- Apothekers special (315)
- Armbanden (21)
- Aziatica (21)
- Aziatisch porselein & aardewer (76)
- Broches (22)
- Colliers (29)
- Curiosa (modern) overige (74)
- Diverse (lots) (35)
- Drukwerk (klassiek) (45)
- Etnografica (5)
- Europees porselein & aardewerk (30)
- Europese Curiosa (88)
- Grafiek (modern) (109)
- Horloges (36)
- Kasten (klassiek) (72)
- Kasten (modern) (33)
- Keramiek en glaswerk (modern) (38)
- Klokken (klassiek) (13)
- Klokken (modern) (5)
- Luxury goods (tassen, pennen) (9)
- Oorbellen (34)
- Ringen (64)
- Schilderijen (klassiek) (219)
- Schilderijen (modern) (188)
- Spiegels (klassiek) (9)
- Stoelen en Banken (klassiek) (42)
- Stoelen en banken (modern) (83)
- Tafels (klassiek) (38)
- Tafels (modern) (41)
- Tapijten (klassiek) (32)
- Tapijten (modern) (15)
- Verlichting (klassiek) (9)
- Verlichting (modern) (46)
- Zilveren & gouden voorwerpen (172)
- Fine Art (562)
- Collectables (552)
- Clocks, Watches & Jewellery (250)
- Furniture (236)
- Decorative Art (171)
- Asian Art (97)
- Carpets & Rugs (44)
- Lighting (34)
- Musical Instruments & Memorabilia (25)
- Clocks (17)
- Sculpture (13)
- Salvage & Architectural Antiques (11)
- Glassware (6)
- Maps (5)
- Chinese Works of Art (4)
- Metalware (4)
- Vintage Fashion (4)
- Models, Toys, Dolls & Games (3)
- Scientific Instruments (3)
- Ceramics (2)
- Coins (2)
- Japanese Works of Art (2)
- Jewellery (2)
- Porcelain (2)
- Silver & Silver-plated items (2)
- Sporting Memorabilia & Equipment (2)
- Stamps (2)
- Watches & Watch accessories (2)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Cameras & Camera Equipment (1)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
- Tools (1)
- Watercolours (1)
- Wines & Spirits (1)
2068 item(s)/page
Geelgouden armband, vijf klavertjes gezet met carneool, Van Cleef & Arpels, model Alhambra, 750/000, br.gew. 12 gr., lengte 19,5 cm. ...[more]
Geelgouden ronde broche van bladeren, versierd met blauw & groen email, Italië, 750/000, br.gew. 13 gr., diameter 3,5 cm. ...[more]
Gouden schakelcollier met bloemen
Gouden broche met saronyx en diamant
Zilver met gouden staafbroche bezet met oud slijpsel briljant geslepen diamanten, br.gew. 8,7 gr., lengte ca. 5 cm. ...[more]
Louis Vuitton tas, ovalen schoudertas met beschermhoes ...[more]
Louis Vuitton tas, model shopper
Louis Vuitton tas, model shopper met beschermhoes. ...[more]
CHANEL, rood/wit mantel
A red/white coat with herringbone motif by Chanel, size 38.Rood-witte mantel met visgraatmotief, Chanel, maat 38 ...[more]
Louis Vuitton tas
Dolce&Gabanna, tas
Glascollier van Miriam Haskell
Costume jewellery: gilded necklace, Celine.Costume Jewellery: Verguld collier, Celine ...[more]
Costume jewellery: oorbellen van Rosenthal studio linie en een vergulde hanger van Trifari. ...[more]
Lot van 4 porseleinen beeldjes
Bronzen pendule met putto op console
Porseleinen pijp
Porseleinen pijp, met reliëf decor van bloemen, aan houten pijp, Duitsland 19e eeuw, l. 64 cm. ...[more]
Lot Napoleon (9X)
Lot van 8 sculpturen van Napoleon, w.o. brons, gips (gerestaureerd) en biscuit en een porseleinen dekseldoos. ...[more]
Porseleinen servies, w.o. Meissen
Tinnen klepkan, Normandië
Tinnen klepkan met 2 eikeltjes op duimrust en een tweekakig schanier en met eigenaarsinitialen L.D.F., Normandië 19e eeuw, h. 27 cm. ...[more]
Duitse bierkan met tinnen montuur
Stel Duitse biersteins
Stel aardewerk bierpullen met tinnen deksel en standring, Duitsland, h. 20, 22 cm. ...[more]
Porseleinen bonbonniere
Porseleinen bonbonniere onder deksel met bloemen beschildering en brons beslag, 28 x 20 cm. (a) ...[more]
Houten scheepsmodel van Fluit
Houten scheepsmodel van zgn. 'Fluit', 18e eeuw, h. 41, br. 45 cm. ...[more]
Bronzen eenlichts kerkkandelaar
Bronzen eenlichts kerkkandelaar met vetkraag, rustend op 3 klauwpoten, 18e eeuw, h. 34 cm. ...[more]
Antique glass, decorated with flowers, 19th century, h. 13 cm.Handgeblazen glas met geëtst decor van bloemen, 19 eeuw, h. 13 cm. ...[more]
Lot tegels
Twelve cut glass knife rests, ca, 1950, length 9 cm.Twaalf kristallen messenleggers, ca. 1950, lengte 9 cm. ...[more]
Messing pennenhouder, zg. Divit met inktpot, Perzische/Turkse eind 19e eeuw, l. 23 cm. ...[more]
Serie van 6 roemerglazen
Serie van 6 groenglazen roemerglazen met bolvormige kelk , schacht met braamknoppen, 18e eeuw., h. 13 cm. (1x barst) ...[more]
Jacht voorsnijcouvert
Bronzen sculptuur van man te paarde
Bulldog en stel kemphanen
Bronzen driehoekige kandelaar
Bronzen driehoekige kandelaar met bloemmotieven op half edelstenen voet, h. 7 cm. ...[more]
Onbekend, portretminiatuur
Houten Ikoon met moeder Gods en kind
Ikoon 3 Heilige
Icon with 3 Saints, Russia 19th century, 32 x 25 cm.Houten Ikoon met drie Heilige, Rusland 19e eeuw, 32 x 25 cm. ...[more]
Ikoon engel en figuur
Icon with decor of Vita, Russia late 19th century, 18 x 14 cm.Houten Ikoon met afbeelding van Vita, Rusland eind 19e eeuw, 18 x 14 cm. ...[more]
Houten Ikoon met Moeder Gods
icon, mother god, late 19th century, 36 x 31 cm.Houten Ikoon met Moeder Gods, eind 19e eeuw, 36 x 31 cm. ...[more]
Lot verzilverd met drie dekschalen
Lot verzilverd met drie dekschalen ...[more]
Diverse plate bestek, w.o. visbestek in 3 laden in houten cassette, met etiket Mappin & webb. Oxford straat W, Engeland. ...[more]
42-delig 6-pers verzilverd bestek
Vier verzilverde 1 persoons cafetières. ...[more]
Lot divers zilver wo servethouder
2068 item(s)/page