- Category,
134 item(s)/page
Cees Bantzinger (1914-1985)
Cees Bantzinger (1914-1985) Portret van Cecile Dreesmann. Hierbij door Cecile Dreesmann. [2] ...[more]
Klaas Boonstra (1905-1999)
Klaas Boonstra (1905-1999) Zonder titel gouache, signatuur op achterzijde lijst, 37 x 26 cm. [1] ...[more]
Miguel Ybanez (geb. 1946)
Miguel Ybanez (geb. 1946) Ontwerp voor een bronzen sculptuur polyester, 84 x 70 cm. [1] ...[more]
Andreas Gursky (geb. 1955)
Anton Rooskens (1906-1976)
Lopez Cardoso (20e eeuw)
Lopez Cardoso (20e eeuw) Zonder titel luciferdoosjes op board, gesign., [1] ...[more]
Guusje Hamelynck (1936-2015)
Aldo van den Nieuwelaar (geb. 1944)
Aldo van den Nieuwelaar (geb. 1944) Lichtbak. Producent Nila, Tilburg [1] ...[more]
Otto Hetterscheid (1927-2010)
Otto Hetterscheid (1927-2010)
Hermanus Berserik (1921-2002)
Hermanus Berserik (1921-2002) Ets. Hierbij pastel door Willy Belinfante [ds] ...[more]
Peter Vos (1935-2010)
Twee litho's 20e eeuw,
Twee litho's 20e eeuw, Door Cox en Bury [2] ...[more]
M.H. Bruin (20e eeuw)
M.H. Bruin (20e eeuw) Poppen board ...[more]
134 item(s)/page