Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3050 item(s)

  • Sale Section
  • 3050 item(s)

Jaap Min (1914-1987)Gezicht op een boerderij board, gesign. r.o., 34 x 55 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Gladiolen in een kan doek, gesign. r.o., 80 x 70 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Arnout Colnot (1887-1983)Weids landschap doek, gesign. r.o., 80 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Rozen in een vaas doek, gesign. r.b., 70 x 57,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Germ de Jong (1886-1967)Bloemstilleven doek, gesign. r.o. 1919, 80 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Jan van Herwijnen (1889-1965)Tuin bij een boerderij doek, gesign. r.o., 61 x 51 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Gezicht op de Amstelveenseweg, Amsterdam board, gesign. l.o., kleine beschadigingen, 37 x 50 cm. [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Studie' paneel, gesign. m.o., verso titel en signatuur, 1904, 32 x 39 cm. [1]

Arnout Colnot (1887-1983)Boerderijen paneel, gesign. r.o., 14 x 23,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Landschap Amstelveen' paneel, gesign. lo., 1903, verso signatuur en titel, 30 x 36 cm. [1]

Max Nauta (1896-1957)'Het net' doek, gesign. l.o., 1921, 61 x 80 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]

Harmen Meurs (1891-1964)'Veulen' doek, gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1961, 65 x 55 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Toon Kelder (1894-1973)Stilleven met hortensia's bij een raam doek, gesign. l.o., '25, 111 x 92 cm. [1]

Constant Permeke (1886-1952)Boerderij houtskool, gesign. r.o., 45 x 58 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Witte margrieten' doek, gesign. r.o., verso titel en signatuur, 50 x 40 cm. [1]

Jan Altink (1885-1971)Bosgezicht doek, gesign. r.o., ca. 1925, herkomst: mogelijk veiling nalatenschap Jan Altink, 1980, 91 x 70 cm. [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Rozen in een vaas doek, gesign. r.o., verso gesign., 42 x 36 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Armand Apol (1879-1950)Badende vrouw doek, gesign. l.o., 104 x 85 cm. [1]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Maaneffect (Abcoude)' doek, niet ingelijst, gesign. l.o., verso titel en signatuur, 67 x 78 cm. [1]

Charles Angrand WITHDRAWN ...[more]

Han van Meegeren (1889-1947)Lammetjes doek, ongesign., 24 x 29,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Arnout Colnot (1887-1983)Boerderijen bij een sloot doek, gesign. l.o., 55 x 66 cm. [1]

Jan Korthals (1916-1972)Gezicht op de Prinsengracht met de Westerkerk doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1]

Prosper de Wit (1862-1951)Boerderij doek, gesign. l.o., 30 x 39 cm. [1]

Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)Gezicht op een binnenhaven doek, gesign. r.o., 23 x 35 cm. [1]

Hendrik Jan Wolter (1873-1952)Gezicht op huizen aan een rivier doek, gesign. l.o., 50 x 50 cm. [1]

Suze Robertson (1855-1922)Handwerkend meisje aquarel, gesign. r.o., 43 x 30 cm. [1]

Lizzy Ansingh (1875-1959)Het vlammetje doek, gesign. r.o., 66 x 58 cm. [1]

Jan Adam Zandleven (1868-1923)Bomen in een bos doek, gesign. l.o., 1913, herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 3959, 35 x 48 cm. [1]

Jan Adam Zandleven (1868-1923)Bomen bij een huis doek, gesign. r.o., 1909, herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 3941, 50 x 35 cm. [1]

Jan Knikker (1889-1957)Man in een roeiboot in een zonnig landschap doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1]

Greta Bruigom (1894-1935)Jonge Nijlkrokodil doek, gesign. r.o., 26 x 41 cm. [1]

Coba Ritsema (1876-1961)Stilleven doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 64 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]

Kees Verwey (1900-1995)Stilleven met soepterrine doek, gesign. lo., 120 x 150 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Kees Verwey (1900-1995)Zelfportret doek, gesign. l.o., 60 x 50 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Kees Verwey (1900-1995)Interieur figuur aan tafel met daarop een vaas met tulpen aquarel, gesign. r.o., 31 x 39 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Kees Verwey (1900-1995)Jeanne zittend met hoed en mantel houtskool, gesign. r.o., '77, 45 x 31 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Kees Verwey (1900-1995)Boerderij met boom en een koe doek, gesign. l.o., 47 x 60 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Kees Verwey (1900-1995)Rode tulpen in een vaas doek, gesign. r.o., 47 x 37 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Wim Bosma (1902-1985)Bomen bij een zuil doek, signatuur l.o. (vaag), 90 x 76 cm. [1]

Daan Mühlhaus (1907-1981)Schelpenvisser in de branding doek, gesign. r.o., 42 x 80 cm. [1]

You Shaozeng (Jackson Yu, 1911-1999)Landschap doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]

Raden Basoeki Abdullah (1915-1993)Portret van een jonge vrouw doek, gesign. r.o., 100 x 75 cm. [1]

Freek van den Berg (1918-2000)Portret van Tony doek, gesign. r.o., '73, 100 x 80 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]

Willem Paerels (1878-1962)Lezende vrouw doek, gesign. l.o., 80 x 56 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]

Jaap ter Haar (1922-1998)Dorpjes aan een vaart [1]

Cornelis Kaay (1905-1979)Figuren en vee bij een dorpje doek, gesign. r.o., 40 x 80 cm. [1]

  • 3050 item(s)