Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Fine Art (603)
603 item(s)

  • 603 item(s)

Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel doek, gesign. r.o., '77, 60 x 80 cm. [1]

Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign., r.o., '58, 38 x 53 cm. [1]

Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel doek, gesign. r.o., '64, 55 x 46 cm. [1]

Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign. r.o., '60, 40 x 32 cm. [1]

Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign. r.o., '81, 30 x 40 cm. [1]

Laetitia de Haas (geb. 1948)'Huis in winter'/ 'Herfst I' tweemaal doek, gesign., 20 x 20 cm. en 20 x 25 cm. [2]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuwAbstract wandplastiek 80 x 100 cm. [1]

Carel Willink (1900-1983)'Naar de toekomst'. Hierbij litho, Miro litho, gesign. r.o., p.d.a., volledige blad 70 x 98 cm. [2]

Joel Fisher (geb. 1947)Zonder titel tekening, met certificaat, 16 x 16 cm. [1]

Gesigneerd OzenfantAbstracte compositie board, beschadigd, niet ingelijst, 35 x 26 cm. [1]

Marc Mulders (geb. 1958)Zonder titel aquarel en collage, gesign. m.o., jan. '02, 'voor Evelyne', 75 x 51,5 cm. [1]

Jan Montijn (1924-2015)'Wat betreft het licht' kleurenets, gesign. r.o., 1984, 31/60, 47 x 31 cm. [1]

Marc Chagall (1887-1985)Twee litho's twee litho's, ongesign., 34 x 25 cm. [1]

Cornelius Rogge (geb. 1932)Kop papier/collage, gesign. r.o., '07, 50 x 36 cm. [1]

Johannes Matthijs den Ouden (geb. 1948)Landschap met bomen doek, gesign. l.o., 1978, 90 x 110 cm. [1]

Axel van der Kraan (geb. 1949)15 W assemblage, 1968, 43 x 33 x 25 cm. [1]

Lot 5173

Naar Warhol

Naar WarholTwee zeefdrukken met afbeelding van Marilyn Monroe 61 x 61 cm. [2]

Arjan van Arendonk (geb. 1957)Twee schilderijen tweemaal acryl op textiel, gesign., 40 x 40 cm. [2]

Albert Verkade (geb. 1945)Zonder titel staal en graniet, diam., gesign., 26,5 cm. [1]

Ted Carrasco (geb. 1933)aquarel, [1]

Jan van Heel (1898-1990)'Negerpop'. doek, gesign. r.o., verso gesign., '64, herkomst: Galerie d'Eendt, Spuistraat, Amsterdam [1]

Naar Piet MondriaanCompositie met raster 5: ruit, compositie met kleuren druk, ongesign., beschadigd, 40 x 40 cm. [1]

Toegeschreven aan César Domela (1900-1992)Zonder titel litho, ongesign., 60 x 46 cm. [1]

Portol (21e eeuw)'De laatste sigaret' doek, verso gesign., 2011, 70 x 90 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]

Alexej Zekova (20e eeuw)Abstracte compositie paneel, 26 x 46 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

David Johannes van de Kop (1937-1994)'Pantheon' aquarel en collage, gesign. r.o., 1992, 49,5 x 65 cm. [1]

Rob van Koningsbruggen (geb. 1948)Zonder titel serie van drie litho's, gesign., '89, 5/40, 88 x 63 cm. [3]

Corneille (1922-2010)Twee zeefdrukken tweemaal zeefdruk, gesign. r.o., 240/250, '95, 45 x 37 cm. [2]

Hans Boer (geb. 1947)Zonder titel doek, niet ingelijst, 2015, verso gesign., 30 x 35 cm. [1]

E. Jiminez (20e eeuw)Abstracte compositie doek, '71, 50 x 90 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Oswaldo Guayasamin (1919-1999)Vrouw litho, gesign. r.o., 120/175, 49 x 34 cm. [1]

Ad van Aart (geb. 1953)Zonder titel groen geglazuurd keramiek, h. 77 cm. [1]

Albert Muis (1914-1982)Rog doek, gesign. r.o., herk. M.L. de Boer, no. 17580, 52 x 68 cm. [1]

Dick Elffers (1910-1990)Twee schilderijen met afbeelding van bloemen tweemaal doek, herk. M.L. de Boer, 90 x 90 cm. en 80 x 80 cm. [2]

Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel litho, gesign. op de steen, 50 x 73 cm. [1]

Gesigneerd Torenstra '65Abstracte compositie board, verso etiket mogelijke tentoonstelling Torenstra en Appel, 45 x 100 cm. [1]

Jan Sierhuis (geb. 1928)Figuur litho, gesign. r.o., '94, 3/50, 64 x 50 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]

Andrei Protsouk (geb. 1961)Portret doek, ongesign., 100 x 80 cm. [1]

Abraham Hadad (geb. 1937)Zonder titel gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 21 x 26 cm. [1]

Mendez (20e eeuw)Zonder titel doek, gesign. r.o., 72 x 100 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Anton Rovers (1921-2003)'Waterland' doek, gesign. r.o., 90 x 110 cm. [1]

Diverse moderne grafiek [map]

Ruth Root (geb. 1967)Drie collages driemaal collage, gesign., niet ingelijst, prov.: Andrew Kreps Gallery, New York, [3]

Paul Blanca (1958)Roos maroufle (gesignilderd met stierenbloed), verso gesign., '91, 40 x 40 cm. [1]

Frank van Hemert (geb. 1956)Twee tekeningen tweemaal pastel, ongesign.?, 19 x 24,5 cm. [2]

Paul Blanca (1958)'Winter' foto, gesign. kleine beschadiging, 17,5 x 55 cm. [1]

Paul Blanca (1958)Drie diverse fotoafdrukken [3]

Diverse moderne grafiek [map]

Hans Willem Hovy (geb. 1953)Zonder titel gegoten aluminium, 1997, 50 x 47 x 50 cm. [1]

Sculptuur van takken[1]

  • 603 item(s)