- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (53)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (132)
- Asian artefacts (China) (84)
- Asian artifacts (Japan) (86)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (90)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (221)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (116)
- European sculptures and works of art (131)
- Icons and Religious Art (65)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (192)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (164)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (212)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (256)
- Service, Kristall (92)
- Silver (159)
- Silver jewellery (25)
- Tribal Art (Africa) (143)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (167)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (158)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (600)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (417)
- Silver & Silver-plated items (415)
- Asian Art (311)
- Jewellery (260)
- Furniture (242)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (198)
- Collectables (196)
- Prints (130)
- Japanese Works of Art (86)
- Chinese Works of Art (84)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Lots with images only
3379 item(s)/page
W. Bartels (actief begin 20e eeuw)
János Tabor (1890-1956)
Emil Orlik (1870-1932)
Adolf Öberlander (1845-1923)
Adolf Öberlander (1845-1923) Portret van Johannes Brahms, Wenen 1898 inkttekening, gesign. r.o., 28,5 x 24,5 cm. [map] ...[more]
Emil Orlik (1870-1932)
János Tabor (1890-1956)
János Tabor (1890-1956)
János Tabor (1890-1956)
Nicolaas Bastert (1854-1939)
Nicolaas Bastert (1854-1939) Huizen langs een sloot potlood en pastel, gesign. r.o., 30 x 42 cm. [1] ...[more]
Co Breman (1865-1938)
Hollandse school, 18e /19e eeuw
Hollandse school, 18e /19e eeuw Koeien in een heuvellandschap inkt en aquarel, onduidelijk gesign. r.o., 13 x 10 cm. [1] ...[more]
Jan Toorop (1858-1928)
Jan Wiegers (1893-1959)
Jan Wiegers (1893-1959) Landschap met boerderij rood krijt, gesign. r.o., '38, 35 x 48 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Pieter Barbiers (1749-1842) Winters tafereel aquarel, ongesign., 45 x 56 cm. [1] ...[more]
Jozef Israels (1824-1911)
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944) Portret van een vrouw potlood en houtskool, gesign. r.o., 1934, 48 x 35 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, begin 20e eeuw
Hollandse school, begin 20e eeuw Drie panelen met afbeelding van heilige driemaal paneel, 73 x 33 cm. [3] ...[more]
Willem van konijnenburg (1868-1943)
Willem van konijnenburg (1868-1943) Herder met koeien inkttekening, gemon. l.o., 1892, 17,5 x 26 cm. [1] ...[more]
Lizzy Ansingh (1875-1959)
Lizzy Ansingh (1875-1959) 'Eerste kinderpartij' gemengde techniek op papier, gesign. r.o., mei 1952, 24 x 22 cm. [1] ...[more]
Jos Speybrouck (1891-1956)
Jos Speybrouck (1891-1956) Serie van 58 litho's, in houten wissellijst [1] ...[more]
Jacob Bendien (1890-1933)
Jan Asselbergs (1937-2015)
Diverse grafiek en tekeningen, 18e t/m 20e eeuw [ds] ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o., 1912
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Bij Abcoude pastel, gesign. l.o., 23,5 x 29 cm. [1] ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
Diverse grafiek, 17e t/m 19e eeuw
Diverse grafiek, 17e t/m 19e eeuw [2dzn.] ...[more]
Max Rädecker (1914-1987)
Max Rädecker (1914-1987) Figuren voor een huis, Frankrijk houtskool en wit krijt, gesign. r.o., 19.., 35 x 25 cm. [1] ...[more]
Diverse grafiek, 17e t/m 19e eeuw [2dzn] ...[more]
Georges Rober (1893-1969)
Georges Rober (1893-1969) Compositie met schelpen pastel, gesign. l.o., 43 x 54 cm. [1] ...[more]
Frans Hettinga, acht affiches,
Frans Hettinga, acht affiches, 'Gnerk de witte gnotor' acht affiches, 125 x 90 cm. [map] ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944) Aronskelken houtsnede, ongesign., Van Es H 090, 60 x 44 cm. [1] ...[more]
Paul Justin Marcel Balmigiere (1882-1953) Gezicht op een dorp maroufle, gesign. r.o., 27 x 35 cm. [1] ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961)
Piet van der Hem (1885-1961)
Piet van der Hem (1885-1961) Buurtpraatje ets, niet ingelijst, 1911, gesign. r.o., 23 x 16 cm. [1] ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961)
Piet van der Hem (1885-1961) Figuren op straat, Amsterdam ets, niet ingelijst, 1911, gesign. r.o., 15 x 18 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o., eerste helft 20e eeuw 'Clochards de Paris' gouache, 37 x 27 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesign. l.o.
Onduidelijk gesign. l.o. Portret van een vrouw houtskool krijt, 1923, 60 x 47 cm. [1] ...[more]
Louis Stuijs (19e/20e eeuw)
Louis Stuijs (19e/20e eeuw) Christus wordt aan het kruis genageld doek, resten signatuur r.o., 70 x 60 cm. [1] ...[more]
De Werd (20e eeuw)
De Werd (20e eeuw) De rijke jongeling paneel, gesign. r.o., 116 x 140 cm. [1] ...[more]
Frans Everbag (1877-1947)
Jan Mankes (1889-1920)
Jan Mankes (1889-1920) Schreeuwende kraai houtsnede, gemonogrammeerd in het blok, 20 x 24 cm. [1] ...[more]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Map met diverse tekeningen. Hierbij enkele andere tekeningen [map] ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Gezicht op de Hoofdtoren en de haven van Hoorn inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 30 cm. [1] ...[more]
Conrad Kickert (1882-1965)
Onbekende kunstenaar, ca. 1900
Onbekende kunstenaar, ca. 1900 Bloemen doek, beschadigd, 125 x 70 cm. [1] ...[more]
Alphons Vermeir (1905-1994)
Alphons Vermeir (1905-1994) Stadsgezicht doek 50 x 65 cm. gesign. r.o. 1 ...[more]
Anton Pieck (1895-1987)
Bob Buys (1912-1970)
Bob Buys (1912-1970) 'Kleine chrysanten' doek, niet ingelijst, verso studie muzikanten, 45 x 33 cm. [1] ...[more]
Willem van Konijnenburg (1868-1943)
Willem van Konijnenburg (1868-1943) Zittende man houtskool en wit krijt, gemon. l.o., 75 x 55 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 20e eeuw
Hollandse school, 20e eeuw Koeien aan de waterkant doek, ongesign., 50 x 70 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd Bernard Lamotte 1930
Gesigneerd Bernard Lamotte 1930 Danser en muzikanten gouache, 52 x 36 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd Maks l.o.
Gesigneerd Maks l.o. Schepen aan een steiger doek, niet ingelijst, 32 x 47 cm. [1] ...[more]
Jacques Witjens (1881-1956)
Jacques Witjens (1881-1956) Boer bij kippen doek, gesign. l.o., 28 x 36 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.
Onduidelijk gesigneerd r.o. Kanaal in Venetië doek, 1911, 55 x 74 cm. [1] ...[more]
Janus de Winter (1882-1951)
3379 item(s)/page