Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3448 item(s)

Groen glazen roemer naar antiek voorbeeld h. 14,5 cm. [1] ...[more]

Polychroom aardewerk schotel en majolica bord diam. 41 en 34 cm. [2] ...[more]

Delft, De Klaauw, drie blauw wit aardewerk (pauwen)borden, 19e eeuw diam. 23 cm. [3] ...[more]

Denemarken, porseleinen groep, Bing & Grøndahl, Royal Copenhagen, twee puppies, model nummer 1452/260. h. 15 cm. [1] ...[more]

Denemarken, porseleinen groep, Bing & Grøndahl, Royal Copenhagen, drie patrijzen, model nummer 1621 / C. h. 12 cm. ...[more]

Duitsland, divers blauw-wit porselein, w.o. mokkapotje en theebus. Hierbij herdenkingsschotel Porceyne Fles. [ds] ...[more]

Engeland, lustreware of goudsteen theeservies, 19e eeuw, hierbij diverse andere delen. (beschadigingen). [2 dzn] ...[more]

Divers aardewerk 19e eeuw, w.o. set Engelse tafel jardinières en een aardewerk Friese kerfsnede theepot met theelicht. [ds] ...[more]

Zes rood aardewerk potten, 18e / 19e eeuw, allen met geglazuurde binnenzijdes. [6] ...[more]

Lot 1719

Divers kristal

Divers kristal [ds] ...[more]

Schuitvormige schaal, kaasstolp en theebus, eind 19e eeuw, [1] ...[more]

Twee kristallen lunches, ca. 1900, met diamantslijpsel (één deksel ontbreekt) [2] ...[more]

Negentien kristallen glazen, eind 19e eeuw, o.a. met diamantslijpsel [19] ...[more]

Twee blauw-wit porseleinen geribde dekselvazen h. 38 cm. [2] ...[more]

Collectie mosterdpotjes [2 dzn] ...[more]

Lot 1725

Divers,

Divers, w.o. paar kastkommen, 19e eeuw [ds] ...[more]

Makkum, polychroom aardwerk schotel diam. 45 cm. [1] ...[more]

Couldon, set van vijf stuks aardewerk, Art Deco (beschadigd) [5] all with damages ...[more]

Zeven stuks kristal, 19e eeuw, met diamantslijpsel, w.o. kaasstolp [7] ...[more]

Vnl. Duitsland, acht porseleinen groepjes, 19e eeuw h. 12 cm. [8] ...[more]

Set van elf kristallen portglazen met geëtst decor van druivenranken [11] ...[more]

Rosemary Andrews (geb. 1949), keramiek sculptuur, ongesigneerd h. 32 cm. [1] ...[more]

Geel glazen vaas, circa 1950, met lijndecor h. 31 cm [1] ...[more]

Societé Céramique Maastricht, twee 'Ostende' bordjes, midden 20e eeuw (haarlijn) 24,5 cm [2] ...[more]

Engeland, W. Smith & Co, paar gemarmerde bordjes, begin 20e eeuw (chipjes) diam. 24 cm [2] ...[more]

Italië, Capodimonte, witgeglazuurde porseleinen buste, 20e eeuw h. 26,5 cm [1] ...[more]

Drie groen glazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld en kristallen compotier (compotier met barst) [4] ...[more]

Kristallen fruitschaal en rozenbowl, 19e eeuw, met ruitslijpsel diam. 22, l. 26 cm. [2] ...[more]

Lot 1747

Divers

Divers [ds] ...[more]

Klaas de Boer, groot keramiek vormstuk en Jolanda Prinsen, twee glazen schalen (vormstuk haarscheur) h. 57, 33 x 14 cm [3] ...[more]

Zestien wit porseleinen zalfpotten ca. 1900, vijf met gedrukte opschriften, twee met papieren etiket, negen blanco. [16]

Negentien wit porseleinen zalfpotten, 19e eeuw, twee met papieren etiket, de rest gedrukt. [19] ...[more]

Set van tien wit porseleinen zalfpotten, ca. 1900, gedrukte opschriften in dubbel omlijnd kader. [10] ...[more]

Dertien wit porseleinen zalfpotten, ca. 1900, waarvan acht met papieren etiketten. [13] ...[more]

Divers Chinees porselein, w.o. famille verte gemberpot [ds] ...[more]

Lot 1759

Divers glaswerk

Vier differente karaffen en een maatbeker. Provenance: glascollectie Marijke en Jan Pool (zie Highlights) ...[more]

China, twee keramiek dakpannen naar antiek voorbeeld bekroond door dierfiguur h. 30 cm. [2] ...[more]

Lot 1765

Divers,

Divers, w.o. 18e eeuwse tegels ...[more]

W. Goebel Germany, grote en kleine 'hummel', ca. 1960 20 x 20 cm [2] ...[more]

  • 3448 item(s)