- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
3050 item(s)/page
Cornelis Kaay (1905-1979)
Cornelis Kaay (1905-1979)Figuren op een dorpsplein doek, gesign. r.o., 60 x 60 cm. [1]
Jaap ter Haar (1922-1998)
Jaap ter Haar (1922-1998)Dorp in de winter doek, gesign. ro., 30 x 40 cm. [1]
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)Gezicht op de Amstel [1]
Jacoba Surie (1879-1970)
Jacoba Surie (1879-1970)Jachtstilleven doek, gesign r.o., 135 x 95 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)
Albert Neuhuys (1844-1914)
Albert Neuhuys (1844-1914)De dienstmeid poetst het zilver houtskool en aquarel, gesign. r.o., 55 x 44,5 cm. [1]
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949)
Jo Bauer (1873-1964)
Jo Bauer (1873-1964)Bloemstilleven paneel, gesign. r.o., 37 x 27 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Ans van den Berg (1873-1942)
Franse School, ca. 1900
Franse School, ca. 1900Portret van een meisje met hoed houtskool, 22 x 16 cm. [1]
Lena Cornelia ten Bosch (1890-1945)
Lena Cornelia ten Bosch (1890-1945)Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]
Daniël Noteboom (1877-1943)
Daniël Noteboom (1877-1943)Schelpenvissers in de branding maroufle, gesign. r.o., 35 x 75 cm. [1]
Nicolaas Bastert (1854-1939)
Nicolaas Bastert (1854-1939)Gezicht op de Vecht maroufle, gesign. l.o., 31 x 57 cm. [1]
Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961)
Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961)'Aan de Lage Vuursche' board, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 1933, 19 x 29 cm. [1]
Sorella (Therese Ansingh 1883-1968)
Toegeschreven aan Theodoor van Hoytema (1863-1917)Boer aan het werk board, gesign. r.o., '92, 24 x 33 cm. [1]
Dirk Breed (1920-2004)
Dirk Breed (1920-2004)'Kerk bij begraafplaats Buitenveldert' doek, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 66 x 90 cm. [1]
Dirk Breed (1920-2004)
Dirk Breed (1920-2004)Boer op paard en wagen in een landschap doek, verso gesign., kleine beschadigingen, 46 x 60 cm. [1]
Hans Verhoef (1932-2010)
Hans Verhoef (1932-2010)Schaakbord ilieverf op koper, gesign. m.o., 18 x 24 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Otto B. de Kat (1907-1995)
Otto B. de Kat (1907-1995)Gezicht op een dorp board, gesign. r.o., '49, 24 x 30 cm. [1]
Theodor Wilhelm Rueter (1876-1963)
Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)Boer met schapen houtskool en pastel, gesign. r.o., 31 x 52 cm. [1]
Arnold Marc Gorter (1866-1933)
Arnold Marc Gorter (1866-1933)Gezicht op de Vordense beek doek, gesign. 100 x 135 cm. [1]
Martin Monnickendam (1874-1943)
Lizzy Ansingh (1875-1959)
Lizzy Ansingh (1875-1959)'De Nieuwe Pop' en 'De Gouveneur' tweemaal inkt en aquarel, gesign., 19 x 17 cm. [2]
Mari ten Kate (1831-1910)
Mari ten Kate (1831-1910)Kinderen op een pad in een bos sepia, gesign. r.o., 17 x 24 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuwLandschap met herderin en vee bij een beekje en een huis paneel, 24 x 34 cm. [1]
Pierre Vignal (1855-1925)
Pierre Vignal (1855-1925)Heuvels bij Jerusalem aquarel, gesign. l.o., 13 x 17 cm. [1]
A.W. van Oosterhoudt (19e eeuw)
Navolger van Frederik de Moucheron (17e/18e eeuw)Uitgestrekt heuvellandschap met vele figuren doek, 60 x 74 cm. [1]
Hendrik van de Sande Bakhuyzen (1795-1860)Jongen met hond en vee bij een meertje inkt en aquarel, gesign. l.o., niet ingelijst, 25 x 34,5 cm. [1]
Toegeschreven aan Jan Hackert (1628-1685/1690)Berglandschap gewassen inkttekening, 32 x 23 cm. [1]
Wilhelmus Chimaer van OUdendorp (1822-1873)'De wijnverkooper' doek, ongesign. annotatie met naamsvermelding op spieraam, 70 x 60 cm. [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Franse/Hollandse school, 18e eeuw
Franse/Hollandse school, 18e eeuwDrie putti en twee honen in een landschap aquarel, onduidelijke signatuur m.o., 12 x 17,7 cm. [1]
F. Müller-Hentschel (19e/20e eeuw)
F. Müller-Hentschel (19e/20e eeuw)Interieur aquarel, gesign. r.o., 52 x 39,5 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuwFamilie in een interieur tekening, 11,5 x 13 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw, met monogram VS r.o.De eerste schooldag gewassen inkttekening, 24 x 21 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 17e eeuw
Onbekende kunstenaar, 17e eeuwArk van Noach paneel, beschadigd, 53 x 70 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Gesigneerd Bellis
Gesigneerd BellisStilleven maroufle, gesign. r.m., signatuur later toegevoegd, 55 x 110 cm. [1]
Vlaamse school, 19e eeuw
Vlaamse school, 19e eeuwPortret van Auguste van Zuylen van Nyevelt (1801-1846) pastel, 36,5 x 28,5 cm. [1]
Marius Bauer (1867-1932)
Marius Bauer (1867-1932)Een feestdag ets, gesign. r.o., Van Wisselingh no. 221, 47 x 32 cm. [1]
Marius Bauer (1867-1932)
Marius Bauer (1867-1932)Ruiters voor een moskee ets, gesign. r.o., no. 71, 43 x 28 cm [1]
Italiaanse school, 18e eeuw
Italiaanse school, 18e eeuwpaar landschappen met figuren bij ruïnes tweemaal doek, lijst en spieraam krom getrokken, 50 x 85 cm. [1]
Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)Vissersvrouw met mand met vis paneel, gesign. r.o., 20,5 x 17,5 cm. [1]
Engelse school, 19e eeuw
Engelse school, 19e eeuw'Dornje' aquarel, 29 x 24 cm. [1]
C. Faller (19e eeuw)
C. Faller (19e eeuw)Voorstelling naar Antonio da Correggio houtskool, 38 x 30,5 cm. [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuwMadonna met kind doek, 29 x 21,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuwPortret van een vrouw met parelketting en kanten kraag doek, 58 x 48 cm. [1]
Huillerat (19e eeuw)
Huillerat (19e eeuw)Patrijzen. Hierbij aquarel K.J. de Vries aquarel, 10 x 13 cm. en aquarel, 9 x 10 cm. [1]
Hollandse school
Hollandse schoolBloemstilleven olieverf op koper, 20 x 15,5 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Engelse school, 19e eeuw
Engelse school, 19e eeuwSchepen op zee doek, 75 x 126 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Toegeschreven aan Maria Vos (1824-1906)Boerderij in Gelderland ho27 x 42 cm.utskool, aquarel en rood krijt, ongesign., [1]
3050 item(s)/page