Amsterdam

  • (Lots: 4500-4722)

  • (Lots: 4800-4967)

  • (Lots: 5000-5213A)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

604 item(s)
  • 604 item(s)

Hollandse school, 18e eeuw Dansende figuren doek, beschadigd, 52 x 68 cm. [1]

Twee aquarellen, 19e eeuw Visser aan de kust / Interieur met musicerend paar aquarel, 18 x 28 cm. en inkttekening, 26 x 20 cm. [2]

Christian Moser (1838-1894) Gezicht op een vaart bij Rotterdam doek, gesign. r.o., 50 x 75 cm. [1]

Lot 4506

Hollandse school

Hollandse school Weiland met koeien en schapen. In kapitale lijst. doek, 80 x 120 cm. [1]

Onbekende kunstenaar De graflegging olieverf op koper, 17 x 22 cm.

Jan van de Putte (1828-1872) Molen aan een rivier paneel, gesign. l.o., '65, 35 x 55 cm. [1]

Kaart, 'Stad en lande van Groningen' Door S. Sanson, uitgegeven te Parijs, 1692 gravure, handgekleurd, 55 x 80 cm. [1]

Franse school, 19e eeuw Paar in een gondel voor Venetië paneel, ovaal, 73 x 76 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw Figuren met manden met vis aan de kust paneel, 17 x 23 cm. [1]

Zuid-Europese school, 17e eeuw, De geseling van Christus inkttekening, 14 x 16,5 cm. [1]

Omduidelijk gesigneerd r.o., 18e/19e eeuw Verschijning van een engel aquarel, gesign. r.o., 19,5 x 15 cm. [1]

Lot 4515

Hollandse school

Hollandse school Vrouw in een stoel met groenten op de grond paneel, 44 x 32 cm. [1]

Adrianus Jacobus Vrolijk (1834-1862) Figuren bij een boot naast een gebouw aquarel, gesign. l.o., 21,5 cm. x 30,5 cm. [1]

Hollandse school, 18e eeuw, mogelijk van de hand van Abraham van Strij Portret van een man met hoed gewassen inkt, volledige blad 25 x 20 cm. [1]

Duitse school, 19e eeuw Paar handgekleurde gravures, riviergezichten twee handgekleurde gravures, 14 x 18 cm. [2]

Hollandse school, 19e eeuw Duingezicht met in de verte een stad paneel, 20 x 30 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw Portret van een heer pastel, 26 x 23 cm. [1]

Hollandse school, 18e eeuw Het fregat Alarm bij Gibraltar. Hierbij gravure van Amsterdam tekening, 1781, 40 x 52 cm., en gravure, 32 x 47 cm. [2]

Franciscus Lodewijk van Gulik (1841-1899) Kerk in een winters bos paneel, gesign. r.o., 22 x 29 cm. [1]

Gesigneerd E.J.V. de Wit 1820 Uitgestrekt landschap met figuren bij een bevroren rivier paneel, 59 x 75 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw Zomerlandschap / Winterlandschap tweemaal paneel, 17,5 x 23,5 cm. [2]

Italiaanse school, 19e eeuw 'Amore' doek, niet ingelijst, 77 x 64 cm. [1]

Panorama d'Amsterdam, litho uitgegeven in 1856 Gezicht op Amsterdam vanuit de Oosterkerk litho, 27,5 x 72 cm. [1]

Europese school, 19e eeuw Interieur met figuren doek, niet ingelijst, 78 x 64 cm. [1]

Nicolaas Pieneman (1809-1860) Rustende soldaten bij een vuur inkt en gewassen inkt, resten signatuur r.o., vouw in het papier, 23 x 19 cm. [map]

Wenzeclaus Hollar (1607-1677) "Antwerpschen toren vand: cathedrale kerk vand: alderheylichste maget maria (...)" ets, 48 x 33 cm.

Hendrik Roodenburg (1895-1987) Winters landschap board, gesign. r.o., '26, 27 x 42 cm. [1]

Mogelijk van de hand van Joseph Charles de Haen (1777-1836) Portret van een man aquarel, niet ingelijst, ongesign., beschadiging, 18 x 15,5 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw Uitgestrekt landschap aquarel, 47 x 54 cm. [1]

Hendrik Albert van Trigt (1829-1899) Portretstudie maroufle, gsign. r.o., 1877, 19 x 12,5 cm. [1]

Lot 4541

Hollandse school

Hollandse school Jonge vrouw uitkijkend over zee paneel, 36 x 28 cm. [1]

Gesigneerd Dommelshuizen Paard en wagen bij een steenfabriek paneel, 46 x 35 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, begin 20e eeuw Hondje in een mand pastel, 47 x 38 cm. [1]

Lambertus Lingeman (1829-1894) Figuren in harnas paneel, gesign. r.b., 20 x 14 cm. [1]

Coenraad Matthias Garms (1863-1944) Vissershuisje, Enkhuizen doek, kleine beschadigingen, lijst beschadigd, gesign. r.o., 25 x 38 cm. [1]

Jacob Taanman (1836-1923) Pianospelend meisje inkt en aquarel, 16 x 11,5 cm. [1]

Mogelijk van de hand van Andreas Schelfhout Gezicht op een dorp aan een vaart aquarel, gesign. A.S. r.o., 19 x 29 cm. [1]

Henri Victor Lesur (1863-1900) Portret van een dame, staand met een wandelstok paneel, gesign. l.o., 38 x 27 cm. [1]

Diverse gravures en tekeningen, 18e t/m 20e eeuw w.b. gravures door Marie Catherine Prestel [map]

Gesigneerd A.E., 1903 Een haan, konijnen en kippen op een erf board, 29 x 38 cm. [1]

Pieter Hendrik Jan Jacob Ras (1857-1941) Negen diverse schetsboekjes. Hierbij board met afbeelding van wilgen. [map+1]

Diverse tekeningen en grafiek [map]

Lot 4556

Naar Tiepolo

Naar Tiepolo Man met paard ets, 13 x 18 cm.

Jkvr. Sopie Speelman (1859-1939) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., lijst beschadigd, 75 x 46 cm. [1]

Anton Mauve (1838-1888) Jonge vrouw zittend in de duinen potloodtekening, gesign. met atelierstempel r.o., 21 x 17 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuw met monogram A.j.F. Tweemaal schilderij van een koe tweemaal paneel, gesign., l.o., niet ingelijst, 30 x 40 cm. [2]

Kaart van Brabant, 18e eeuw gravure, handgekleurd, niet ingelijst, 46 x 61 cm. [1]

  • 604 item(s)