Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3050 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3050 item(s)

Cornelis Kaay (1905-1979)Figuren op een dorpsplein doek, gesign. r.o., 60 x 60 cm. [1]

Jaap ter Haar (1922-1998)Dorp in de winter doek, gesign. ro., 30 x 40 cm. [1]

Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)Gezicht op de Amstel [1]

Jacoba Surie (1879-1970)Jachtstilleven doek, gesign r.o., 135 x 95 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]

Albert Neuhuys (1844-1914)De dienstmeid poetst het zilver houtskool en aquarel, gesign. r.o., 55 x 44,5 cm. [1]

Jo Bauer (1873-1964)Bloemstilleven paneel, gesign. r.o., 37 x 27 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]

Franse School, ca. 1900Portret van een meisje met hoed houtskool, 22 x 16 cm. [1]

Lena Cornelia ten Bosch (1890-1945)Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]

Daniël Noteboom (1877-1943)Schelpenvissers in de branding maroufle, gesign. r.o., 35 x 75 cm. [1]

Nicolaas Bastert (1854-1939)Gezicht op de Vecht maroufle, gesign. l.o., 31 x 57 cm. [1]

Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961)'Aan de Lage Vuursche' board, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 1933, 19 x 29 cm. [1]

Toegeschreven aan Theodoor van Hoytema (1863-1917)Boer aan het werk board, gesign. r.o., '92, 24 x 33 cm. [1]

Dirk Breed (1920-2004)'Kerk bij begraafplaats Buitenveldert' doek, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 66 x 90 cm. [1]

Dirk Breed (1920-2004)Boer op paard en wagen in een landschap doek, verso gesign., kleine beschadigingen, 46 x 60 cm. [1]

Hans Verhoef (1932-2010)Schaakbord ilieverf op koper, gesign. m.o., 18 x 24 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]

Otto B. de Kat (1907-1995)Gezicht op een dorp board, gesign. r.o., '49, 24 x 30 cm. [1]

Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)Boer met schapen houtskool en pastel, gesign. r.o., 31 x 52 cm. [1]

Arnold Marc Gorter (1866-1933)Gezicht op de Vordense beek doek, gesign. 100 x 135 cm. [1]

Lizzy Ansingh (1875-1959)'De Nieuwe Pop' en 'De Gouveneur' tweemaal inkt en aquarel, gesign., 19 x 17 cm. [2]

Mari ten Kate (1831-1910)Kinderen op een pad in een bos sepia, gesign. r.o., 17 x 24 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuwLandschap met herderin en vee bij een beekje en een huis paneel, 24 x 34 cm. [1]

Pierre Vignal (1855-1925)Heuvels bij Jerusalem aquarel, gesign. l.o., 13 x 17 cm. [1]

Navolger van Frederik de Moucheron (17e/18e eeuw)Uitgestrekt heuvellandschap met vele figuren doek, 60 x 74 cm. [1]

Hendrik van de Sande Bakhuyzen (1795-1860)Jongen met hond en vee bij een meertje inkt en aquarel, gesign. l.o., niet ingelijst, 25 x 34,5 cm. [1]

Toegeschreven aan Jan Hackert (1628-1685/1690)Berglandschap gewassen inkttekening, 32 x 23 cm. [1]

Wilhelmus Chimaer van OUdendorp (1822-1873)'De wijnverkooper' doek, ongesign. annotatie met naamsvermelding op spieraam, 70 x 60 cm. [1]

Franse/Hollandse school, 18e eeuwDrie putti en twee honen in een landschap aquarel, onduidelijke signatuur m.o., 12 x 17,7 cm. [1]

F. Müller-Hentschel (19e/20e eeuw)Interieur aquarel, gesign. r.o., 52 x 39,5 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 19e eeuwFamilie in een interieur tekening, 11,5 x 13 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw, met monogram VS r.o.De eerste schooldag gewassen inkttekening, 24 x 21 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 17e eeuwArk van Noach paneel, beschadigd, 53 x 70 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]

Gesigneerd BellisStilleven maroufle, gesign. r.m., signatuur later toegevoegd, 55 x 110 cm. [1]

Vlaamse school, 19e eeuwPortret van Auguste van Zuylen van Nyevelt (1801-1846) pastel, 36,5 x 28,5 cm. [1]

Marius Bauer (1867-1932)Een feestdag ets, gesign. r.o., Van Wisselingh no. 221, 47 x 32 cm. [1]

Marius Bauer (1867-1932)Ruiters voor een moskee ets, gesign. r.o., no. 71, 43 x 28 cm [1]

Italiaanse school, 18e eeuwpaar landschappen met figuren bij ruïnes tweemaal doek, lijst en spieraam krom getrokken, 50 x 85 cm. [1]

Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)Vissersvrouw met mand met vis paneel, gesign. r.o., 20,5 x 17,5 cm. [1]

Engelse school, 19e eeuw'Dornje' aquarel, 29 x 24 cm. [1]

C. Faller (19e eeuw)Voorstelling naar Antonio da Correggio houtskool, 38 x 30,5 cm. [1]

Europese school, 18e/19e eeuwMadonna met kind doek, 29 x 21,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Europese school, 18e/19e eeuwPortret van een vrouw met parelketting en kanten kraag doek, 58 x 48 cm. [1]

Huillerat (19e eeuw)Patrijzen. Hierbij aquarel K.J. de Vries aquarel, 10 x 13 cm. en aquarel, 9 x 10 cm. [1]

Lot 4804

Hollandse school

Hollandse schoolBloemstilleven olieverf op koper, 20 x 15,5 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Engelse school, 19e eeuwSchepen op zee doek, 75 x 126 cm. [1]

Toegeschreven aan Maria Vos (1824-1906)Boerderij in Gelderland ho27 x 42 cm.utskool, aquarel en rood krijt, ongesign., [1]

  • 3050 item(s)