998 item(s)/page
Engeland, vierdelig koffieservies op ovaal blad, geribd, met zwart houten grepen. h. 6-21, 50 x 36 cm. [5]
Twee gouden kronen en diverse bijous
Twee gouden kronen en diverse bijous [zkj]
Costume Jewellery,
Costume Jewellery, w.o. Art, Capri, Florenza, Kramer, Eugune en Karu. [zkj]
Costume Jewellery
Costume Jewellery w.o. Dauplaise, Jeanne, Monet, KJL, Lisner, Jonouille, etc. . [zkj]
Costume Jewellery
Costume Jewellery w.o. Lisner, Weiss, Kramer, Laguna, etc. . [zkj]
Costume Jewellery, diverse colliers en paren oorhangers [zk]
Vele kralencolliers en bijous
Vele kralencolliers en bijous [zk]
Diverse zilveren en onedele sieraden
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. armbanden, broches, penningen en ringen. [zkj]
Stel metalen groen gepatineerde urn vormige tafellampen in classicistische stijl. Op stenen voet.. h. 45 cm. [2]
Diverse wekkers en zakhorloges
Diverse wekkers en zakhorloges Hierbij divers. [zkj]
Diverse zilveren sieraden en bijous
Diverse zilveren sieraden en bijous w.o. Art-Deco en horloges. [zkj]
Twintig differente sleutelhorloges
Twintig differente sleutelhorloges sommige met zilveren kast. Alle defect. [20]
Twintig differente sleutelhorloges Sommige met zilveren gegraveerde kast en versierde emaille wijzerplaat. Alle defect. [2]
Zeven differente sleutelhorloges, twee horlogekettingen en diverse onderdelen. Alle defect. [9+zkj]
Tien differente remontoirhorloges
Tien differente remontoirhorloges w.o. één met niëllo versierde achterzijde, Art-Nouveau, aan zilveren ketting. [10]
Cadet, polshorloge en diverse gouden of vergulde pennen/potloden Hierbij divers. [1+zkj]
Diverse imitatie horloges en doublé sieraden [zkj]
Diverse zilveren gespen en ornamenten [zkj]
Diverse nefriet hangers, zilveren sieraden en bijous. Nefriet hangers met 14krt. gouden hangoog. [zkj]
Lot met vergulde Oosterse sieraden en ornamenten vele bezet met gefacetteerde witte saffieren. [zkj]
Diverse sieraden, w.o uit India
Diverse sieraden, w.o uit India [zkj]
Diverse zilveren sieraden en bijous w.o. imitatie bloedkoraal. [zk]
Diverse sieraden
Diverse sieraden w.o. granaten collier, geëmailleerde hangers, etc.. [zkj]
Diverse "costume jewellery"
Diverse "costume jewellery" vele bezet met strass en/of imitatie parels. [zkj]
Diverse moderne sieraden
Diverse moderne sieraden sommige bezet met amethist. [zkj]
Diverse schildpad broches
Diverse schildpad broches sommige bezet met stenen of versierd met emaille. Hierbij divers. [zkj]
Diverse zilveren en verzilverde kralen [zkj]
Zilveren kralen, doublé sluitingen, rijgdraad en divers Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [zkj]
Diverse kralencolliers
Diverse kralencolliers sommige met rijsparels. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [zkj]
Diverse kralen colliers en losse kralen w.o cultivé parels. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [zkj]
Diverse kralen colliers
Diverse kralen colliers w.o. met sodaliet. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [zkj]
Diverse Nederlandse en Arabische munten, vooral 19e eeuw [zkj]
Zwart gelakt gietijzeren haardscherm
Zwart gelakt gietijzeren haardscherm met voorstelling van paarden. br. 68 en h. 81 cm [1]
Metalen groen gepatineerde lampvoet met ananas ornament. Met stoffen kap.. h. 74 cm. [1]
Paar koperen tweelicht kandelaars, 20e eeuw. uitgevoerd met zittende leeuwen en Amsterdams stadswapen.. h. 25 cm. [2]
Twee historiepenningen, Intocht van Willem V en Prinses Wilhelmina van Pruissen, Amsterdam 1768; Aan
Drie penningen, Beloningspenning doortocht van stadhouder Willem IV in Amsterdam, 1747; Liefdadighei
Twee penningen, Toegangspenning voor de Hortus Medicus, Collegium Medicum, Amsterdam 1823; Gildepenn
Drie gedenkpenningen Amsterdamse gebouwen, Penning ter gelegenheid van de opening van het nieuwe RAI
Zes diverse penningen, Penning ter herdenking van Pieter Huidekoper, burgemeester van Amsterdam 1842
Collectie van verschillende munten.
Jaarset Canada 1980 met zilveren Canadese dollar 1980. Hierbij twee zilveren munten Hongarije 1970,
Bruin steengoed baardman kruik, 18e eeuw. Gerestaureerd.. h. 42 cm. [1]
Lappenpop.
Lappenpop. Uitgevoerd met diverse soorten witte lapjes stof.. l. 105 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Zeven voorraadblikken met vruchtmotief w.o. Van Melle's Vruchtendrops Confectionary Works Breskens H
Zeven voorraadblikken met vruchtmotief w.o. Van Melle's Vruchtendrops Confectionary Works Breskens Holland Gekl. Wijnands A. [7]
Tien voorraadblikken en een houten doosje met floraal motief. [11]
Twaalf koffie- en theeblikken
Twaalf koffie- en theeblikken [12]
Koek- en snoepblikken waaronder twee
Koek- en snoepblikken waaronder twee [11]
Twee blikken Van Melle’s Confectionary Works. [2]
Zes cacaoblikken waaronder twee Flick’s Cacao en Cacao Bensdorp, boeksimulant. [6]
Drie blikken The Ladies’ Home Journal. [3]
Van Houten blik met spiegel aan binnenzijde. Hierbij cadeaublik Codorniu. [2]
Drie kaasblikken w.o. rondvormige H.J. Wijsman & Zonen c.a. 1910, 1 deksel. [4] ...[more]
Elf blikken in vorm koffer.
Elf blikken in vorm koffer. [11]
998 item(s)/page