Medical Special
Auction closed (5 day sale)
Diemen (Amsterdam)
Live webcast

Auction dates


  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 1-205)

  • (Lots: 1501-1800)

  • (Lots: 2001-2169)

  • (Lots: 2180-2221)

  • (Lots: 2251-2446)

  • (Lots: 2461-2471)

  • (Lots: 3001-3220)

  • (Lots: 4001-4313)

  • (Lots: 1001-1262)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Venue address

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Auction house

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range

Category

2068 item(s)

Filtered by:

  • Sale Section
  • List
  • Grid
  • 2068 item(s)
    /page

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Design oak veneered table, with 4 SB02 chairs, with skai leather, designer: Cees Braakam, For Pastoe, Holland '70, h. 74 w. 208 d. 83 cm.Gebeits...

Lot 709

divankleed

Amsterdam School Rug (trijp), ca. 1925, L:260cm W:135cmAmsterdamse school divankleed (trijp), ca. 1925, 260 x 135 cm. ...[more]

Pair of Vintage oak armchairs with brown skaiStel eiken Vintage armfauteuils met bruin skai ...[more]

Lot 711

Design commode

Oak feneerd design cabinet with 2 doors, fifties, h. 72 w. 80 d. 36 cmEiken gefineerde design commode, met 2 deuren, en rustend op stalen poten,...

Bruin aardewerk lampvoet met gekleurd stoffen kap, Cari Zalloni, gemerkt onderzijde ...[more]

Stel metalen vintage kasten met roldeur, ontwerp Aldo van Nieuwelaar kasten voor Pastoe, gemerkt binnenkant, h. 207, br. 38, d. 37 cm. ...[more]

White fabric standing lamp, with black elements, Japan, h. 155 cm.(defects)Wit stoffen staande design lamp, met zwarten latten, Japan, h. 155 cm...

Design 'Arc' lamp, with chromed adjustable frame, on marble base with yellow plastic shade, designer: Harvey Guzzini, Itali 1970'sDesign 'Arc' bo...

Black space age side table with glass top, on wheels, marked: Opal Gemarny '70, h. 32 diam. 45 cm.Zwart space age bijzettafel met glazen blad op ...

A pair white metal Vintage K2 Wire Cone Chair by Verner Panton for Plus Linje, 1950sStel wit metalen Vintage K2 Wire Cone Chairs door Verner Pant...

White lacquer Elias rectangular dining room table on white metal baseWitlak Elias rechthoekige eetkamertafel op witlak met metalen voet ...[mor...

A set of 6 chairs on chrome base, upholstered with white leather. Model New York by Calligaris.Serie van 6 stoelen op verchroomde poten en beklee...

Set of two Minx armchairs, designed by Archirivolto for Casprini Italy.Stel Minx stoelen, fabrikant Casprini, ontwerp Archirivolto, Italië. ......

A pair of two nightstands, white lacquered wood and oak, 1970s. H.:62 cm, W.:60 cm, D.: 44cmStel deels witlak met eiken nachtkastje met 3 laden, 7...

Swivel chair on white metal base.Draaistoel met groenen bekleding op witmetalen draaivoet. ...[more]

Beech wood clothes hanger wit wicker seat.Beukenhouten stoel met klerenhanger en rieten zitting. ...[more]

Set of chrome floor lampsStel chromen staande schemerlampen met rode kap, h. 150 cm. ...[more]

A chrome lounge chair with red upholstery.Verchroomde design armstoel met rode bekleding. ...[more]

Stel aubergine lederen Montel draaifauteuils op verchroomd onderstel.Stel aubergine lederen Montel draaifauteuils op verchroomd onderstel. ...[mo...

vintage armchair on metal frame.Geruit stoffen armstoel op metalen frame. ...[more]

Serie van 3 aan elkaar gekoppelde wachtkamer stoelen met oranjebekleding op deels verchroomde/metalen voet, h. 73, br. 160, d. 50 cm. ...[more]

Serie van 3 aan elkaar gekoppelde wachtkamer stoelen met oranje bekleding op deels verchroomde/metalen voet, h. 73, br. 160, d. 50 cm. ...[more]

Stel verchroomde in hoogte verstelbare kappersstoelen met voetensteun, gemerkt Olymp. ...[more]

Verchroomde in hoogte verstelbare kapperstoel met voetensteun, gemerkt Olymp. ...[more]

Lot 732

Tandarststoel

Dentists chair on aluminium frame.Tandartsstoel in hoogte verstelbaar op aluminium onderstel. ...[more]

Houten dressboy met broekpers en kapstok, gemerkt fabrikant: Fratelli Reguitti, Italië. ...[more]

Metal side table. H. 80, dim 68 cm.Metalen bijzettafel in de vorm van een ton, h. 80, diam. 68 cm. ...[more]

Lot van een moderne metalen archiefkast met 2 schuifdeuren en houten kap, h. 134, br. 200, d. 46 cm., hierbij 2 bijpassende bureau's, h. 74, br. 1...

Lot van twee verrijdbare bureaustoelen, 1x armleuning. ...[more]

Gray metal standing halogen table lamp, h. 185 cm.Grijsmetalen staande halogeen schemerlamp, h. 185 cm. ...[more]

Serie van 2 Wenge stoelen met rieten bekleding en tafel met uitschuifblad, ontwerp Martin Visser i.s.m. Walter Antonis voor de Spectrum collectie ...

Set Wenge Design dining room chairs, Spectrum 1970sStel Wenge Design eetkamerstoelen met biezen zitting en rug, Spectrum jaren 70 ...[more]

Serie van 4 Wenge stoelen met stoffen bekleding en tafel met uitschuifblad, ontwerp Martin Visser i.s.m. Walter Antonis voor de Spectrum collect...

Wenge salontafel met 2 witte bladen, ontwerp Martin Visser i.s.m. Walter Antonis voor de Spectrum collectie 1960-1974, h. 46, br. 115, d. 68 cm. ...

Set TIP swivel office chairs, Design Andreas Storiko for Wilkhahn Aline. (with tag)Stel TIP draaibare bureaustoelen, Ontwerp Andreas Storiko voor...

Teakhouten bureau met 3 laden en deur, de regel bekleed met bruin skai, h. 72, br. 150, d. 78 cm. ...[more]

Holophone single-light pendant lamp in copper frame.Holophone eenlichts hanglamp in koperen montuur. ...[more]

Spiegelglazen bolvormige Prandina lamp, model S7/S7L, diam. 46 cm. ...[more]

White metal design desk/ wall lamp, marked: Vogue Studio, ItalyWit metalen design wandlamp, gemerkt: Vogue Studio, Italy ...[more]

Teakhouten French Modernist bureau met 3 laden en deur, jaren 50 h. 76, br. 135, d. 62 cm. ...[more]

Keshan carpet 340 x 240 cm.Tapijt, Keshan 340 x 240 cm. ...[more]

Set of Hay chairs with colored fabric on metal base, model AAC 10Stel draaibare Hay stoelen met gekleurde stof op metalen onderstel, model AAC 10...

Clubfauteuil bekleed met bruin leer ...[more]

Brown vintage mobile arm chair, marked under Laauser, 1960s.Bruin vintage verrijdbare armfauteuil, gemerkt onderzijde Laauser, 60-er jaren. ...[...

A brown leather sofa on chromed base, H. 68cm, L.: 240 cm, W. 93 cmBruinlederen bank op verchroomde poten, h. 68, br. 240, d. 93 cm. ...[more]

Tomasso coffee table with glass topTomasso deels messing salontafel met glasplaat, Barbi ...[more]

A Tabriz rug, 285 x 200 cm.Tapijt, Tabriz 285 x 200 cm. ...[more]

Mahogany sliding table. H.75, diam 108 cmMahonie Webe uitschuiftafel met tussenblad op taps toelopende poten, h. 75, diam. 108 cm. ...[more]

Lot of 7 plastic chairs, marked SuloLot van 7 kunststof stoelen, afkomstig uit de Bijlmerbajes, gemerkt Sulo ...[more]

Moderne salontafel YMA met glazen blad op zwartmetalen onderstel, h. 38, br. 100 cm. aankoopbewijs uit 1993 de Bijenkorf aanwezig ...[more]

A vintage rug, 370 x 270 cm.Tapijt, Vintage 370 x 270 cm. ...[more]

4 wooden chairs with different seats, 60'sSerie van 4 stoelen met verschillende stoffen bekleding, 60-er jaren. ...[more]

Teakwooden design table, seventies, 121 x 79 cm.Teakhouten gefineerd design uitschuifbare eetkamertafel, rustend op taps toelopende poten, jaren ...

Lot of 4 beechwood chairs, probably made by Stevens 50/60'sSerie van 4 beukenhouten stoelen met diverse kleurige zitting, Vermoedelijk gemaakt do...

A lounge chair, model FB06, by Cees Braakman for UMS Pastoe, designed ca. 1951Beukenhouten armstoel, model FB06, ontwerp Cees Braakman voor UMS ...

Two birchwood Lundi-sit chairs designed by Gijs Boelaars for Lundia 1980-1989.Stel berkenhouten Lundi-sit stoelen, ontwerp Gijs Boelaars voor Lu...

Rattan baby cot with matras.Rotan kinderwieg met matras. ...[more]

Set of wooden chairs, Austria.Stel houten stoelen, Oostenrijk. ...[more]

Oak feneerd design side table with 3 drawers, and 2 sliding doors, fifties, h. 76 w. 174 d. 43 cm.Eiken gefineerde design dressoir met 3 laden en...

Beech wooden armchair with wicker back. Germany 70'sBeukenhouten WK mobel armstoel met gevlochten rieten leuning, Duitsland 70-er jaren. ...[mor...

Loading...Loading...
  • 2068 item(s)
    /page

Recently Viewed Lots