603 item(s)/page
Job de Vogel (1908-1984)
Onbekende kunstenaars, 20e eeuw
Onduidelijk gesigneerd l.o.
Albert Buikema (1949-1994)
Leo Collard (1930-1975)
Hans Lenteman (1876-1953)
Herman Wijngaard (1922-2012)
Frans Hettinga, acht affiches,
Beursaffiche, Schweitzer Muster Messe,Basel 1933 [1]
J. Faura (20e eeuw)
Lucie Wittig-Keijser (1875-1958)
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941)
Simon Duiker (1874-1941)
Simon Duiker (1874-1941)Interieur met aardappelschillende vrouwen doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 31 x 25,5 cm. [1]
Tentoonstellingsaffiche Le Cubisme
Tentoonstellingsaffiche Le CubismeParijs, 1953, Musée National dárt Moderne litho, 72 x 51 cm. [1]
Gesigneerd Mackenzie
Gesigneerd MackenzieVrouw in een interieur, houtskool en aquarel, gesign. r.o., 25 x 20 cm. [1]
Diverse tekeningen en grafiek
Diverse tekeningen en grafiekProvenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [ds]
Lambert Jansen (1891-1965)
Lambert Jansen (1891-1965)Landschap bij Laren board, gesign. l.o., 1945, 24 x 50 cm. [1]
Paulus Adriaan Gildemeester (1858-1930)Landschap achter de duinen bij Egmond met vrouw op een pad doek, gesign. r.o., 65 x 102 cm. [1]
Gesign. r.o., dorpsstraat '56, gouacheHierbij inkttekening, moeder met kind en olieverfschets van een huis [3]
Jan Mulder (1895-1988)
Leo Muijsken (1907-1984)
Leo Muijsken (1907-1984)Indonesisch kustgezicht board, gesign. l.o., 50 x 70 cm. [2]
Gravure, Engeland,
Tentoonstellingsaffiche Georges BraqueParijs, 1953 litho, 75 x 50 cm. [1]
Diverse schilderijen, reproducties en grafiekProvenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Gesigneerd F. Jespers
Gesigneerd F. JespersFiguren bij een poort doek, gesign. r.b., niet ingelijst, 50 x 35 cm. [1]
Hollandse school, begin 20e eeuw, met monogram JMWinters boslandschap / Kippen op een erf / Bomen aan een vaart driemaal aquarel, 25 x 35 cm. [3]
Paul Thek (1933-1988)
Paul Thek (1933-1988)
Paul Thek (1933-1988)Portret van een man tekening, ongesign., 11.14.69, 23,5 x 30,6 cm. [1]
Lucebert (1924-1994)
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002)Rijzende zon gouache, gesign. r.o., herkost: M.L. de Boer, Amsterdam, no. 16788, '85, 40 x 44 cm. [1]
Klaas Gubbels (geb. 1934)
Geer van Velde (1898-1977)
Geer van Velde (1898-1977)Zonder titel aquarel, gesign. l.o., 1965, herkomst: M.L. de Boer, Amsterdam, no. 17642 [1]
Eugene Brands (1913-2002)
Johan van der Keuken (1938-2001)
Sedje Hémon (1923-2011)
Marlene Dumas (geb. 1953)
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002)'Japonais II. Rijzende zon.' gouache, gesign. r.o., '89, herk. M.L. de Boer, Amsterdam, no. 16951, 17,5 x 48 cm. [1]
Anneke van Brussel (geb. 1949)
Antoni Tapies (1923-2010)
Jaap Wagemaker (1906-1972)
Theodor Werner (1886-1969)
Joost Baljeu (1925-1991)
Joost Baljeu (1925-1991)Zonder titel gouache, gesign. r.o., 7/XII 1958, 38 x 18 cm. [1]
Breyten Breytenbac (geb. 1939)
Cleve Gray (1918-2004)
Eugene Brands (1913-2002)
Jaap Hillenius (1934-1999)
Finn Pedersen (1944-2004)
Finn Pedersen (1944-2004)'Paradedag' doek, verso gesign., 100 x 81,5 cm. [1]
Shin Kuno (1921-1999)
Reinier Lucassen (geb. 1939)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010)'Herbes' litho, gesign. l.b., '72, E/A, 65 x 50 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Gerhard Stadler (20e eeuw)
Sonia Delaunay (1885-1979)
Har Sanders (1929-2010)
Pablo Picasso (1881-1973)
Norbert Schwontkowski (1949-2013)
603 item(s)/page