- Category,
603 item(s)/page
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Stilleven met soepterrine doek, gesign. lo., 120 x 150 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Zelfportret doek, gesign. l.o., 60 x 50 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Interieur figuur aan tafel met daarop een vaas met tulpen aquarel, gesign. r.o., 31 x 39 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Jeanne zittend met hoed en mantel houtskool, gesign. r.o., '77, 45 x 31 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Boerderij met boom en een koe doek, gesign. l.o., 47 x 60 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)Rode tulpen in een vaas doek, gesign. r.o., 47 x 37 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Wim Bosma (1902-1985)
Wim Bosma (1902-1985)Bomen bij een zuil doek, signatuur l.o. (vaag), 90 x 76 cm. [1]
Daan Mühlhaus (1907-1981)
Daan Mühlhaus (1907-1981)Schelpenvisser in de branding doek, gesign. r.o., 42 x 80 cm. [1]
You Shaozeng (Jackson Yu, 1911-1999)
You Shaozeng (Jackson Yu, 1911-1999)Landschap doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]
Raden Basoeki Abdullah (1915-1993)
Raden Basoeki Abdullah (1915-1993)Portret van een jonge vrouw doek, gesign. r.o., 100 x 75 cm. [1]
Freek van den Berg (1918-2000)
Freek van den Berg (1918-2000)Portret van Tony doek, gesign. r.o., '73, 100 x 80 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Willem Paerels (1878-1962)
Willem Paerels (1878-1962)Lezende vrouw doek, gesign. l.o., 80 x 56 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Jaap ter Haar (1922-1998)
Jaap ter Haar (1922-1998)Dorpjes aan een vaart [1]
Cornelis Kaay (1905-1979)
Cornelis Kaay (1905-1979)Figuren en vee bij een dorpje doek, gesign. r.o., 40 x 80 cm. [1]
Cornelis Kaay (1905-1979)
Cornelis Kaay (1905-1979)Figuren op een dorpsplein doek, gesign. r.o., 60 x 60 cm. [1]
Jaap ter Haar (1922-1998)
Jaap ter Haar (1922-1998)Dorp in de winter doek, gesign. ro., 30 x 40 cm. [1]
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)Gezicht op de Amstel [1]
Jacoba Surie (1879-1970)
Jacoba Surie (1879-1970)Jachtstilleven doek, gesign r.o., 135 x 95 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)
Albert Neuhuys (1844-1914)
Albert Neuhuys (1844-1914)De dienstmeid poetst het zilver houtskool en aquarel, gesign. r.o., 55 x 44,5 cm. [1]
Lucie van Dam van Isselt (1871-1949)
Jo Bauer (1873-1964)
Jo Bauer (1873-1964)Bloemstilleven paneel, gesign. r.o., 37 x 27 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Ans van den Berg (1873-1942)
Franse School, ca. 1900
Franse School, ca. 1900Portret van een meisje met hoed houtskool, 22 x 16 cm. [1]
Lena Cornelia ten Bosch (1890-1945)
Lena Cornelia ten Bosch (1890-1945)Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]
Daniël Noteboom (1877-1943)
Daniël Noteboom (1877-1943)Schelpenvissers in de branding maroufle, gesign. r.o., 35 x 75 cm. [1]
Nicolaas Bastert (1854-1939)
Nicolaas Bastert (1854-1939)Gezicht op de Vecht maroufle, gesign. l.o., 31 x 57 cm. [1]
Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961)
Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961)'Aan de Lage Vuursche' board, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 1933, 19 x 29 cm. [1]
Sorella (Therese Ansingh 1883-1968)
Toegeschreven aan Theodoor van Hoytema (1863-1917)Boer aan het werk board, gesign. r.o., '92, 24 x 33 cm. [1]
Dirk Breed (1920-2004)
Dirk Breed (1920-2004)'Kerk bij begraafplaats Buitenveldert' doek, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 66 x 90 cm. [1]
Dirk Breed (1920-2004)
Dirk Breed (1920-2004)Boer op paard en wagen in een landschap doek, verso gesign., kleine beschadigingen, 46 x 60 cm. [1]
Hans Verhoef (1932-2010)
Hans Verhoef (1932-2010)Schaakbord ilieverf op koper, gesign. m.o., 18 x 24 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Otto B. de Kat (1907-1995)
Otto B. de Kat (1907-1995)Gezicht op een dorp board, gesign. r.o., '49, 24 x 30 cm. [1]
Theodor Wilhelm Rueter (1876-1963)
Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)Boer met schapen houtskool en pastel, gesign. r.o., 31 x 52 cm. [1]
Arnold Marc Gorter (1866-1933)
Arnold Marc Gorter (1866-1933)Gezicht op de Vordense beek doek, gesign. 100 x 135 cm. [1]
Martin Monnickendam (1874-1943)
Lizzy Ansingh (1875-1959)
Lizzy Ansingh (1875-1959)'De Nieuwe Pop' en 'De Gouveneur' tweemaal inkt en aquarel, gesign., 19 x 17 cm. [2]
Mari ten Kate (1831-1910)
Mari ten Kate (1831-1910)Kinderen op een pad in een bos sepia, gesign. r.o., 17 x 24 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuwLandschap met herderin en vee bij een beekje en een huis paneel, 24 x 34 cm. [1]
Pierre Vignal (1855-1925)
Pierre Vignal (1855-1925)Heuvels bij Jerusalem aquarel, gesign. l.o., 13 x 17 cm. [1]
A.W. van Oosterhoudt (19e eeuw)
Navolger van Frederik de Moucheron (17e/18e eeuw)Uitgestrekt heuvellandschap met vele figuren doek, 60 x 74 cm. [1]
Hendrik van de Sande Bakhuyzen (1795-1860)Jongen met hond en vee bij een meertje inkt en aquarel, gesign. l.o., niet ingelijst, 25 x 34,5 cm. [1]
Toegeschreven aan Jan Hackert (1628-1685/1690)Berglandschap gewassen inkttekening, 32 x 23 cm. [1]
Wilhelmus Chimaer van OUdendorp (1822-1873)'De wijnverkooper' doek, ongesign. annotatie met naamsvermelding op spieraam, 70 x 60 cm. [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Franse/Hollandse school, 18e eeuw
Franse/Hollandse school, 18e eeuwDrie putti en twee honen in een landschap aquarel, onduidelijke signatuur m.o., 12 x 17,7 cm. [1]
F. Müller-Hentschel (19e/20e eeuw)
F. Müller-Hentschel (19e/20e eeuw)Interieur aquarel, gesign. r.o., 52 x 39,5 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuwFamilie in een interieur tekening, 11,5 x 13 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw, met monogram VS r.o.De eerste schooldag gewassen inkttekening, 24 x 21 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 17e eeuw
Onbekende kunstenaar, 17e eeuwArk van Noach paneel, beschadigd, 53 x 70 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Gesigneerd Bellis
Gesigneerd BellisStilleven maroufle, gesign. r.m., signatuur later toegevoegd, 55 x 110 cm. [1]
Vlaamse school, 19e eeuw
Vlaamse school, 19e eeuwPortret van Auguste van Zuylen van Nyevelt (1801-1846) pastel, 36,5 x 28,5 cm. [1]
603 item(s)/page