Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Furniture (518)
518 item(s)

  • 518 item(s)

Plafond lamp in Gispen-stijl met opaline puntkap, h. 28 cm.

Lot 537

Oak book mill

Eiken boekenmolen met 3 etage's op draaibare voet, h. 115, br. 55 cm. (1 spijl gebroken)

Lot 538

Club armchair

Clubfauteuil bekleed met bruin leder rustend op houten poten (gebruikssporen).

Lot 539

Mantel mirror

Schoorsteen spiegel in rijkgestoken eiken lijst, ca. 1900, 85 x 100 cm.

Eiken Amsterdamse School linnenkast met geslepen spiegel en paneeldeur en lade, ca. 1925, h. 203, br. 131, d. 59 cm.

Bronzen sculptuur van een groep vlooiende apen, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw, 56 x 70 x 30 cm. ...[more]

Eiken bureau-plat met groenleder ingelegd blad, 8 laden en 2 uitschuifbladen, Engeland, h. 76, br. 165, d. 90 cm.; hierbij een stoel.

Vruchtenhouten Art Deco-stijl wandmeubel met 2 paneeldeuren met decor van gestilleerde paard en wagen, 20e eeuw, 95 x 142 x 42 cm.

Koperen leestafel hanglamp met blauw gevlamde glaspanelen, h. 120, br. 79, d. 24 cm. ...[more]

Stel kersenhout gekleurde open etagère kasten met 6 planken, 198 x 80 x 30 cm.

Grijsgeschilderde boekenkast met open opstand en onderkast met 2 paneeldeuren en 3 laden, 220 x 218 x 40 cm.

Stel deels verchroomde Gispen-stijl hanglampen met opaline bolkappen, h. 80 cm.

Lot 554

Brass oil lamp

Messing olielamp vermaakt tot schemerlamp, circa 1930, h. 165 cm. (met defecten)

Messing vloerlamp op albasten voet, stof op kap ontbreekt, h. 180 cm.

Twee houten klapstoelen met opklapbare armrust, vermoedelijk uit collegezaal.

Lot 557

Oak desk

Eiken bureau-plat met 6 laden en houten grepen, h. 76, br. 140, d. 80 cm.

Regulateur in eiken kast, winkelmerk Van Es, circa 1920, hoogte 110 cm.

Gebogen beukenhouten kinderstoeltje, Fischel, Tsjecho-Slowakije, met rode skai bekleding.

Serie van 6 eiken Haagse School stoelen met groen geweven stoffering, ca. 1925/30. (bekleding deels sleets en verkleurd).

Lot 563

Bedside tables

Stel kersenhoutenfineer nachtkastjes met lade, h. 55, br. 53, d. 37 cm.

Eiken rolluikbureau met interieur van postvakken, een plintlade, circa 1900, 119 x 81 x 61 cm.

Verchroomde Gispen-stijl eenlichts hanglamp met opaline kubuskap, h. 80 cm.

Eiken Schuitema decoforma tweezitsbank met zwartlederen bekleding, model Lawrence, h. 71, br. 184, d. 81 cm.

Eiken Schuitema decoforma damesstoel met zwartlederen bekleding, model Charles.

Eiken Schuitema decoforma herenstoel met zwartlederen bekleding, model Charles.

Eiken Schuitema boekenkast met 2 glazen deuren, uitschuifbaar schrijfgedeelte op 4 laden, model Castle Furniture, h. 192, br. 130, d. 42 cm.

Serie van 5 eiken Bannink armstoelen, model Breughel.

3-zits Jugendstil-stijl bank met blauw/grijs leer bekleed, vermoedelijk Schuitema, h. 93, br. 185, d. 77 cm.

Teakhouten wandtafel met 3 laden op taps toelopende poten, 75 x 157 x 45 cm.

Verchroomde Art Deco Gispen-stijl tafellamp met opaline kap, h. 47 cm.

Verchroomde Art Deco hanglamp met 5 opaline bolkapjes, h. 50 cm.

Lotus rotanstoel, of meditatiestoel, jaren 70.

Eiken Amsterdamse School piedestal, circa 1925, h. 116, br. 28 cm.

Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)Meisjeshoofd met lange nek, brons, gesigneerd "W. Lehmbruck", gieterijstempel op marmeren basement, h. 50 cm.

39 delen aardewerk geglazuurd serviesgoed, grotendeels gemerkt Los Arrayanes Granada, Spanje, waaronder schalen en borden (diverse kwaliteit)

Lot 590

Oak wall clock

Eiken wandklok met geelkoperen wijzerplaat, ontwerp Willem Penaat, ca.1905, h. 47 cm. ...[more]

Lot 592

Degue lamp

Blauw glazen Art Deco eenlichts schaallamp met bloemmotieven, gesigneerd Degue, diam. 37 cm.

Lot 593

Lot of toys

Lot speelgoed met skiester, Made in Occupied Japan, 'Steamboot' door Robin, in doos, Rohit Anand Industries, en machine met garen, Duitsland.

Lot 27 metalen militaire voertuigen, w.o. tanks, jeeps, kanonnen en trucks, 30/40-er jaren (diverse kwaliteit).

Lot van 27 Elastolin, Lineol en Durso Wehrmachtsoldaten, Duitsland 30/40-er jaren. (diverse kwaliteiten).

Stel eiken Amsterdamse School kandelaars in obelisk vorm met 2 koperen kaarsenhouders, circa 1925, h. 28 cm.   ...[more]

  • 518 item(s)