Auction closed (2 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 2431-2569)

  • (Lots: 2125-2424)

  • (Lots: 0900-0908)

  • (Lots: 2570-2704)

  • (Lots: 1000-1259)

  • (Lots: 1700-1789)

  • (Lots: 1260-1394)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

998 item(s)
  • 998 item(s)

Dunwandig houten schemerlampje, ca. 1930. Uitgevoerd met twee lichtpunten.. h. 37 cm. [1]

Gipsen heilige beeld naar 15e eeuws voorbeeld, ca. 1900 Voorstellende Maria.. h. 55 cm. [1]

Leren voetenbankje in de vorm van een neushoorn. l. 82 cm. [1]

Fles Vosne-Romanee, Jaboulet-Vercherre, 1978. Hierbij fles Bourgogne Antonine Rodet, 1979.. [2]

Zeven flessen Bordeaux, w.o. Mouton Cadet, 2011, 2014 en Chateau Haut-Calens 'Graves', 2010.. [7]

Drie flessen Port, Warre's 2007 en Andresen 1992. Hierbij fles Armagnac, XO, Castarede.. [4]

Vijftien flessen diverse rode wijn. [15]

Mahoniehouten reisapotheek, Engeland, 19e eeuw. Met glazen flessen, incompleet.. h.24 cm, b. 33 cm, d. 19 cm. [1]

Eikenhouten bureau brievenkastje, ca. 1900. Uitgevoerd met deksel en schrijfklep, diverse vakken en lade.. h. 25cm, b. 35 cm, d. 17 cm. [1]

Zwitserland, houten gekuipte karnton, 19e eeuw. h. 96 cm. [1]

Antieke galvanometer gesigneerd Kipp Delft. Hierbij diverse wetenschappelijke instrumenten.. [ds]

Divers oud Meccano. w.b. motoren, onderdelen, oude instructies o.a. in lange koffer.. [2 dzn + koffer]

Samengestelde toverlantaarn, ca. 1900. Hierbij kist met diverse toverlantaarn plaatjes.. [2]

Japan, Kyoto zwart lakwerk schrijfkist, ca. 1900. Met parelmoer decoraties. (defect).. l. 47 cm, b. 27 cm, h. 19 cm. [1]

China, rolschildering met kaligrafie. In houten kist (deksel manco).. h. 167 cm. [1]

Bronzen vijzel naar 17e eeuws voorbeeld. Lof God van al Anno 1674. Compleet met stamper. . h. 10,5 cm. [1]

Lot 1373

Divers,

Divers, w.o. antieke tegels en India bel.. [ds]

Thailand, bronzen gepatineerde Boeddha, ca. 1900 Resten van vergulding.. h. 46 cm. [1]

Nepal, Tangka, 20e eeuw. Met voorstelling van Yab-Yub en vele bodhisattva's.. h.99 cm, b. 65 cm. [1]

Divers Tin, 18e - 20e eeuw. [ds]

Lot 1378

Divers,

Divers, w.o. toneelkijker, tin en tegels.. [ds]

Diverse religieuze afbeeldingen, 18e - 19e eeuw. w.o. glas in lood fragmenten, devotieprentjes (santje) en koperen ikoontje.. [zkj]

Diverse (rozenkrans) doosjes, 19e - 20 e eeuw. wb. schildpad, zilver en papier maché.. [zkj]

Lot 1381

Divers,

Divers, wo. blikken tabaksdoos.. [zkj]

Ikoon, 'Joris en de draak' 19e eeuw. Hierbij aardewerk kannetje met tinnen deksel.. h. 32 cm, b. 26 cm. [2]

Gipsen console met putti 'St. Enfant Jesus'. (beschadigd). h. 34cm, b. 35 cm [1]

Lot 1385

Divers,

Divers, w.o. pleet, klein zilverwerk en bijous. [ds]

Lot 1386

Divers

Divers [ds]

Ovaal houten dienblad met naaldwerk voorstelling, 19e eeuw. Hierbij twee dienbladen.. b. 58 cm, h. 35 cm. [3]

Japan, bronzen cloisonne vaas met decor van kwartels. (bodem los). h. 20 cm. [2]

Vier bronzen sculpturen. w.o. ijsvogel door Guus Coene. h. 10 cm. [4]

Merklap gedateerd 1777. En Amsterdamse stadswapen.. h. 57 cm, b. 39 [1]

Eikenhouten bordenrek, ca. 1900 . br. 120 cm [1]

Paar koperen kandelaren, 18e eeuw, op kantige voet. Hierbij kralen rokje. [3]

Vier bronzen Boeddha's, 20e eeuw, één bladverguld. Hierbij Ghana, houten speelpop. h. 14-44 cm. [5]

Limoges, porseleinen serviesgedeelte met decor van bloemenvazen, bestaande uit: terrine, dekschaal, vier dienschalen en twaalf borden.. [18]

Groot-Brittanië, Perthshire, glazen 'millefleurs' bolvormige presse-papier, 20e eeuw, met centrale bloem, centraal gesigneerd 'P'. h. 6 cm. [1]

Vier porseleinen groepjes, ca. 1900. w.o.danseressen.. [4]

Collectie van 91 KLM huisjes. Hierbij het boek 'Sterke Verhalen, alle geheimen achter de gevels van de KLM huisjes'. . [3 dzn + boek]

Petrus Regout, stel aardewerk waskommen, decor distel. diam. 36,5 cm. [2]

  • 998 item(s)