Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam
Live webcast

Auction dates


  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Venue address

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Auction house

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range

Category

3050 item(s)

Filtered by:

  • Creator / Brand
  • List
  • Grid
  • 3050 item(s)
    /page

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Dirk Kruizinga (1895-1972)Vrouw met was in een tuin bij een kerktoren doek, niet ingelijst, ongesign., 90 x 64 cm. Provenance: uit de nalateschap ...

Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op de Santa Maria della Salute inkttekening, gesign. r.o., 26 x 36 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kun...

Dirk Kruizinga (1895-1972)Stilleven met zonnebloemen doek, gesign. r.o., 100 x 70 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Kijkje op een plein doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 40 x 30 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Boten in een haven doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 65 x 100 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [...

Anna Kermer (1911-1985)Portret van een vrouw met paraplu doek, monogram r.o., 80 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Vrouw en jongen met buikorgel waarop een aapje doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 115 x 85 cm. Provenance: uit de nalat...

Dirk Kruizinga (1895-1972)Dorp op een rots doek, niet ingelijst, ongesign., 50 x 80 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Italiaans kustdorpje doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Twee koeien / Haven tweemaal paneel, niet ingelijst, gesign., 22,5 x 33,5 cm. en 19 x 33 cm. Provenance: uit de nalatesc...

Anna Kermer (1911-1985)Vrouw in een park doek, niet ingelijst, ongesign., 60 x 80 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Amsterdamse gracht paneel, gesign. l.o., 26 x 31 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op Enkhuizen potlood, gesign. r.o., 22 x 30 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op Rhenen paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 26 x 34 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Amsterdams stadsgezicht;Het Filmmuseum doek, 49 x 70 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]

Amsterdams stadsgezicht;Cafe Welling doek, 46 x 67 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]

Diverse schilderijen en tekeningen, 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuwBijbelse voorstelling met man en vrouw met olifanten doek, 140 x 95 cm. [1]

Abraham Segaar (1888-1962)Bomen aan de rand van een meer doek, gesign. r.o., 65 x 98 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Diverse schilderijenProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]

Henri van de Velde (1896-1969)Heuvellandschap met herder en schapen doek, gesign. r.o., 51 x 71 cm. [1]

Franse school, 20e eeuwVrouwelijk naakt kleurenets, gesign. r.o., 55 x 45 cm. [1]

Hollandse school, 19e/20e eeuwStaphorster meisje doek, 47 x 37 cm. [1]

Indonessche school, 20e eeuwFiguren op een markt in een dorp doek, 60 x 45 cm. [1]

Jacobus Jan Koeman (1889-1974)Bloemen in een vaas doek, gesign. r.o., 47 x 33 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Karel van Seben (1893-1988)Diverse schilderijen [ds]

Joannes Roelandse (1888-1978)Bruggetje bij een dorp paneel, gesign. l.o., 17 x 19 cm. [1]

Joannes Roelandse (1888-1978)Gezicht op kasteel Oud Poelgeest, Oegstgeest board, niet ingelijst, gesign. l.o., 20,7 x 26 cm. [1]

Joannes Roelandse (1888-1978)Roeiboot bij een huis paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 20,7 x 27,5 cm. [1]

Hans Lenteman (1876-1953)Eenden boven een meer doek, ongesign., 60 x 100 cm. [1]

Karel van Seben (1893-1988)Diverse schilderijen en aquarellen. Hierbij werk door Carl Otto [4]

Karel van Seben (1893-1988) Withdrawn ...[more]

Toegeschreven aan Han van Meegeren (1889-1947)Christus en de Farizeeërs doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Be...

Sierk Schröder (1903-2002)Studies van een hond houtskool, gesign. l.o., '68, 24 x 34 cm. [1]

Louis Stutterheim (1873-1943)Stilleven board, gesign. l.o., 55 x 45 cm. [1]

Verguld houten schilderijlijst, 18e/19e eeuwbinnenmaat 63,5 x 91 cm. [1]

Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)Tahitiaanse vrouw met haar kind doek, beschadigd, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]

Theo Swagemakers (1898-1994)Stilleven met oesters board, niet ingelijst, gesign. l.o., '89, 60 x 70 cm. [1]

Diverse grafiek en tekeningenProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]

Cuzco School, 19e/20e eeuwAartsengel Eliel olieverf op doek of papier op board, 76 x 56 cm. [1]

Friso ten Holt (1921-1997)Strandgezicht aquarel, gesign. r.o., '77, 16 x 24 cm. [1]

Job de Vogel (1908-1984)Bosgezicht doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1]

Onbekende kunstenaars, 20e eeuwTwee modetekeningen en een surrealistische voorstelling [map]

Onduidelijk gesigneerd l.o.Kustgezicht doek, 50 x 70 cm. [1]

Albert Buikema (1949-1994)Paarden in de branding doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm. [1]

Tentoonstellingsposter Modigliani 1958;Musée Cantini, Marseille. Uitgegeven door Atelier Mourlot litho, 77 x 50 cm. [1]

Leo Collard (1930-1975)Twee schilderijen tweemaal doek Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [2]

Hans Lenteman (1876-1953)Markt bij de Waag op de Nieuwmarkt doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]

Herman Wijngaard (1922-2012)Rivierlandschap doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm. [1]

Frans Hettinga, acht affiches,'Gnerk de witte gnotor' acht affiches, 125 x 90 cm. [map]

Beursaffiche, Schweitzer Muster Messe,Basel 1933 [1]

Diverse tekeningen, schilderijen en grafiek, 19e en 20e eeuwProvenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [ds]

J. Faura (20e eeuw)Stilleven doek, niet ingelijst, 60 x 50 cm. [1]

Lucie Wittig-Keijser (1875-1958)Bloemstilleven doek, gesign. l.o., 40 x 40 cm. [1]

Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)Gezicht op een gracht te Delft doek, gesign. l.o., 55 x 45 cm. [1]

Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941)Stilleven met fruit ik een koperen schaap en een tinnen klepkan doek, gesign. r.o., 50 x 71 cm. [1]

Loading...Loading...
  • 3050 item(s)
    /page

Recently Viewed Lots