee met beuken handgreep, de bak versierd met polychroom decor van bloemen, mogelijk West Friesland 18e eeuw, h. 77 cm. ...[more]
313 item(s)/page