Refine your search
Filtered by:
- Category,
- Creator / Brand
- List
- Grid
-
603 item(s)/page
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Marius Bauer (1867-1932)
Marius Bauer (1867-1932)Een feestdag ets, gesign. r.o., Van Wisselingh no. 221, 47 x 32 cm. [1]
Marius Bauer (1867-1932)
Marius Bauer (1867-1932)Ruiters voor een moskee ets, gesign. r.o., no. 71, 43 x 28 cm [1]
Italiaanse school, 18e eeuw
Italiaanse school, 18e eeuwpaar landschappen met figuren bij ruïnes tweemaal doek, lijst en spieraam krom getrokken, 50 x 85 cm. [1]
Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)Vissersvrouw met mand met vis paneel, gesign. r.o., 20,5 x 17,5 cm. [1]
Engelse school, 19e eeuw
Engelse school, 19e eeuw'Dornje' aquarel, 29 x 24 cm. [1]
C. Faller (19e eeuw)
C. Faller (19e eeuw)Voorstelling naar Antonio da Correggio houtskool, 38 x 30,5 cm. [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuwMadonna met kind doek, 29 x 21,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuwPortret van een vrouw met parelketting en kanten kraag doek, 58 x 48 cm. [1]
Huillerat (19e eeuw)
Huillerat (19e eeuw)Patrijzen. Hierbij aquarel K.J. de Vries aquarel, 10 x 13 cm. en aquarel, 9 x 10 cm. [1]
Mogelijk van de hand van Dominicus Peduzzi (1817-1861)Man en een meisje in een interieur paneel, ongesign., 31 x 23,5 cm. Provenance: Particulier ...
Hollandse school
Hollandse schoolBloemstilleven olieverf op koper, 20 x 15,5 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Gravures van de Westerkerk, 18e eeuw,hierbij gravure naar Boucher gravures, samen ingelijst 80 x 55 cm. en gravure, 35 x 44 cm. Provenance: collec...
Engelse school, 19e eeuw
Engelse school, 19e eeuwSchepen op zee doek, 75 x 126 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuwTwee schepen op zee gewassen inkttekening, met valse signatuur J. Spin r.o., 16,5 x 23,2 cm. Provenance: Particulier kun...
Toegeschreven aan Maria Vos (1824-1906)Boerderij in Gelderland ho27 x 42 cm.utskool, aquarel en rood krijt, ongesign., [1]
Franse school, 18e/19e eeuw
Franse school, 18e/19e eeuwElegant gezelschap in een tuin rood krijt, 16 x 22,2 cm. [1]
Hendrik Kobell (1751-1779)
Hendrik Kobell (1751-1779)Schepen op een meer inkttekening, gesign. l.o., 1771, 13,6 x 17,5 cm. [1]
Arnoldus van 't Zant (1815-1889)
Arnoldus van 't Zant (1815-1889)Gezicht op een stad paneel, gesign. m.o., 16,5 x 24,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuwDe ontmoeting van Rebecca en Eliëzer bij de bron doek, 61 x 45 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Joan Blaeu, kaart van de Heerlijkheid Bergen, 1662-1672gravure, handgekleurd, 43 x 56 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuwAntieke marmeren tuinvaas inkt, 30 x 20 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Aarnout Jacobus van Eyndhoven (1805-1861)De Bergerpoort bij de Laurenskerk te Alkmaar sepia, gesign. A.v.E.1829, 18 x 28 cm. Provenance: Particuli...
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuwPortret van een vrouw doek, gesign. r.b., 85 x 69 cm. [1]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuwRiviergezicht met figuren bij een dorp inkt en gewassen inkt, 15 x 19 cm. [1]
Jan van Wickevoort Crommelin (1775-1841)
Jan van Wickevoort Crommelin (1775-1841)Twee vogels op een tak. Hierbij gewassen inkttekening, gesign. C.A. van Oirijk 19 x 15 cm. en 15 x 9 cm. [...
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuwHeilige gewassen inkttekening, 38,5 x 31 cm. [map]
Hollandse school, 18e en 19e eeuw
Hollandse school, 18e en 19e eeuwReligieuze scene / Figuren op het strand twee tekeningen, 23 x 18 cm. en 29 x 18 cm. [2]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuwFiguren bij een herberg / Gezicht op een dorpje aan een vaart paneel, 40 x 55 cm. en aquarel, 32 x 45 xm. [2]
Willem Roelofs (1822-1897)
Willem Roelofs (1822-1897)Bomen aan een sloot bij een boerderij houtskool en pastel, gesign. l.o., 36 x 26 cm. [1]
Joan Blaeu, kaart van Alkmaar, 1649,
Joan Blaeu, kaart van Alkmaar, 1649,handgekleurde kopergravure gravure, 45 x 57 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
J. Spijk (18e/19e eeuw)
J. Spijk (18e/19e eeuw)Stad aan een rivier paneel, 45 x 58 cm. [1]
Anna Mortier-Ramus (19e eeuw)
Anna Mortier-Ramus (19e eeuw)Indonesisch landschap aquarel, gesign. r.o., 40 x 54 cm.. [1]
Jacques Janssens (1809-1898)
Jacques Janssens (1809-1898)Studie van een bok paneel, gesign. r.o., 21,5 x 16 cm. [1]
Kopie naar Frans Hals
Kopie naar Frans HalsPortret van een man doek, 90 x 65 cm. [1]
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuwInkttekening ovaa, 1778, 35 x 48 cm.
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]
Alexander Bakker Korff (1824-1882)
Alexander Bakker Korff (1824-1882)Twee dames in een interieur [1]
Alexander Bakker Korff (1824-1882)
Alexander Bakker Korff (1824-1882)Lezende dame in een interieur inkt en aquarel, gemonn. l.o., 13 x 11 cm. [1]
Alexander Bakker Korff (1824-1882)
Alexander Bakker Korff (1824-1882)Twee dames in een interieur inkt, gemonn. l.m., 11 x 8,7 cm. [1]
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)'la Fuchsia' potlood en inkt, gemonn. l.o., 18 x 14 cm. [1]
David Joseph Bles (1821-1899)
David Joseph Bles (1821-1899)'L'homme au bouquet' inkt en aquarel, gesign. l.o., herk. M.L. de Boer, no. 4374, 17,6 x 12,5 cm. [1]
A.N. Harris (begin 20e eeuw)
A.N. Harris (begin 20e eeuw)'The Octogon, Plymouth, 1860' doek, 46 x 60 cm. [1]
Andreas Schelfhout (1787-1870)
Andreas Schelfhout (1787-1870)Man achter slee met koperen melkkan op het ijs aquarel, gesign. l.o., 20 x 21 cm. [1]
Mogelijk van de hand van Anton Mauve
Mogelijk van de hand van Anton MauveBomen bij een huis / Herder met schapen in een landschap tweemaal tekening, ongesign., 24 x 29,5 cm. en 19 x 2...
Vijf diverse tekeningen en etsen, 18e/19e eeuw[map]
Toegeschreven aan Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)Zittende vrouw ets, 20 x 14 cm. [1]
Plattegrond van 's-Gravenhage, ca. 1730gravure, handgekleurd, 54 x 61 cm. [1]
Hollandse school
Hollandse schoolSchepen voor een stad inkt en aquarel, 27,5 x 47 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuwHeilige Coletta van Corbie paneel, 59 x 25 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Franse school, 19e eeuw
Franse school, 19e eeuwMoeder en kind doek, diam. 48 cm. [1]
Gesigneerd Freudenberg (19e/20e eeuw)Winters landschap paneel, 56 x 68 cm. [1]
Albert Halberstadt (1857-1888)
Albert Halberstadt (1857-1888)Twee dames in een interieur (naar Bakker Korff) paneel, gesign. l.o., ook gesign. met Bakker Korff, 15 x 13 cm. [1]
Diverse grafiek, 16e t/m 19e eeuw,
Diverse grafiek, 16e t/m 19e eeuw,w.o. topografie Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Hollandse school, 18e/19e eeuw,
Hollandse school, 18e/19e eeuw,Man met een kopje bij een bord met fruit paneel, 23 x 21 cm. [1]
Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)
Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)Studie van een zittend mannelijk naakt rood krijt, verso gesign., 57 x 34 cm. [1]
H. Klein (19e/20e eeuw)
H. Klein (19e/20e eeuw)Winters landschap met figuren op een bevroren vaart doek, 40 x 60 cm. [1]
Kaart van Oost-Friesland, 17e eeuw,
Kaart van Oost-Friesland, 17e eeuw,uitgegeven door Johannes Janssonius te Amsterdam gravure, handgekleurd, 38 x 49 cm. [1]
William Lionel Wyllie (1851-1931)
William Lionel Wyllie (1851-1931)Boten bij de Tower Bridge, London ets, gesign. l.o., 20 x 25 cm. [1]
Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]
Portret van Eduard Douwes Dekker, circa 1865,met annotatie 'Aandenken J Eduard de Vries van Multatuli'. Jan Eduard de Vries (1808-1875) was theate...
-
603 item(s)/page