Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3050 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3050 item(s)

Lot 3861

Kaukasisch kleed

Kaukasisch kleed193 x 134 cm [1]

Lot 3862

Shirwan kleed

Shirwan kleed147 x 111 cm [1]

Lot 3863

Hamadan kleed

Hamadan kleed230 x 138 cm [1]

Lot 3864

Hamadan kleed.

Hamadan kleed.Sleets 314 x 194 cm [1]

Afgaanse kelim kleed332 x 144 cm [1]

Lot 3866

Sileh kleed

Sileh kleedPaar gaten langs de rand 328 x 177 cm [1]

Lot 3867

Bochara kleed

Bochara kleed 343 x 208 cm. [1]

Lot 3868

Kaukasisch kleed

Kaukasisch kleed261 x 139 cm [1]

Lot 3869

Oosters kleed

Oosters kleed222 x 126 cm [1]

Lot 3870

Bidjar kleed

Bidjar kleed161 x 106 cm [1]

Lot 3871

Hamadan loper

Hamadan loper292 x 78 cm [1]

Lot 3872

Shiraz kleed

Shiraz kleed147 x 92 cm [1]

Lot 3873

Oosterse loper

Oosterse loper204 x 77 cm

Lot 3874

Zijden kleed

Zijden kleed123 x 80 cm [1]

Lot 3875

Bidkleed

Bidkleed139 x 93 cm [1] gestikkerd v104-060 NOL

Lot 3876

Kaukasisch kleed

Kaukasisch kleed151 x 113 cm [1]

Lot 3877

Sumack Kleed

Sumack Kleed98 x 62 cm [1]

Kaukasische loper, 413 x 175 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Lot 3879

Shirwan kleed,

Shirwan kleed, 163 x 129 cm Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Lot 3880

Keshan kleed

Keshan kleed387 x 304 cm

Rechthoekige spiegel in wortelhouten lijst, 19e eeuw,met zwart robbellijstwerk 83 x 74 cm [1]

Rechthoekige spiegel, in verguld houten lijst, Louis XVI, ca. 1800,met gestoken vaasornament, bloem- en bladranken h. 133 en br. 61 cm [1]

Verguld bronzen en messing achtlichts 'Mazarin' kroonmet kopjes en zwarte stoffen kapjes diam. 81 en h. 101 cm [1]

Verguld bronzen vierlichts hallantaarn in Louis XV-XVI-stijl,met vier gebogen ruiten diam. 39 en h. 80 cm [1]

Rechthoekige spiegel in notenhouten lijst, 17e eeuw,met gezwart lijstwerk h. 67 en br. 61 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI,met gestoken globe en -bladornamenten h. 105 en br. 59 cm [1]

Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, Empire,met twee verguld bronzen appliques en -ornamenten h. 159 en br. 132 cm [1]

Venetiaanse spiegelh. 61 en br. 50 cm [1]

Rechthoekige spiegel, Louis XVI,met vaasornament en guirlandes h. 77 en br. 40 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, 18e eeuw,met guilande en rozetten h. 68 en br. 54 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw,met parelrand. De hoeksukken met ellipsvormige ornamenten h. 111 en br. 59 cm [1]

Spiegel in notenhouten lijst in Queen Anne-stijl, 18e eeuw,met gestoken en opengewerkte kuif h. 95 en br. 50 cm [1]

Rechthoekige spiegel in notenhouten lijst, 17e eeuw.De gestoken kuif met ancanthusbladeren h. 81 en br. 57 cm [1]

Spiegel in notenhouten lijst in Queen Anne-stijl, 18e eeuw,met gesneden en opengewerkte kuif h. 98 en br. 45 cm [1]

Spiegel in notenhouten lijst in Queen Anne-stijl, 19e eeuwh. 76 en br. 46 cm [1]

Rechthoekige spiegel in bruin gebeitste eikenhouten lijst.De gestoken en opengewerkte kuif met voluten en acanthusbladeren h. 93 en br. 54 cm [1]

Rechthoekige gefacetteerde spiegel in houten lijst, Biedermeierh. 79 en br. 44 cm [1]

Gefacetteerde rechthoekige spiegel in vergulde lijsth. 71 en br. 58 cm [1]

  • 3050 item(s)