Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3448 item(s)

Koperen schijf kandelaar met slanke stam en belvormige voet, 18e eeuw, hierbij een doos divers koperwerk. [1 + ds] ...[more]

Drie koperen godslampen [3] ...[more]

Drie albums met houten kaft, ca. 1900, 'Jerusalem', met prenten en gedroogde bloemen l. 17 cm. [3] ...[more]

Collectie ballen, kerstballen en houten kubus figuurtjes [2 ds] ...[more]

Twee tinnen taste-de-vins en bord [3] ...[more]

Vier 'sculptuur pijpen' 19e / 20e eeuw, w. o. 'De Ware Jacob'. Hierbij een stenen pijpenmal en twee Goudse pijpenkoppen. [6] ...[more]

Collectie snuif- en andere doosjes, 19e / 20e eeuw, w.o. ovaal schildpad doosje en doosje met miniatuur. [9] ...[more]

Een paar verguld houten één lichts wand appliques, ca. 1900, met polychroom decoratie van fruit. [2] ...[more]

Paar gestoken eikenhouten (kast)stijlen, ws.18e eeuw ll. 60, br 16 cm [2] ...[more]

Diverse objets de vertu, w.o. zilveren Empire handwerkschaar [zkj] ...[more]

Diverse koperen en verzilverde (sirih)doosjes [zkj] ...[more]

Thailand, paar bronzen Boeddha-handen en Birma, houten zittende Boeddha, 20e eeuw. h. 2-35 cm. [3] ...[more]

China, twee schilderingen/reproducties [2] ...[more]

China, rolschildering en blauw geglazuurd keramiek paard in Tang-stijl, 20e eeuw. [2] scroll printed ...[more]

Azië, een collectie van vier kikkers en twee biggen hierbij West Afrika, een snoeshaan. Diverse materialen [7] ...[more]

Lot 1108

Divers,

Divers, w.o. Perzische tegel [ds] ...[more]

Divers oosters brons en koperwerk [ds] ...[more]

Japan, paar Shungaprenten, 20e eeuw 20 x 28 cm. [2] ...[more]

Japan, drie Shunga prenten, 20e eeuw 23 x 31 cm. [3] ...[more]

Lot 1112

Divers Aziatice,

Divers Aziatice, o.a. met riet [ds] ...[more]

Nepal, verguld bronzen godin,20e eeuw, printblok voor vlaggetjes, ca 1900 en Mongolie, tekstvellen met houten cover [23] ...[more]

Nigeria, Yoruba, fly whisk met gestoken greep l. 40 cm. [1] ...[more]

Rusland, twee lakwerk doosjes, 20e eeuw [2] ...[more]

Christofle, 3 pleet dekschalen en 2 sauskommen. [5] ...[more]

Doos divers pleet bestek. [ds] ...[more]

Diverse zilveren en onedele sieraden. w.o. broches, ringen, colliers, horloges, etc. zkj ...[more]

Bronzen Boeddha in lotushouding, 20e eeuw h. 18 cm. [1] ...[more]

Grijs stenen Boeddha,20e eeuw h. 29 cm. [1] ...[more]

China, twee kistjes met mah-yong spellen met toebehoren en fiches [6 + zkj] ...[more]

China, stenen (?) tafelscherm in houten houder, 20e eeuw met relief van lofdicht "Shibing Zan" (schilfer) h. 50 cm. [1] ...[more]

China, houten huisaltaarvitrine, 20e eeuw h. 47 cm. [1] ...[more]

Indonesie, koperen ketel h. 24 cm. [1] ...[more]

Tibet, tangkha, 20e eeuw Mandala 35 x 27 cm. [1] ...[more]

Tibet, verguld bronzen bodhistava, 20ste eeuw. [1] ...[more]

India, collectie van negen opengewerkte, metalen pottpouri-houders [ds] ...[more]

India, collectie van negen opengewerkte metalen potpourri houders cilindrische dekseldoosjes [ds] ...[more]

India, collectie bronzen en metalen bellen waarbij enkele antieken [ds] ...[more]

India, vier marionet poppen twee olifanten, een os en een paard beweegbare ledenmaten [1]

China, stenen stele h. 80 cm. [1] ...[more]

Drie doopvontschelpen - Tridacna gigas - (één enkele en één complete) enkele 80 x 40, complete 90 x 55 cm. [3] ...[more]

Koperen twee armige Kandelaar, 19e eeuw. h. 41 cm. [1] ...[more]

India, collectie van negen octagonalen koperlegering sieraden mallen en twee vierkanten d. 2,5-7 cm. [11] ...[more]

  • 3448 item(s)