- Art Deco ; (7)
- Art Deco ;Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Design;Verlichting ; (1)
- Art Deco ;Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Art Deco ;Kasten; (8)
- Art Deco ;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Art Deco ;Klokken en Barometers; (3)
- Art Deco ;Modern Glas en Keramiek ; (14)
- Art Deco ;Moderne en Hedendaagse kunst; (2)
- Art Deco ;Religieus ; (1)
- Art Deco ;Sculpturen ; (16)
- Art Deco ;Tafels; (4)
- Art Deco ;Verlichting ; (11)
- Art Deco ;Zitmeubelen ; (3)
- Aziatica;Kasten; (1)
- Aziatica;Kasten;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ; (4)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Tafels; (1)
- Aziatica;Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (1)
- Design; (11)
- Design;Kasten; (10)
- Design;Keramiek;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Design;Klokken en Barometers; (1)
- Design;Klokken en Barometers;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Design;Modern Glas en Keramiek ; (6)
- Design;Sculpturen ; (1)
- Design;Tafels; (15)
- Design;Tafels;Zitmeubelen ; (2)
- Design;Verlichting ; (18)
- Design;Zitmeubelen ; (27)
- Europees Aardewerk & Porselein; (2)
- Europees Aardewerk & Porselein;Kasten; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Sculpturen ; (1)
- Europees Aardewerk & Porselein;Serviezen ; (3)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (1)
- Kasten; (14)
- Kasten;Klassieke Meubelen ; (59)
- Kasten;Klassieke Meubelen ;Tafels; (3)
- Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ; (3)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klassieke Meubelen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ; (23)
- Klassieke Meubelen ;Spiegels; (17)
- Klassieke Meubelen ;Tafels; (47)
- Klassieke Meubelen ;Tafels;Zitmeubelen ; (1)
- Klassieke Meubelen ;Verlichting ; (5)
- Klassieke Meubelen ;Zitmeubelen ; (24)
- Klokken en Barometers; (2)
- Luxury goods;Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Modern Glas en Keramiek ; (44)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (6)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Tapijten; (1)
- Schilderijen; (2)
- Sculpturen ; (12)
- Sculpturen ;Tribale kunst Indonesië ; (1)
- Serviezen ; (1)
- Spiegels; (3)
- Tafels; (9)
- Tapijten; (2)
- Verlichting ; (18)
- Zitmeubelen ; (17)
518 item(s)/page
Stel bronzen Jugendstil-stijl plaquettes met reliëfdecor van vrouwenfiguren, naar Mucha, 23 x 9 cm.
Georges H. LaurentArt Deco aapje met bal, bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd, h. 21 cm.
Brons koud beschilderd scuptuur van Oosterse tapijtverkoper, gemerkt B Geschin amphora (= Franz Bergman ,Oostenrijk Wenen, circa 1900, h. 11 cm.
Serie van 3 Pâte De Verre Des Frères VESSIERE Nancy miniatuurglaasjes, Frankrijk, circa 1930.
Deels vierkant geel iridiserend glazen Art Deco vaasje met opstaande hals, mogelijk Johan Loetz Witwe, h. 12 cm.
Blauwglazen pâte de verre schaal met cameogeëtst decor van bloemen, gemerkt DeLatte Nancy, diam. 26 cm.
Malachiet glazen Art Deco vaas, met afbeelding van druivenplukkende nymphen, ontwerp Curt Schlevogt, h. 12 cm.
Groen glazen schaal, model Coupe Noémie, ontwerp Charles Graffart en René Delvenne, voor Val Sint Lambert, gemerkt binnenzijde, diam. 32 cm.
St. Lukas pottery vase
Art Deco gestoken houten sculptuur van naakte dame, h. 34 cm.
Sculpture, female nude on rock
Bronzen sculptuur van liggend naakt op rots, gemonogrameerd, lengte 37 cm. ...[more]
Bronze sculpture of an Ibis
Vogel, bronzen sculptuur, onduidelijk gesigneerd op de voet, Le Bas, h. 30 cm.
Victor Heinrich Seifert (1870-1953)'De Baadster', Jugendstil bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd Victor H. Seifert, h. 51 cm.
Victor Heinrich Seifert (1870-1953)'De waterdrinkster', Jugendstil bronzen sculptuur", gesigneerd Prof. V. Seifert, h. 73 cm. .
Theo van der Nahmer (1917-1989)Eline Vere, bronzen sculptuur, h. 42 cm.
Serie van 3 miniatuur Wiener Werkstätte-stijl armstoelen en tafeltje, h. 11, br. 10 cm., naar ontwerp Koloman Moser (1897-1907).
Condor on rock, bronze sculpture
Condor op rots, gesigneerd Kohl (=Gustav Kohl), bronzen sculptuur op marmeren basement, hoogte 18 cm.
Bronze statue "De dokwerker"
Pieter d'Hont (1917-1997)"De dokwerker" ongesigneerd, brons, 23 x 10 x 7 cm.
Bronze letter opener
Bronzen briefopener, bekroond met naakte dame, genummerd: 1/30, gemonogrammeerd EV, lengte 24 cm.
Bronze Art Nouveau jug
Art Nouveau bronzen schenkkan met panter als handvat en met reliëfdecor van bladeren, h. 18 cm.
Pieter d'Hont (1917-1997)"Michel Simon" (1967), brons op marmeren sokkel, ongesigneerd, hoogte 16 cm. (sokkel met chip).
Art Nouveau bronzen plaquette met reliëfdecor van 3 danseressen met bal, 20 x 17,5 cm.
Brass barometer/hygrometer
Polychrome earthenware
Earthenware vase
Earthenware ball vase
Plateel bolvaas, gemerkt N.V. Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland, Bela, h. 20 cm.
Pottery vase decor Breetveld
Zuid-Holland plateelvaas met 2 oren, polychroom beschilderd, decor Breetveld, h. 37 cm. (chip aan voet).
Lot of 3 Dutch pottery vases
Plateel cachepot
Plateel cachepot met gestilleerd decor van bloemen, gemerkt: Gouda, h. 25, diam. 34 cm.
Lot pottery Art Deco
Lot of Dutch Art Deco pottery
Serie van 3 presse-papiers op verhoogde voet, met ingesloten millefiori-, bloem- en spiraaldecor, mogelijk Murano (chips).
Serie van 10 dikglazen bol- en eivormige presse-papiers, met ingesloten spiraaldecor, mogelijk Murano, in diverse maten.
Serie van 13 dikglazen presse-papiers, met ingesloten bubbels en spiraaldecor, w.o. Pfeiffer (stickers).
Set van dikglazen karaf en presse-papier, met ingesloten millefiori-decor, 1x gemerkt: Murano, 70/80-er jaren.
Serie van 5 dikglazen druppel en kegelvormige presse papiers, met ingesloten decor, gesigneerd onder andere: Caithness Schotland.
Serie van 9 dikglazen bol- en eivormige presse-papiers, met ingesloten bubbeldecor, mogelijk Murano, diverse maten.
Serie van 13 dikglazen presse-papiers, met ingesloten spiraalvormig en bubbeldecor, mogelijk Murano.
Heavy glass presse papiers 9x
Serie van 9 dikglazen presse-papiers, met ingesloten bloem- en bol-decor, waarschijnlijk Murano.
Serie van 10 dikglazen presse papiers, met ingesloten bloem en vis decor, diverse maten.
Serie van 3 dikglazen presse-papiers, met ingesloten decor, gesigneerd en genummerd: Val Saint Lambert, Cees van Olst (1947).
Set van 13 presse-papiers, met ingesloten millefiori-decor, o.a. gemerkt (stickers) Murano, diverse maten.
518 item(s)/page