- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (53)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (132)
- Asian artefacts (China) (84)
- Asian artifacts (Japan) (86)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (90)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (221)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (116)
- European sculptures and works of art (131)
- Icons and Religious Art (65)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (192)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (164)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (212)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (256)
- Service, Kristall (92)
- Silver (159)
- Silver jewellery (25)
- Tribal Art (Africa) (143)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (167)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (158)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (600)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (417)
- Silver & Silver-plated items (415)
- Asian Art (311)
- Jewellery (260)
- Furniture (242)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (198)
- Collectables (196)
- Prints (130)
- Japanese Works of Art (86)
- Chinese Works of Art (84)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Lots with images only
3379 item(s)/page
Messing lantaarnklok naar antiek voorbeeld, ca. 1900, met Frans penduleuurwerk gesigneerd Marti h. 47 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten theekistje, 19e eeuw,
Mahoniehouten theekistje, 19e eeuw, met gebogen deksel. [1] ...[more]
Koperen plafonniere, Art Deco,
Koperen plafonniere, Art Deco, met craquelé glazen kap [1] ...[more]
Melkglazen olielamp, ca. 1900
Melkglazen olielamp, ca. 1900 (geelectrificeerd) h. 46 ex fitting [1] ...[more]
Eikenhouten poppen linnenpers, rolpers en vruchthouten poppenstoel, ca. 1900 h. 28 en 50 cm. [3] ...[more]
o.a. Dinky Toys, Corci Toys, Britain Bedford, diverse militaire speelgoedauto's, waaronder ambulances en tanks [ds] ...[more]
o.a. Elastolin, speelgoedsoldaatjes
o.a. Elastolin, speelgoedsoldaatjes [2 zkjs] ...[more]
Houten poppenhuis stijlkamer, ca. 1900, met toebehoren [1 + ds] ...[more]
Wit gelakt ijzeren poppenwieg, ca. 1900, met voluten h. 97, l. 55 cm. [1] ...[more]
Houten beschilderde schooltas, 19e eeuw. Ex collectie Fred Carasso, Amsterdam. h. 40 en br 21 cm. [1] ...[more]
Amsterdams sluitgewicht, 19e eeuw
Zwart marmeren vide-poche, ca. 1900,
Zwart marmeren vide-poche, ca. 1900, met drie bronzen eenden op de rand diam. 25 cm. [1] ...[more]
Marmeren bureaulamp met gebronsde kap, Art Deco, de zwart-roze marmeren voet met ruitmotief h. 53 cm. [1] ...[more]
Antieke viool. 1/2 maat, 19e eeuw,
Altsaxafoon, Selmer, Bundy, ca. 60er / 70er jaren, compleet met kist. (deukjes, beschadigingen in de lak) l. 64 cm. [1] ...[more]
Polychroom houten Madonna
Polychroom houten Madonna h. 53 cm. [1] ...[more]
Volkskunst, polychroom en gestoken houten kolom met vruchten h. 58 cm. [1] ...[more]
Tinnen kardinaalsschotel.
Tinnen kardinaalsschotel. Gemerkt R. Rompe diam. 47 cm. [1] ...[more]
Twee schildpad theekistjes, 19e eeuw
Twee schildpad theekistjes, 19e eeuw (verkleurd) [2] ...[more]
Benen-hoornen briefopener en Ivoren wandelstokgreep, ca. 1900, in vorm van leeuw l. 20 en 10 cm. [2] ...[more]
Engeland, pleet bouilloire, 19e eeuw, met ivoren grepen en gravé opschrift Ardua Tendo h. 38 cm. [1] ...[more]
Collectie schelpen, zeesterren en grote zee-egel skeletten en koraal. Hierbij een struisvogel ei met standaard [1 ds] ...[more]
Kunststof leeuwenschedel
Kunststof leeuwenschedel l. 37 cm. [1] ...[more]
Twee grote conch-shells, woestijnroos en drie schelpen [6] ...[more]
Een collectie diverse schelpen, zee-egel, zeester en kristallen de schelpen van voor 1987 [ds] ...[more]
Smeedijzeren vuurkorf en metalen vonkenvanger. br. 107/h. 70 en br. 75, h. 47 en d. 41 cm. [2] ...[more]
Lederen brandweeremmer, 18e eeuw,
Lederen brandweeremmer, 18e eeuw, met opschrift 'Crommenie' h. 47 cm. [1] ...[more]
Gekuipt met wilgentenen omslagen houten tonnetje, ca. 1900, met deksel. Hierbij twee andere gekuipte tonnetjes. [3] ...[more]
Drie gekuipte tonnetjes, 19e eeuw,
Drie gekuipte tonnetjes, 19e eeuw, allen bij elkaar gehouden door wilgentenen. Compleet met deksels. h. 30 cm. [3] ...[more]
Houten schaakspel, Duitsland, ca. 1880, in houten opbergdoosje voorzien van een 'M'. h. Koning 7,6 cm. [33] ...[more]
Benen Barleycorn schaakspel, 19e eeuw, in rood / wit. (beschadigingen). h. koning 10,7 cm. [32] ...[more]
Chinees ivoren tangram puzzel in doosje, 19e eeuw doel: bouw de voorstelling na (kruis). l, 6,4 cm, b. 3,2 cm, h. 1 cm. [1] ...[more]
Engeland, een benen Barleycorn schaakspel, ca. 1880, in rood wit. (beschadigingen). h. koning 8,9 cm. [32] ...[more]
Diverse incomplete benen schaakspelen, 19e eeuw, in houten naaikistje. [1] ...[more]
Marmeren schaakspel met bijhorend schaakbord, 20e eeuw, in Mexicaanse stijl. [33] ...[more]
Magnetische schaakspel, laat 20e eeuw, gemerkt Epini. ...[more]
3379 item(s)/page