- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (53)
- Antique and classic furniture (large) (95)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (93)
- Asian artifacts (Japan) (77)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (48)
- Books regarding tribal art (24)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (259)
- Clocks and barometers (21)
- Collectables and miscellaneous including folk art (275)
- Crockery and glassware (46)
- Decorative tribal objects (82)
- Design furniture (78)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (134)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (209)
- Paintings, watercolours and drawings (160)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs and carpets (80)
- Silver (191)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (88)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (590)
- Chinese Works of Art (353)
- Ethnographica & Tribal Art (305)
- Furniture (297)
- Decorative Art (289)
- Collectables (270)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (191)
- Carpets & Rugs (80)
- Japanese Works of Art (77)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Asian Art (48)
- Ceramics (46)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (6)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
- Lots with images only
2967 item(s)/page
China, tafellamp vervaardigd van sang-de-boeuf porseleinen vaas, 20e eeuwh. 78 cm. inlc. montuur [1]
China, twee gestoken houten sculpturen met glas ingelegde ogen, 1e helft 20e eeuw;waterbuffel op voet /wijze met tijger h. 15 en 22 cm. [2]
Ivoren schoenlepel en 'barnsteen' collier[2]
Houten schaakspel, Duitsland, ca. 1880,in houten opbergdoosje voorzien van een 'M'. h. Koning 7,6 cm. [33]
China, tangkha, 20e eeuw;
China, tangkha, 20e eeuw;Groene Tara, met zijden omlijsting 64 x 48 cm [1]
Tibet, tangkha, 20e eeuw;
Tibet, tangkha, 20e eeuw;Mandala 35 x 27 cm. [1]
China, drie kantige bronzen vazen met archaische motieven, 20e eeuw.Gemerkt met archaische karakters h. 35 en 30 cm. [3]
Vijf stuks oosters cloisonné
Vijf stuks oosters cloisonnébord diam. 31 cm. [5]
Twee oosters bronzen kylins en koperen dekselpotmet chilong als knop [3]
Etui met jadeit damstenen en album met postzegels, Noord Korea[2]
Leren koffer met diverse hotel stickers waaronder Hotel Schiller, Amsterdam.. l. 71 cm [1]
Rusland, ikoon, ca 1800;
Rusland, ikoon, ca 1800;Christus Mandylion 48 x 36 cm. [1]
Rusland, ikoon, 19e eeuw;
Rusland, ikoon, 19e eeuw;St. Nicolaas 33 x 26 cm. [1]
Antieke viool, begin 20e eeuw
Duitsland, strijkstok viool
Duitsland, strijkstok vioolvan Pernambuco hout met een slof van mammoet ivoor in zilver gemonteerd l. 75,2 cm. [1]
Duitsland, strijkstok viool naar Albert Nürnbergerl. 74,5 cm. Germany, violin bow after Albert Nürnberger
Zwart gepatineerd spelter sculptuur;
Zwart gepatineerd spelter sculptuur;Apollo h. 30 cm. [1]
Collectie stenen en fossielen
Collectie stenen en fossielen[4]
Tibet, koperen siervaas en lakwerk dekseldoos en Perzische fles, 20ste eeuw. [3]
Tibet, groen gepatineerd bronzen sculptuur van Mahakala met consort, 20st eeuwin yab-yum houding, op losse voet h. 42 cm. [2]
Paar decoratieve bronzen Boeddha sculpturen, 20e eeuw- Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [2]
Houten gestoken masker, 20e eeuw,
Houten gestoken masker, 20e eeuw,voorstellende een man met snor. h. 23 cm, b. 16 cm. [1]
China, achterglasschildering, 20e eeuw;Portret 64 x 44 cm. [1]
Oost-Europa, twee achterglasschilderingen, 1979;Winterlandschappen 23 x 28 en 39 x 48 cm. [2]
Blikken toverlantaarn in kistje.
Blikken toverlantaarn in kistje.Gecompleteerd met verschillende glazen toverlantaarnplaatjes. [1 + zkj}
Lederen brandweeremmer, 18e eeuw,
Lederen brandweeremmer, 18e eeuw,met opschrift 'Crommenie' h. 47 cm. [1]
Melkglazen olielamp, ca. 1900
Melkglazen olielamp, ca. 1900(geelectrificeerd) h. 46 ex fitting [1]
Twee geometrisch vormgegeven bakelieten voorraad dozen,hierbij een bakelieten letterdoos. h. 12 - 17 cm. [3]
Diverse bakelieten gebruiks objecten,w.o. kleerhangers, naaimachine en föhn. [ds]
Tinnen kraantjeskan, 19e eeuw,
Tinnen kraantjeskan, 19e eeuw,uitgevoerd met twee handvatten. Compleet met comfoor. h. 49 cm. [1]
Twee koperen kandelaars Louis XVI, ca. 1800,de stam uitgevoerd met cannelures, staande op schijfvoet. h. 27,5 cm. [2]
Ingelijste merklap, 'Marie Leynders, gedateerd 1777,met voorstelling van vogels. (beschadigd). h. 32cm, b. 31 cm [1]
Frankrijk, houten verstelbare hoedenmal, 19e eeuw,met ijzeren spindel en kruk. h. 36 cm. [1]
Een paar bronzen pen kandelaars op driehoekige voet, 19e eeuw. h. 44 cm. [2]
Paar gegoten koperen pen kandelaars, 19e eeuw,op brede ronde voet. h. 35 cm. [2]
China, metalen gepatineerde cloisonne vaas, ca. 1920,hierbij een Japans bronzen vaasje met koper en tin ingelegd decor van bloemen en bladeren. [2]
China, houten gekuipte wasbekken, ca. 1900,uitgevoerd met koperen banden. h. 39 cm, b. 50 cm. [1]
Chintz gordijn met florale motieven en twee beigekleurige gordijnen. Hierbij twee gordijnstroken (pe
China, porseleinen Nanking vaas, 20e eeuw,uitgevoerd met decoratie van krijgers te paard. (beschadigd) h. 44 cm [1]
2967 item(s)/page