- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
3050 item(s)/page
Chris van der Windt (1877-1952)
Chris van der Windt (1877-1952)Konijnenhok maroufle, gesign. l.o., niet ingelijst, 20,5 x 26,5 cm. [1]
Cees Groenewoud Kramer (1918-2000)
Cees Groenewoud Kramer (1918-2000)'Baadsters' doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Gesigneerd Th. r.o.
Gesigneerd Th. r.o.Landschap achter de duinen paneel, 25,5 x 30,5 cm. [1]
Diverse gravures en etsen, 18e t/m 20e eeuw[ds]
Nicolaas Huppes (1913-2001)
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuwFiguren op het ijs bij een koek-en-zopie potlood (krastechniek), 16,5 x 25,5 cm. [1]
Jan Kruijsen (1874-1938)
Jan Kruijsen (1874-1938)'In den vroegen morgen' doek, gesign. l.o., verso etiket met titel, 36 x 80 cm. [1]
Samuel le Poole (1910-1986)
Samuel le Poole (1910-1986)Tulpen in een vaas aquarel, gesign. r.o., 28,5 x 25,5 cm. [1]
Gesigneerd H.P. Koekkoek (19e eeuw)
Ype Wenning (1879-1959)
Ype Wenning (1879-1959)Portret van een meisje met pauwenveer maroufle, gesign. r.o., 23 x 19 cm. [1]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
Theo van Delft (1883-1967)
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Schetsblad met ponen houtskool, niet ingelijst, gemonn. r.o., 27,5 x 22 cm. [1]
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)
Dimmen Gestel (1862-1945)
Leo Gestel (1881-1941)
Leo Gestel (1881-1941)Studie van een man houtskool, gemonn. m.o., '01, beschadigd, 44 x 28 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Gerrit Willem van Blaaderen (1873-1935)Frans landschap board, gesign. l.o., 17 ,3 x 13,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Harrie Kuyten (1883-1952)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Vaart bij Acoude houtskool en aquarel, gesign. l.o., 35 x 44 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Zittende kat inkttekening, gesign. r.o., 38 x 26 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
Gerrit Willem van Blaaderen (1873-1935)Heuvellandschap aquarel, gesign. r.o., 23,5 x 33 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Germ de Jong (1886-1967)
Germ de Jong (1886-1967)Gezicht op een dorp krijt, gesign. r.o., 1938, 32 x 28 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Diverse tekeningen en en schilderij,
Diverse tekeningen en en schilderij,w.o. Bergense School Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Harmen Meurs (1891-1964)
Lodewijk Schelfhout (1881-1943)De vlucht naar Egypte ets, gesign. l.o., 1923, 25 x 30 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Matthieu Wiegman (1886-1971)
Matthieu Wiegman (1886-1971)Schuur tussen de bomen inkt en gouache, gesign. r.o., 45 x 58 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Gesigneerd met monogram ATH
Gesigneerd met monogram ATHHet Raadhuis in Hilversum inkt en gouache, 44 x 32 cm. [1]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Henri van Daalhoff (1867-1953)
Henri van Daalhoff (1867-1953)Samuel de Zee's hof te Leiden paneel, gesign. r.o., 41 x 30 cm. [1]
Jaap Min (1914-1987)
Ontwerptekening Eiffeltoren
Ontwerptekening Eiffeltoren [1]
Jaap de Carpentier (1921-1996)
Louis Favre (1892-1956)
Louis Favre (1892-1956)Vijf lithografieën uit "The Raven". Hierbij diverse litho's door Steinlen en Utamaro druk [ds]
Conrad Kickert (1882-1965)
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972)Dorp, Ceylon aquarel, gesign. r.o., 42 x 31 cm. [1]
Toegeschreven aan Willem de Zwart (1862-1931)Vrouw op een tuinpad doek, niet ingelijst, resten signatuur l.o., 32,5 x 25 cm. [1]
Henk Henriet (1903-1945)
Henk Henriet (1903-1945)Landschap . Hierbij tekeningen door Douwe van der Zweep en Adolf Melchior en etsen door Th. de Bock en Kees Koeman [5]
Nikolaas Matthijs Eekman (1889-1973)
Nikolaas Matthijs Eekman (1889-1973)Diverse grafische werken [map]
Wouter Ydo (1887-1965)
Wouter Ydo (1887-1965)Haven Volendam houtskool en aquarel, gesign. l.o., '45, 25,5 x 33 cm. [1]
Otto van Rees (1884-1957)
Otto van Rees (1884-1957)'Job' board, gesign. l.o., 30 x 28 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Franse school, begin 20e eeuw
Franse school, begin 20e eeuwMan op een pad bij een bomenrij board, 15,5 x 23,5 cm. [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Havengezicht paneel, gesign. r.o., 27 x 40 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Schepen in een baai doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Parkgezicht doek, ongesign., 50 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Anna Kermer (1911-1985)
Anna Kermer (1911-1985)Portret van een vrouw met bontmuts doek, monogram r.o., 50 x 40 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Anna Kermer (1911-1985)
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Dirk Kruizinga (1895-1972)Dorp op een heuvel doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 70 x 50 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]
3050 item(s)/page