Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3448 item(s)

Pijpaardewerk relieftegel met Coroniale voorstelling. In houten lijst 20 x 28 cm. [1] ...[more]

Drie heiligenbeelden, 19e en 20e eeuw [3] ...[more]

Drie deels groen gepatineerd bronzen sculpturen, 20e eeuw Zittend vrouwlijk naakt h. 11-17 cm. [3] ...[more]

Paar marmeren kandelaars (één defect) h. 49 cm. [2] ...[more]

Kleine gegoten en polychroom beschilderde apothekers gaper, ged. 1975. h. 25 cm. ...[more]

Messing lantaarnklok naar antiek voorbeeld, ca. 1900, met Frans penduleuurwerk gesigneerd Marti h. 47 cm. [1] ...[more]

Mahoniehouten theekistje, 19e eeuw, met gebogen deksel. [1] ...[more]

Twee tinnen klepkannen, tabaksdoos en bord, 19e eeuw . [4] ...[more]

Koperen plafonniere, Art Deco, met craquelé glazen kap [1] ...[more]

Melkglazen olielamp, ca. 1900 (geelectrificeerd) h. 46 ex fitting [1] ...[more]

Eikenhouten poppen linnenpers, rolpers en vruchthouten poppenstoel, ca. 1900 h. 28 en 50 cm. [3] ...[more]

o.a. Dinky Toys, Corci Toys, Britain Bedford, diverse militaire speelgoedauto's, waaronder ambulances en tanks [ds] ...[more]

o.a. Elastolin, speelgoedsoldaatjes [2 zkjs] ...[more]

Houten poppenhuis stijlkamer, ca. 1900, met toebehoren [1 + ds] ...[more]

Vijf Anker bouwdozen [2 dzn] ...[more]

Wit gelakt ijzeren poppenwieg, ca. 1900, met voluten h. 97, l. 55 cm. [1] ...[more]

Houten beschilderde schooltas, 19e eeuw. Ex collectie Fred Carasso, Amsterdam. h. 40 en br 21 cm. [1] ...[more]

Zwart marmeren vide-poche, ca. 1900, met drie bronzen eenden op de rand diam. 25 cm. [1] ...[more]

Marmeren bureaulamp met gebronsde kap, Art Deco, de zwart-roze marmeren voet met ruitmotief h. 53 cm. [1] ...[more]

Altsaxafoon, Selmer, Bundy, ca. 60er / 70er jaren, compleet met kist. (deukjes, beschadigingen in de lak) l. 64 cm. [1] ...[more]

Polychroom houten Madonna h. 53 cm. [1] ...[more]

Volkskunst, polychroom en gestoken houten kolom met vruchten h. 58 cm. [1] ...[more]

Houten groen geschilderd wagenschot, gedateerd 1800. h. 53 cm. b. 117 cm. [1] ...[more]

Tinnen kardinaalsschotel. Gemerkt R. Rompe diam. 47 cm. [1] ...[more]

Twee schildpad theekistjes, 19e eeuw (verkleurd) [2] ...[more]

Benen-hoornen briefopener en Ivoren wandelstokgreep, ca. 1900, in vorm van leeuw l. 20 en 10 cm. [2] ...[more]

Engeland, pleet bouilloire, 19e eeuw, met ivoren grepen en gravé opschrift Ardua Tendo h. 38 cm. [1] ...[more]

Lot 1170

Amethist geode

Amethist geode h. 62 cm. [1] ...[more]

Lot 1170A

Amethist geode

Amethist geode 35 x 25 cm [1] ...[more]

Collectie schelpen, zeesterren en grote zee-egel skeletten en koraal. Hierbij een struisvogel ei met standaard [1 ds] ...[more]

Kunststof leeuwenschedel l. 37 cm. [1] ...[more]

Twee grote conch-shells, woestijnroos en drie schelpen [6] ...[more]

Een collectie diverse schelpen, zee-egel, zeester en kristallen de schelpen van voor 1987 [ds] ...[more]

Smeedijzeren vuurkorf en metalen vonkenvanger. br. 107/h. 70 en br. 75, h. 47 en d. 41 cm. [2] ...[more]

Lederen brandweeremmer, 18e eeuw, met opschrift 'Crommenie' h. 47 cm. [1] ...[more]

Gekuipt met wilgentenen omslagen houten tonnetje, ca. 1900, met deksel. Hierbij twee andere gekuipte tonnetjes. [3] ...[more]

Drie gekuipte tonnetjes, 19e eeuw, allen bij elkaar gehouden door wilgentenen. Compleet met deksels. h. 30 cm. [3] ...[more]

Houten schaakspel, Duitsland, ca. 1880, in houten opbergdoosje voorzien van een 'M'. h. Koning 7,6 cm. [33] ...[more]

Benen Barleycorn schaakspel, 19e eeuw, in rood / wit. (beschadigingen). h. koning 10,7 cm. [32] ...[more]

Chinees ivoren tangram puzzel in doosje, 19e eeuw doel: bouw de voorstelling na (kruis). l, 6,4 cm, b. 3,2 cm, h. 1 cm. [1] ...[more]

  • 3448 item(s)