Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3448 item(s)

Mahoniehouten koffiemolen, 18e eeuw. [1] ...[more]

Twee antieke mangelbakken, 19e eeuw, hierbij een houten wasklopper met datering 1863 binnenin een hart. [3] ...[more]

Koperen kan met schenktuit, 19e eeuw. [1] ...[more]

Houten bruin geschilderd vijzelkastje, 18e eeuw, compleet met koperen vijzel. (geen stamper). [2] ...[more]

Twee sets tinnen maatkannen, 19e eeuw. [ds] ...[more]

Houten gestoken stoof met religieuze scenes, 18e/19e eeuw. [1] ...[more]

Twee donkergroen geschilderde ijzeren emmers, 19e eeuw, beide op geel koperen stand ring en koperen hengsel. [2] ...[more]

Koperen doofpot, ca. 1800, met geklonken handgrepen. [1] ...[more]

Een paar hoge tinnen pen kandelaren in barok stijl, ca. 1900. h. 76 cm. [2] ...[more]

Verzameling waaiers, 19e - 20e eeuw, in geschilderde houten kist met kubistisch decor. [18] ...[more]

Gebronsd metalen sculptuur, 20e eeuw Drie paarden l. 52, h. 30 cm. [1] ...[more]

E. Laurent, beschilderd metalen 'zamak' sculptuur, ca. 1900 Jeanne d'Arc te paard h. 67, l. 34 cm. [1] ...[more]

Houten speelgoed tweespan 'Express' kar met paarden. [2] ...[more]

Twee houten schilderskisten, ca. 1920, beide met deels zinken interieur, diverse schilders attributen, palet. [2] ...[more]

Gebronsd metalen inktstel met relief decoratie van Medusa, ca. 1900, met losse inktvloeier. [2] ...[more]

Zes verschillende vergrootglazen, waar onder met parelmoer- en zilveren handvat. [6] ...[more]

Blikken toverlantaarn in kistje. Gecompleteerd met verschillende glazen toverlantaarnplaatjes. [1 + zkj} ...[more]

Drie Meccano dozen, ca. 1920 compleet met originele handleidingen. Hierbij twee Meccano aandrijfuurwerken en een trafo. [6] ...[more]

Vier Anker - Richters bouwdozen compleet met bouwtekeningen. [4 + zkj].

Scheepsmodel, zgn. kanonneerboot van de Engelse Marine, 20e eeuw gedetaileerd gebouwd op spanten. l. 58 cm, h. 52 cm. ...[more]

Samengestelde houten en messing microscoop volgens Marshall, naar antiek model, met diverse losse onderdelen. ]1 + zkj] ...[more]

Art Deco toilet set, ca. 1930, celluloid. Met onder meer borstel, spiegelhouder, poederdoos, etc. [2 zkjs] ...[more]

Lot 1062

Divers,

Divers, w.o. tôle peinte kandelaren, dienblad en verschillende botervormen. [2 dzn] ...[more]

Diverse tinnen maten, 19e eeuw, hierbij klepkannetjes, theeketel, schotels en diverse lepels. [2 dzn] ...[more]

Collectie van acht verschillende schuimspanen, 18e eeuw, hierbij een koperen haal. [9] ...[more]

Divers koperwerk, 18e - 19e eeuw, bestaande uit vier schalen, een vergiet, trechter, emmertje. [7] ...[more]

Grote rood koperen beslagkom, 19e eeuw, omgeslagen rand, twee rood koperen geklonken handgrepen. diam. 45 cm. [1] ...[more]

Grote rood koperen zak ketel, 18e eeuw, deels geklonken. (restauraties). h. 45 cm. [1] ...[more]

Serie van vijf geel koperen deksel pannen, 19e eeuw, allen met rood koperen handvat. [5] ...[more]

Houten butte, 19e eeuw, interieur met verdeling. Hierbij een kleine kerfsnede spanen doos met scharnierende deksel. [2] ...[more]

Twee verschillende mangelbakken, 19e eeuw, beide geschilderd met houtnerf decoratie. [1] ...[more]

Koperen pen kandelaar, 18e eeuw, hierbij een koperen blaker en een paar koperen kandelaren. [4] ...[more]

  • 3448 item(s)