- Category,
134 item(s)/page
Paul de Reus (geb. 1963)
Willem Hussem (1900-1974)
Willem Hussem (1900-1974) Zonder titel inkt op papier, verso out etiket met mogelijke signatuur, '47, 22,5 x 26,5 cm. [1] ...[more]
Mogelijk van de hand van Charlotte Dumas (geb. 1977) Paard. Uit de collectie Otto Schaap. foto, 44 x 35,5 cm. [1] ...[more]
Raquel Maulwurf (geb. 1975)
Pjotr Müller (geb. 1947)
Michel van Overbeeke (geb. 1942)
Michel van Overbeeke (geb. 1942) 'Pur'. Uit de collectie van Otto Schaap gouache, gesign. r.o., '77, 23 x 17 cm. [1] ...[more]
Tim Ayres (geb. 1965)
Veron Urdarianu (geb. 1951)
Veron Urdarianu (geb. 1951) 'Baksteen nr. 1' steen, metaal en modelauto, 7 x 19 x 4 cm. [1] ...[more]
Tim Ayres (geb. 1965)
Felix Droese (geb. 1950)
Nel van Lith (geb. 1932)
Nel van Lith (geb. 1932) Slapende man. Uit de collectie Otto Schaap. Dolomieten graniet, l. 70 cm. [1] ...[more]
Salim (1908-2008)
Salim (1908-2008) Compositie met vogel en huizen gouache, gesign. r.o., '63, 46 x 61 cm. [1] ...[more]
Ina van Zyl (geb. 1971)
Paul Nassenstein (geb. 1966)
Paul Nassenstein (geb. 1966) Zonder titel 150 x 110 cm. [1] ...[more]
Helen Frik (geb. 1960)
Helen Frik (geb. 1960) 'On the edge'. Uit de collectie Otto Schaap brons en hout, verso gesign., 82 x 37 cm. [1] ...[more]
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981) Zonder titel litho, gesign. r.o., 117/125, 38 x 58 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) Gouache en twee litho's gouache, 70 x 100 cm. en twee litho's, 50 x 70 cm. [3] ...[more]
Max Kreijn (1947-2013)
Max Kreijn (1947-2013) 'Umberto's silver - cream jug' aquarel, gesign. r.o., 1996, 62 x 45 cm. [1] ...[more]
Rajendra Dhawan (1936-2012)
Rajendra Dhawan (1936-2012) Zonder titel ets, gesign. r.o., '74, 20/50, 30 x 23 cm. [1] ...[more]
Jacques Yankel (1920-2020)
Jacques Yankel (1920-2020) Zonder titel litho, gesign. r.o., 4/30, 63 x 40 cm. [1] ...[more]
Paul Thek (1933-1988)
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) 'De Nachtmerrie' ets, gesign. r.o., '67, 105/190, formaat blad 52 x 70 cm. [1] ...[more]
Remco Campert (geb. 1929)
Hannes Postma (geb. 1933)
Ger Lataster (1920-2012)
Ger Lataster (1920-2012) Zonder titel litho, gesign. r.o., 30 x 43 cm. [1] ...[more]
Guy Vandenbranden (1926-2014)
Guy Vandenbranden (1926-2014) Zonder titel seriegrafie, gesign. r.o., 16/30, 55 x 44 cm. [1] ...[more]
Teun Nijkamp (geb. 1943)
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994)
Floris Andrea (geb. 1967)
Ysbrant (geb. 1937)
Herman Gordijn (1932-2017)
Herman Gordijn (1932-2017) Matilda / Gemma / Biljart drie etsen, allen gesign., allen ca. 30 x 40 cm. [3] ...[more]
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Figuur pastel, gesign. l.o., '92, 32 x 25 cm. [1] ...[more]
André Volten (1925-2002)
André Volten (1925-2002) Zonder titel roestvrij staal, ongesigneerd, h. 11 cm., br. 18,5 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.
Onduidelijk gesigneerd r.o. Abstracte compositie litho, gesign. r.o., '74, 2/25, 50 x 50 cm. [1] ...[more]
Jeroen Henneman (geb. 1942)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) De zaaier litho, niet ingelijst, gesign. r.o., '89, 214/250, 35 x 35 cm. [1] ...[more]
Jan Cremer (geb. 1940)
Karin van Ommeren (1955)
Karin van Ommeren (1955) Rotsformatie hardstenen sculptuur, h. 38 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie ...[more]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Vogel en figuur litho, gesign. r.o., '93, X/C, 25 x 30 cm. [1] ...[more]
Klaas Gubbels (geb. 1934)
Klaas Gubbels (geb. 1934) Koffiekan litho, gesign. r.o., 144/180, '94, [1] ...[more]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Liggende vrouw litho, gesign. l.o., '73, 37/100, 32 x 23 cm. [1] ...[more]
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) 'Tancred's Oath' litho, gesign. r.o., e.a., 53 x 43 cm. [1] ...[more]
Viktor IV (1929-1986)
Viktor IV (1929-1986) Zonder titel beschilderd hout, verso etiket, 7 III 1977, h. 75 cm. br. 20 cm. [1] ...[more]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Portret van een zittende vrouw zeefdruk, gesign. in podlood r.o., '46-'88, 79/200, 63 x 48 cm. [1] ...[more]
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) 'Dante purifié' litho, gesign. r.o., E.A., 31 x 25 cm. [1] ...[more]
Claes Oldenburg (geb. 1929)
Claes Oldenburg (geb. 1929) 'Inverted Fireplug as Skyscraper' offset litho, gesign. l.o., 33/100, 97 x 63 cm. [1] ...[more]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Vrouw en kat kleurenlitho, gesign. r.o., '85, 27/75, 50 x 40 cm. [1] ...[more]
Gilbert & George (20e/21e eeuw)
Gilbert & George (20e/21e eeuw) 'Dark Shadow' boek, gesign.,nummer 1990 van 2000, 20 x 13,5 cm. ...[more]
Julia Ventura (geb. 1952)
Julia Ventura (geb. 1952) Vrouw met rozen c-print, verso etiket met naamsvermelding, 76 x 107 cm. [1] ...[more]
Ysbrant (geb. 1937)
Ysbrant (geb. 1937) Zonder titel aquarel, gesign. m.o., 50 x 60 cm. [1] ...[more]
Erik de Jong (geb. 1958)
Erik de Jong (geb. 1958) 'Krijger' board, gesign. r.o., '89, herk..: Galerie Mokum, 40 x 40 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002) 'Bird' litho, gesign. r.o, '68, 97/100, 30 x 38 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002) 'Dark child' litho, gesign. r.o, '68, 97/100, 38 x 30 cm. [1] ...[more]
Yvan Theys (1936-2005)
Yvan Theys (1936-2005) Zonder titel beschilderd houten sculptuur, beschadiging, gesign., '91, h. 128 cm. [1] ...[more]
Melle (1908-1976)
Melle (1908-1976) Aap / Ree twee inkttekeningen, gesign. r.o., 17 x 11 cm. [2] ...[more]
Klaus Versteegen (geb. 1943)
Klaus Versteegen (geb. 1943) Twee vrouwen gouache, gesign. r.o., 33 x 28 cm. [1] ...[more]
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) Figuren litho, gesign. l.o., 71/100, 30 x 20 cm. [1] ...[more]
134 item(s)/page