Refine your search
Sale Section
- Art Deco ; (7)
- Art Deco ;Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Design;Verlichting ; (1)
- Art Deco ;Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Art Deco ;Kasten; (8)
- Art Deco ;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Klokken en Barometers; (3)
- Art Deco ;Modern Glas en Keramiek ; (14)
- Art Deco ;Moderne en Hedendaagse kunst; (2)
- Art Deco ;Religieus ; (1)
- Art Deco ;Sculpturen ; (16)
- Art Deco ;Tafels; (4)
- Art Deco ;Verlichting ; (11)
- Art Deco ;Zitmeubelen ; (3)
- Aziatica;Kasten; (1)
- Aziatica;Kasten;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Tafels; (1)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (1)
- Design; (11)
- Design;Kasten; (10)
- Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Design;Klokken en Barometers; (1)
- Design;Klokken en Barometers;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Design;Modern Glas en Keramiek ; (6)
- Design;Sculpturen ; (1)
- Design;Tafels; (15)
- Design;Tafels;Zitmeubelen ; (2)
- Design;Verlichting ; (18)
- Design;Zitmeubelen ; (27)
- Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Europees Aardewerk & Porselein;Kasten; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Sculpturen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Serviezen ; (3)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Kasten; (14)
- Kasten;Klassieke Meubelen ; (59)
- Kasten;Klassieke Meubelen ;Tafels; (3)
- Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ; (3)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ; (23)
- Klassieke Meubelen ;Spiegels; (17)
- Klassieke Meubelen ;Tafels; (47)
- Klassieke Meubelen ;Tafels;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ;Verlichting ; (5)
- Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (24)
- Klokken en Barometers; (2)
- Luxury goods;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Modern Glas en Keramiek ; (44)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Tapijten; (1)
- Schilderijen; (2)
- Sculpturen ; (12)
- Sculpturen ;Tribale kunst Indonesië ; (1)
- Serviezen ; (1)
- Spiegels; (3)
- Tafels; (9)
- Tapijten; (2)
- Verlichting ; (18)
- Zitmeubelen ; (17)
Category
Filtered by:
- Category
- List
- Grid
-
518 item(s)/page
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Ceiling lamp in Gispen style
Plafond lamp in Gispen-stijl met opaline puntkap, h. 28 cm.
Oak book mill
Eiken boekenmolen met 3 etage's op draaibare voet, h. 115, br. 55 cm. (1 spijl gebroken)
Club armchair
Clubfauteuil bekleed met bruin leder rustend op houten poten (gebruikssporen).
Mantel mirror
Schoorsteen spiegel in rijkgestoken eiken lijst, ca. 1900, 85 x 100 cm.
Oak Amsterdam School cupboard
Eiken Amsterdamse School linnenkast met geslepen spiegel en paneeldeur en lade, ca. 1925, h. 203, br. 131, d. 59 cm.
Bronzen sculptuur van een groep vlooiende apen, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw, 56 x 70 x 30 cm. ...[more]
Oak desk shelf and chair
Eiken bureau-plat met groenleder ingelegd blad, 8 laden en 2 uitschuifbladen, Engeland, h. 76, br. 165, d. 90 cm.; hierbij een stoel.
Oak writing desk
Eiken schrijfbureau met uitklapbaar schrijfblad en blokpoten, interieur met boekenkast en 2 laadjes op harppoten, begin 20e eeuw, h. 180, br. 83, ...
Fruitwood Art Deco wall unit
Vruchtenhouten Art Deco-stijl wandmeubel met 2 paneeldeuren met decor van gestilleerde paard en wagen, 20e eeuw, 95 x 142 x 42 cm.
Copper hanging lamp
Koperen leestafel hanglamp met blauw gevlamde glaspanelen, h. 120, br. 79, d. 24 cm. ...[more]
Stel kersenhout gekleurde open etagère kasten met 6 planken, 198 x 80 x 30 cm.
Gray painted elongated bookcase
Grijsgeschilderde boekenkast met open opstand en onderkast met 2 paneeldeuren en 3 laden, 220 x 218 x 40 cm.
Gispen-style hanging lamps
Stel deels verchroomde Gispen-stijl hanglampen met opaline bolkappen, h. 80 cm.
Marmeren klokkenstel, Art Deco driedelig pendule met 2 zijstukken, gemaakt van 4 soorten marmer, w.o. Sienna marmer, ca. 1930, h. 23 cm. (beide zi...
Brass oil lamp
Messing olielamp vermaakt tot schemerlamp, circa 1930, h. 165 cm. (met defecten)
Brass floor lamp
Messing vloerlamp op albasten voet, stof op kap ontbreekt, h. 180 cm.
Two wooden folding chairs
Twee houten klapstoelen met opklapbare armrust, vermoedelijk uit collegezaal.
Oak desk
Eiken bureau-plat met 6 laden en houten grepen, h. 76, br. 140, d. 80 cm.
Regulator in oak case
Regulateur in eiken kast, winkelmerk Van Es, circa 1920, hoogte 110 cm.
Veneered oak vintage desk
Gefineerd eiken vintage bureau met 5 laden, 70-er jaren, 77 x 176 x 75 cm. (geen sleutel aanwezig); hierbij een bijpassende open boekenkast, 203 x...
Child chair, Fischel
Gebogen beukenhouten kinderstoeltje, Fischel, Tsjecho-Slowakije, met rode skai bekleding.
6 oak Hague school chairs
Serie van 6 eiken Haagse School stoelen met groen geweven stoffering, ca. 1925/30. (bekleding deels sleets en verkleurd).
Bedside tables
Stel kersenhoutenfineer nachtkastjes met lade, h. 55, br. 53, d. 37 cm.
Serie van 6 Art Nouveau glas-in-loodramen met bloemdecor in houten kader, 135 x 137 cm.; hierbij een bijpassend bovenlicht 112 x 163 cm. (diverse ...
Cherry wood console table
Kersenhouten wandtafel met 4 laden op taps toelopende poten verbonden door plateau, 75 x 178 x 50 cm. (etiket in lade: Kennedy makers of fine furn...
Oak Hague school desk with chair
Eiken Haagse School bureau met zwart ingelegde bies in blad, geslepen glasplaat, 3 laden en 2 paneeldeuren, 30-er jaren, h. 78, br. 152, d. 84 cm....
Teak vintage coffee table
Teakhouten vintage salontafel op blokpoten verbonden door regels, sticker onderzijde Ferdinand Lundqvist, Zweden, gedateerd 03-03-'67, h. 55, br. ...
Copier, A.D. Annagroen glazen vaas met verticaal optiek, 1928, door Glasfabriek Leerdam, gemonogrammeerd onderzijde, h. 36 cm. Literatuur: Leerdam...
Oak roller shutter desk
Eiken rolluikbureau met interieur van postvakken, een plintlade, circa 1900, 119 x 81 x 61 cm.
Verchroomde Gispen-stijl eenlichts hanglamp met opaline kubuskap, h. 80 cm.
Oak Schuitema bench
Eiken Schuitema decoforma tweezitsbank met zwartlederen bekleding, model Lawrence, h. 71, br. 184, d. 81 cm.
Eiken Schuitema decoforma damesstoel met zwartlederen bekleding, model Charles.
Oak Schuitema gentleman's chair
Eiken Schuitema decoforma herenstoel met zwartlederen bekleding, model Charles.
Oak Schuitema bookcase
Eiken Schuitema boekenkast met 2 glazen deuren, uitschuifbaar schrijfgedeelte op 4 laden, model Castle Furniture, h. 192, br. 130, d. 42 cm.
5 oak Bannink armchairs
Serie van 5 eiken Bannink armstoelen, model Breughel.
Art Nouveau-style sofa
3-zits Jugendstil-stijl bank met blauw/grijs leer bekleed, vermoedelijk Schuitema, h. 93, br. 185, d. 77 cm.
Teak console table
Teakhouten wandtafel met 3 laden op taps toelopende poten, 75 x 157 x 45 cm.
Verchroomde Art Deco Gispen-stijl tafellamp met opaline kap, h. 47 cm.
Verchroomde Art Deco hanglamp met 5 opaline bolkapjes, h. 50 cm.
Bruno Zach (1891-1945)Art Deco danseres, bronzen sculptuur op hardstenen basement, gesigneerd, voorzien van gietersmerk: J.B. Deposee Paris, h. ...
Lotus rattan chair, 1970s
Lotus rotanstoel, of meditatiestoel, jaren 70.
Glass Tiffany style hanging lamp
Glazen Tiffany stijl 3-lichts hanglamp met glas in lood gezet gekleurd glazen bloemen, 80-er jaren, hoogte. 38, diam. 61 cm. (barstjes in glas). ...
Oak Amsterdam School pedestal
Eiken Amsterdamse School piedestal, circa 1925, h. 116, br. 28 cm.
Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)Meisjeshoofd met lange nek, brons, gesigneerd "W. Lehmbruck", gieterijstempel op marmeren basement, h. 50 cm.
Zeer uitgebreid (circa 110-delig) groen geglazuurd aardewerk koolservies, w.o. terrines, schalen, borden asperge en mais schaal, grotendeels gemer...
39 pieces of earthenware
39 delen aardewerk geglazuurd serviesgoed, grotendeels gemerkt Los Arrayanes Granada, Spanje, waaronder schalen en borden (diverse kwaliteit)
Oak wall clock
Eiken wandklok met geelkoperen wijzerplaat, ontwerp Willem Penaat, ca.1905, h. 47 cm. ...[more]
Serie van 7 borden met afbeeldingen van de schilder Gustav Klimt, Lilien porzellan, "Phantastische Meisterwerke". 1990-1991., nummering 2 t/m 8 e...
Degue lamp
Blauw glazen Art Deco eenlichts schaallamp met bloemmotieven, gesigneerd Degue, diam. 37 cm.
Lot of toys
Lot speelgoed met skiester, Made in Occupied Japan, 'Steamboot' door Robin, in doos, Rohit Anand Industries, en machine met garen, Duitsland.
Lot 27 metal military vehicles
Lot 27 metalen militaire voertuigen, w.o. tanks, jeeps, kanonnen en trucks, 30/40-er jaren (diverse kwaliteit).
Lot van 27 Elastolin, Lineol en Durso Wehrmachtsoldaten, Duitsland 30/40-er jaren. (diverse kwaliteiten).
Lot van 25 Elastolin, Lineol en Durso miniatuur figuurtjes, w.o. Wilhelmina te paard, Leopold III, King George, verplegers en marine, Duitsland ja...
"Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)Bronzen figuur van oude boerin op stoel met breiwerk, gesigneerd, h. 38, br. 32, d. 16 cm. Charles van ...
"Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)Bronzen figuur van boer met sikkel en graan, gesigneerd en gedateerd 1902, h. 51, br. 26, d. 26 cm. Cha...
"Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)Bronzen figuur van wandelende boer met handen op zijn rug, gesigneerd, h. 45, br. 16, d. 16 cm.Charles ...
"Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)Bronzen figuur van een oude boerin die brandhout draagt, gesigneerd, circa 1900, h. 62, br. 40, d. 20 c...
"Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)Bronzen figuur van Volendamse vissersjongen met zijn handen in broekzakken, gesigneerd, h. 42, br. 14, ...
"Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)Bronzen figuur van buste "de oude Krijntje", gesigneerd, h. 18, br. 17, d. 11 cm. Charles van Wijk werd...
Stel eiken Amsterdamse School kandelaars in obelisk vorm met 2 koperen kaarsenhouders, circa 1925, h. 28 cm. ...[more]
-
518 item(s)/page