Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Prints (134)
134 item(s)

  • Category,
  • Creator / Brand
  • 134 item(s)

Willem Hussem (1900-1974) Zonder titel inkt op papier, verso out etiket met mogelijke signatuur, '47, 22,5 x 26,5 cm. [1] ...[more]

Mogelijk van de hand van Charlotte Dumas (geb. 1977) Paard. Uit de collectie Otto Schaap. foto, 44 x 35,5 cm. [1] ...[more]

Michel van Overbeeke (geb. 1942) 'Pur'. Uit de collectie van Otto Schaap gouache, gesign. r.o., '77, 23 x 17 cm. [1] ...[more]

Veron Urdarianu (geb. 1951) 'Baksteen nr. 1' steen, metaal en modelauto, 7 x 19 x 4 cm. [1] ...[more]

Nel van Lith (geb. 1932) Slapende man. Uit de collectie Otto Schaap. Dolomieten graniet, l. 70 cm. [1] ...[more]

Salim (1908-2008) Compositie met vogel en huizen gouache, gesign. r.o., '63, 46 x 61 cm. [1] ...[more]

Paul Nassenstein (geb. 1966) Zonder titel 150 x 110 cm. [1] ...[more]

Helen Frik (geb. 1960) 'On the edge'. Uit de collectie Otto Schaap brons en hout, verso gesign., 82 x 37 cm. [1] ...[more]

Bram van Velde (1895-1981) Zonder titel litho, gesign. r.o., 117/125, 38 x 58 cm. [1] ...[more]

Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) Gouache en twee litho's gouache, 70 x 100 cm. en twee litho's, 50 x 70 cm. [3] ...[more]

Max Kreijn (1947-2013) 'Umberto's silver - cream jug' aquarel, gesign. r.o., 1996, 62 x 45 cm. [1] ...[more]

Rajendra Dhawan (1936-2012) Zonder titel ets, gesign. r.o., '74, 20/50, 30 x 23 cm. [1] ...[more]

Jacques Yankel (1920-2020) Zonder titel litho, gesign. r.o., 4/30, 63 x 40 cm. [1] ...[more]

John Knight (geb. 1945) [1] ...[more]

Lucebert (1924-1994) 'De Nachtmerrie' ets, gesign. r.o., '67, 105/190, formaat blad 52 x 70 cm. [1] ...[more]

Ger Lataster (1920-2012) Zonder titel litho, gesign. r.o., 30 x 43 cm. [1] ...[more]

Guy Vandenbranden (1926-2014) Zonder titel seriegrafie, gesign. r.o., 16/30, 55 x 44 cm. [1] ...[more]

Herman Gordijn (1932-2017) Matilda / Gemma / Biljart drie etsen, allen gesign., allen ca. 30 x 40 cm. [3] ...[more]

Lucebert (1924-1994) Figuur pastel, gesign. l.o., '92, 32 x 25 cm. [1] ...[more]

André Volten (1925-2002) Zonder titel roestvrij staal, ongesigneerd, h. 11 cm., br. 18,5 cm. [1] ...[more]

Onduidelijk gesigneerd r.o. Abstracte compositie litho, gesign. r.o., '74, 2/25, 50 x 50 cm. [1] ...[more]

Corneille (1922-2010) De zaaier litho, niet ingelijst, gesign. r.o., '89, 214/250, 35 x 35 cm. [1] ...[more]

Karin van Ommeren (1955) Rotsformatie hardstenen sculptuur, h. 38 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie ...[more]

Corneille (1922-2010) Vogel en figuur litho, gesign. r.o., '93, X/C, 25 x 30 cm. [1] ...[more]

Klaas Gubbels (geb. 1934) Koffiekan litho, gesign. r.o., 144/180, '94, [1] ...[more]

Corneille (1922-2010) Liggende vrouw litho, gesign. l.o., '73, 37/100, 32 x 23 cm. [1] ...[more]

Salvador Dali (1904-1989) 'Tancred's Oath' litho, gesign. r.o., e.a., 53 x 43 cm. [1] ...[more]

Viktor IV (1929-1986) Zonder titel beschilderd hout, verso etiket, 7 III 1977, h. 75 cm. br. 20 cm. [1] ...[more]

Corneille (1922-2010) Portret van een zittende vrouw zeefdruk, gesign. in podlood r.o., '46-'88, 79/200, 63 x 48 cm. [1] ...[more]

Salvador Dali (1904-1989) 'Dante purifié' litho, gesign. r.o., E.A., 31 x 25 cm. [1] ...[more]

Claes Oldenburg (geb. 1929) 'Inverted Fireplug as Skyscraper' offset litho, gesign. l.o., 33/100, 97 x 63 cm. [1] ...[more]

Corneille (1922-2010) Vrouw en kat kleurenlitho, gesign. r.o., '85, 27/75, 50 x 40 cm. [1] ...[more]

Gilbert & George (20e/21e eeuw) 'Dark Shadow' boek, gesign.,nummer 1990 van 2000, 20 x 13,5 cm. ...[more]

Julia Ventura (geb. 1952) Vrouw met rozen c-print, verso etiket met naamsvermelding, 76 x 107 cm. [1] ...[more]

Ysbrant (geb. 1937) Zonder titel aquarel, gesign. m.o., 50 x 60 cm. [1] ...[more]

Erik de Jong (geb. 1958) 'Krijger' board, gesign. r.o., '89, herk..: Galerie Mokum, 40 x 40 cm. [1] ...[more]

Eugene Brands (1913-2002) 'Bird' litho, gesign. r.o, '68, 97/100, 30 x 38 cm. [1] ...[more]

Eugene Brands (1913-2002) 'Dark child' litho, gesign. r.o, '68, 97/100, 38 x 30 cm. [1] ...[more]

Yvan Theys (1936-2005) Zonder titel beschilderd houten sculptuur, beschadiging, gesign., '91, h. 128 cm. [1] ...[more]

Melle (1908-1976) Aap / Ree twee inkttekeningen, gesign. r.o., 17 x 11 cm. [2] ...[more]

Klaus Versteegen (geb. 1943) Twee vrouwen gouache, gesign. r.o., 33 x 28 cm. [1] ...[more]

Salvador Dali (1904-1989) Figuren litho, gesign. l.o., 71/100, 30 x 20 cm. [1] ...[more]

  • 134 item(s)