998 item(s)/page
Dunwandig houten schemerlampje, ca. 1930. Uitgevoerd met twee lichtpunten.. h. 37 cm. [1]
Gipsen heilige beeld naar 15e eeuws voorbeeld, ca. 1900 Voorstellende Maria.. h. 55 cm. [1]
Leren voetenbankje in de vorm van een neushoorn. l. 82 cm. [1]
Fles Vosne-Romanee, Jaboulet-Vercherre, 1978. Hierbij fles Bourgogne Antonine Rodet, 1979.. [2]
Twee 1er Cru Sauternes, Chateau Guiraud, 1978. [2]
Zeven flessen Bordeaux,
Zeven flessen Bordeaux, w.o. Mouton Cadet, 2011, 2014 en Chateau Haut-Calens 'Graves', 2010.. [7]
Drie flessen Port, Warre's 2007 en Andresen 1992. Hierbij fles Armagnac, XO, Castarede.. [4]
Vijftien flessen diverse rode wijn.
Vijftien flessen diverse rode wijn. [15]
Mahoniehouten reisapotheek, Engeland, 19e eeuw. Met glazen flessen, incompleet.. h.24 cm, b. 33 cm, d. 19 cm. [1]
Eikenhouten bureau brievenkastje, ca. 1900. Uitgevoerd met deksel en schrijfklep, diverse vakken en lade.. h. 25cm, b. 35 cm, d. 17 cm. [1]
Zwitserland, houten gekuipte karnton, 19e eeuw. h. 96 cm. [1]
Antieke galvanometer gesigneerd Kipp Delft. Hierbij diverse wetenschappelijke instrumenten.. [ds]
Houten stereokijker met diverse stereofoto's. [2]
Divers oud Meccano.
Divers oud Meccano. w.b. motoren, onderdelen, oude instructies o.a. in lange koffer.. [2 dzn + koffer]
Samengestelde toverlantaarn, ca. 1900. Hierbij kist met diverse toverlantaarn plaatjes.. [2]
Japan, Kyoto zwart lakwerk schrijfkist, ca. 1900. Met parelmoer decoraties. (defect).. l. 47 cm, b. 27 cm, h. 19 cm. [1]
China, rolschildering met kaligrafie. In houten kist (deksel manco).. h. 167 cm. [1]
Bronzen vijzel naar 17e eeuws voorbeeld. Lof God van al Anno 1674. Compleet met stamper. . h. 10,5 cm. [1]
Thailand, bronzen gepatineerde Boeddha, ca. 1900 Resten van vergulding.. h. 46 cm. [1]
Nepal, Tangka, 20e eeuw.
Nepal, Tangka, 20e eeuw. Met voorstelling van Yab-Yub en vele bodhisattva's.. h.99 cm, b. 65 cm. [1]
Divers Tin, 18e - 20e eeuw.
Divers Tin, 18e - 20e eeuw. [ds]
Diverse religieuze afbeeldingen, 18e - 19e eeuw. w.o. glas in lood fragmenten, devotieprentjes (santje) en koperen ikoontje.. [zkj]
Diverse (rozenkrans) doosjes, 19e - 20 e eeuw. wb. schildpad, zilver en papier maché.. [zkj]
Ikoon, 'Joris en de draak' 19e eeuw.
Ikoon, 'Joris en de draak' 19e eeuw. Hierbij aardewerk kannetje met tinnen deksel.. h. 32 cm, b. 26 cm. [2]
Gipsen console met putti 'St. Enfant Jesus'. (beschadigd). h. 34cm, b. 35 cm [1]
Collectie kurkentrekkers, ca. 1900
Collectie kurkentrekkers, ca. 1900 [zkj]
Ovaal houten dienblad met naaldwerk voorstelling, 19e eeuw. Hierbij twee dienbladen.. b. 58 cm, h. 35 cm. [3]
Japan, bronzen cloisonne vaas met decor van kwartels. (bodem los). h. 20 cm. [2]
Vier bronzen sculpturen.
Vier bronzen sculpturen. w.o. ijsvogel door Guus Coene. h. 10 cm. [4]
Merklap gedateerd 1777.
Merklap gedateerd 1777. En Amsterdamse stadswapen.. h. 57 cm, b. 39 [1]
Eikenhouten bordenrek, ca. 1900
Eikenhouten bordenrek, ca. 1900 . br. 120 cm [1]
Duitsland, een paar miniatuur gestoken hertjes op vruchtenhouten sokkel, ca. 1900 [2]
Pii Dahmen een kunstwerk in de vorm van een tak, 'Orion' gemaakt van polyester/brons [1]
Paar koperen kandelaren, 18e eeuw,
Paar koperen kandelaren, 18e eeuw, op kantige voet. Hierbij kralen rokje. [3]
Vier bronzen Boeddha's, 20e eeuw,
Vier bronzen Boeddha's, 20e eeuw, één bladverguld. Hierbij Ghana, houten speelpop. h. 14-44 cm. [5]
Engeland, wit aardewerk servies met blauwe transfer print, decor 'Sydney', gemerkt W.B. voor William
Kristallen fruitschaal en verguld porseleinen negendelig koffieservies, 19e eeuw [10]
Limoges, porseleinen serviesgedeelte
Limoges, porseleinen serviesgedeelte met decor van bloemenvazen, bestaande uit: terrine, dekschaal, vier dienschalen en twaalf borden.. [18]
Groot-Brittanië, Perthshire, glazen 'millefleurs' bolvormige presse-papier, 20e eeuw, met centrale bloem, centraal gesigneerd 'P'. h. 6 cm. [1]
Vier porseleinen groepjes, ca. 1900.
Vier porseleinen groepjes, ca. 1900. w.o.danseressen.. [4]
Collectie van 91 KLM huisjes.
Collectie van 91 KLM huisjes. Hierbij het boek 'Sterke Verhalen, alle geheimen achter de gevels van de KLM huisjes'. . [3 dzn + boek]
Petrus Regout, stel aardewerk waskommen, decor distel. diam. 36,5 cm. [2]
998 item(s)/page