- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
3050 item(s)/page
Kaukasische loper,
Kaukasische loper, 413 x 175 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Shirwan kleed,
Shirwan kleed, 163 x 129 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Rechthoekige spiegel in wortelhouten lijst, 19e eeuw,met zwart robbellijstwerk 83 x 74 cm [1]
Rechthoekige spiegel, in verguld houten lijst, Louis XVI, ca. 1800,met gestoken vaasornament, bloem- en bladranken h. 133 en br. 61 cm [1]
Verguld bronzen en messing achtlichts 'Mazarin' kroonmet kopjes en zwarte stoffen kapjes diam. 81 en h. 101 cm [1]
Verguld bronzen vierlichts hallantaarn in Louis XV-XVI-stijl,met vier gebogen ruiten diam. 39 en h. 80 cm [1]
Rechthoekige spiegel in notenhouten lijst, 17e eeuw,met gezwart lijstwerk h. 67 en br. 61 cm [1]
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI,met gestoken globe en -bladornamenten h. 105 en br. 59 cm [1]
Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, Empire,met twee verguld bronzen appliques en -ornamenten h. 159 en br. 132 cm [1]
Rechthoekige spiegel, Louis XVI,
Rechthoekige spiegel, Louis XVI,met vaasornament en guirlandes h. 77 en br. 40 cm [1]
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, 18e eeuw,met guilande en rozetten h. 68 en br. 54 cm [1]
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw,met parelrand. De hoeksukken met ellipsvormige ornamenten h. 111 en br. 59 cm [1]
Spiegel in notenhouten lijst in Queen Anne-stijl, 18e eeuw,met gestoken en opengewerkte kuif h. 95 en br. 50 cm [1]
Rechthoekige spiegel in notenhouten lijst, 17e eeuw.De gestoken kuif met ancanthusbladeren h. 81 en br. 57 cm [1]
Spiegel in notenhouten lijst in Queen Anne-stijl, 18e eeuw,met gesneden en opengewerkte kuif h. 98 en br. 45 cm [1]
Spiegel in notenhouten lijst in Queen Anne-stijl, 19e eeuwh. 76 en br. 46 cm [1]
Rechthoekige spiegel in bruin gebeitste eikenhouten lijst.De gestoken en opengewerkte kuif met voluten en acanthusbladeren h. 93 en br. 54 cm [1]
Rechthoekige gefacetteerde spiegel in houten lijst, Biedermeierh. 79 en br. 44 cm [1]
Gefacetteerde rechthoekige spiegel in vergulde lijsth. 71 en br. 58 cm [1]
Tiegeschreven aan Jan Asselijn (ca. 1610-1652)Rustende figuren en vee in een ruïne doek, ongesign., 41 x 50 cm. [1]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuwBiddende Heremiet paneel, 62 x 45,5 cm. [1]
Hollandse school (17e eeuw)
Hollandse school (17e eeuw)Portret van een heer paneel, 69 x 58 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Jacob van Loo (c. 1614-1670)
Europese school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 17e/18e eeuw,
Hollandse school, 17e/18e eeuw,Drie putti met een wijnvat, kruik en glazen, zogenaamd Witje doek, niet ingelijst, 110 x 92 cm. [1]
Albertus Jonas Brandt (1788-1821)
Europese school, vroeg 18e eeuw
Europese school, vroeg 18e eeuwPortret van een dame doek, 81 x 65 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuwPortret van een jong meisje als herderin paneel, verso veilingetiket met naamsvermelding Govert Flinck, 63 x 51 cm. [1]
Navolger van Carl Ruthart
Navolger van Carl RuthartVossenfamilie in een heuvellandschap olieverf op koper, 57,5 x 46 cm. [1]
3050 item(s)/page