- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (53)
- Antique and classic furniture (large) (95)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (93)
- Asian artifacts (Japan) (77)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (48)
- Books regarding tribal art (24)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (259)
- Clocks and barometers (21)
- Collectables and miscellaneous including folk art (275)
- Crockery and glassware (46)
- Decorative tribal objects (82)
- Design furniture (78)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (134)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (209)
- Paintings, watercolours and drawings (160)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs and carpets (80)
- Silver (191)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (88)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (590)
- Chinese Works of Art (353)
- Ethnographica & Tribal Art (305)
- Furniture (297)
- Decorative Art (289)
- Collectables (270)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (191)
- Carpets & Rugs (80)
- Japanese Works of Art (77)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Asian Art (48)
- Ceramics (46)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (6)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
- Lots with images only
2967 item(s)/page
Vijf olijf groene glazen jenever flessen, ca. 1900; w.o. Blankenheym & Nolet. [5] ...[more]
Divers pleet, 20e eeuw;
Divers pleet, 20e eeuw;w.o. dienschalen, terrine, sauskom e.a. Verschillende fabrikaten. [ds]
Divers rood koperwerk, 18e/19e eeuw;
Vijf met wilgentenen gekuipte houten ovale butte's, 19e eeuw.[5]
Vijf houten met wilgentenen gekuipte butte's, 19e eeuw.[5]
Hindeloopen beschilderde met wilgentenen gekuipte butte, ca. 1930;hierbij een beschilderde houten schaaltje. [2]
China, polychroom porseleinen beeldje van Shoulao, modern,met gestempeld zegelmerk (defecten) h. 24 cm. [1]
India, bronzen olielamp bekroond door haan. Hierbij godslamp[2]
China, paar houten sculpturen;
China, paar houten sculpturen;Hoogwaardigheidsbekleder op zetel h. 36 en 40 cm. [2]
China, rood gelakt houten draagbaar bordenrek, 20e eeuw h. 55 cm. [1]
Indonesië, ikat doek en Lakai, twee textiel fragmenten250 x 115 cm. [3]
Jadeiet masker in Teotihuacan stijl;
Jadeiet masker in Teotihuacan stijl;op metalen standaard. h. 20 cm, b. 25 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Divers aziatica, ca. 1900,
Divers aziatica, ca. 1900,w.o. benen en ivoren schrijf- en bureauwaren [1 + zkj]
Bactrië, keramiek deksel, bronzen stempel en Indonesie, hoornen kamkam l. 18cm. [3]
China, paar bronzen Taotie maskers;
China, gepatineerd bronzen masker, 20e eeuw;op houten standaard. h. 28 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Diverse Aziatische objecten, 20e eeuw;w.o. palmblad schrift, Indiase koperen tempel olifant e.a. [ds]
Paar Museum kopieën van Griekse vazen.(een hersteld) h. 32 en 28 cm. [2]
Drie glazen vaasjes naar de Antieken
Drie glazen vaasjes naar de Antiekenh. 13 tot 23 cm. [3]
Drie glazen kattenkoppen, een natuurstenen ramskop en een kopie beeld van Venus van Willendorf
Drie glazen kattenkoppen, een natuurstenen ramskop en een kopie beeld van Venus van WillendorfH. 5,5 - 10,5 cm. [4]
Drie Egyptische stijl objecten;
Drie Egyptische stijl objecten;Albasten Ushabti, Canope en stenen buste. [27,5 - 5,5 cm. [3]
Collectie van negen diverse Scarabee sculpturen;in verschillende materialen. Hierbij een vis.
Marmeren torso naar de antieken;
Marmeren torso naar de antieken;gemonteerd op ijzeren voet. h. 27 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
John Bier (geb. 1931), bronzen sculptuur;Acrobaten. Monogram JB h. 39 cm. [1]
Duits-Oostenrijkse houten schietschijf van Schuttersgilde;polychroom geschilderd met figuur 'Hans Wurst'. diam. 49 cm. [1]
Paar beschilderde grenenhouten kast deuren, 19e eeuw;beide voorzien van een geschilderd landschap in medaillons. h. 95 cm, b. 42 cm. [2]
Divers,
Divers,w.o. wandappliques met kristallen pegels Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [ds]
Stel tafellampen, 20e eeuw;
Stel tafellampen, 20e eeuw;met turquoise glazen vaasvormige voet en stoffen lampen kappen met vlinder dessin. h. 76 cm. [2]
Frankrijk, antiek kegel spel;
Maddicott, vier koperen en geëmailleerde trekpotjes, 20e eeuw;verschillende dessins en genummerd. [4]
Vijf verschillende sets Meccano, 70er jaren;allen in de origine verpakking. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [5]
Hangporseleinkastje en speculaasplank [2]
Houten speelgoed tweespan 'Express' kar met paarden.[2]
Een tôle peint koektrommel op onderschotel, houten bijouskkist, bronsje en gietijzeren mascaron, ca.
Een tôle peint koektrommel op onderschotel, houten bijouskkist, bronsje en gietijzeren mascaron, ca. 190.Hierbij divers [4 + ds]
2967 item(s)/page