Auction closed (6 day sale)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lots: 1-237)

  • (Lots: 3001-3186)

  • (Lots: 3301-3507)

  • (Lots: 1501-1700)

  • (Lots: 1701-1880)

  • (Lots: 2501-2723)

  • (Lots: 2001-2289)

  • (Lots: 1001-1359)

  • (Lots: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Furniture (518)
518 item(s)

  • 518 item(s)

Stel bronzen Jugendstil-stijl plaquettes met reliëfdecor van vrouwenfiguren, naar Mucha, 23 x 9 cm.

Georges H. LaurentArt Deco aapje met bal, bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd, h. 21 cm.

Brons koud beschilderd scuptuur van Oosterse tapijtverkoper, gemerkt B Geschin amphora (= Franz Bergman ,Oostenrijk Wenen, circa 1900, h. 11 cm.

Serie van 3 Pâte De Verre Des Frères VESSIERE Nancy miniatuurglaasjes, Frankrijk, circa 1930.

Deels vierkant geel iridiserend glazen Art Deco vaasje met opstaande hals, mogelijk Johan Loetz Witwe, h. 12 cm.

Blauwglazen pâte de verre schaal met cameogeëtst decor van bloemen, gemerkt DeLatte Nancy, diam. 26 cm.

Malachiet glazen Art Deco vaas, met afbeelding van druivenplukkende nymphen, ontwerp Curt Schlevogt, h. 12 cm.

Groen glazen schaal, model Coupe Noémie, ontwerp Charles Graffart en René Delvenne, voor Val Sint Lambert, gemerkt binnenzijde, diam. 32 cm.

Art Deco gestoken houten sculptuur van naakte dame, h. 34 cm.

Bronzen sculptuur van liggend naakt op rots, gemonogrameerd,  lengte 37 cm. ...[more]

Vogel, bronzen sculptuur, onduidelijk gesigneerd op de voet, Le Bas, h. 30 cm.

Victor Heinrich Seifert (1870-1953)'De Baadster', Jugendstil bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd Victor H. Seifert, h. 51 cm.

Victor Heinrich Seifert (1870-1953)'De waterdrinkster', Jugendstil bronzen sculptuur", gesigneerd Prof. V. Seifert, h. 73 cm. .

Theo van der Nahmer (1917-1989)Eline Vere, bronzen sculptuur, h. 42 cm.

Serie van 3 miniatuur Wiener Werkstätte-stijl armstoelen en tafeltje, h. 11, br. 10 cm., naar ontwerp Koloman Moser (1897-1907).

Condor op rots, gesigneerd Kohl (=Gustav Kohl), bronzen sculptuur op marmeren basement, hoogte 18 cm.

Pieter d'Hont (1917-1997)"De dokwerker" ongesigneerd, brons, 23 x 10 x 7 cm.

Bronzen briefopener, bekroond met naakte dame, genummerd: 1/30, gemonogrammeerd EV, lengte 24 cm.

Art Nouveau bronzen schenkkan met panter als handvat en met reliëfdecor van bladeren, h. 18 cm.

Pieter d'Hont (1917-1997)"Michel Simon" (1967), brons op marmeren sokkel, ongesigneerd, hoogte 16 cm. (sokkel met chip).

Art Nouveau bronzen plaquette met reliëfdecor van 3 danseressen met bal, 20 x 17,5 cm.

Plateel bolvaas, gemerkt N.V. Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland, Bela, h. 20 cm.

Zuid-Holland plateelvaas met 2 oren, polychroom beschilderd, decor Breetveld, h. 37 cm. (chip aan voet).

Plateel cachepot met gestilleerd decor van bloemen, gemerkt: Gouda, h. 25, diam. 34 cm.

Serie van 3 presse-papiers op verhoogde voet, met ingesloten millefiori-, bloem- en spiraaldecor, mogelijk Murano (chips).

Serie van 10 dikglazen bol- en eivormige presse-papiers, met ingesloten spiraaldecor, mogelijk Murano, in diverse maten.

Serie van 13 dikglazen presse-papiers, met ingesloten bubbels en spiraaldecor, w.o. Pfeiffer (stickers).

Set van dikglazen karaf en presse-papier, met ingesloten millefiori-decor, 1x gemerkt: Murano, 70/80-er jaren.

Serie van 5 dikglazen druppel en kegelvormige presse papiers, met ingesloten decor, gesigneerd onder andere: Caithness Schotland.

Serie van 9 dikglazen bol- en eivormige presse-papiers, met ingesloten bubbeldecor, mogelijk Murano, diverse maten.

Serie van 13 dikglazen presse-papiers, met ingesloten spiraalvormig en bubbeldecor, mogelijk Murano.

Serie van 9 dikglazen presse-papiers, met ingesloten bloem- en bol-decor, waarschijnlijk Murano.

Serie van 10 dikglazen presse papiers, met ingesloten bloem en vis decor, diverse maten.

Serie van 3 dikglazen presse-papiers, met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd: Val Saint Lambert, Cees van Olst (1947).

Set van 13 presse-papiers, met ingesloten millefiori-decor, o.a. gemerkt (stickers) Murano, diverse maten.

  • 518 item(s)