604 item(s)/page
Harry van Kruiningen (1906-1996)
Harry van Kruiningen (1906-1996) Twee kleurenetsen tweemaal kleurenets, gesign., 1 niet ingelijst, 35 x 45 cm. en 16 x 20 cm. [2]
Merapi Obermayer (geb. 1945)
Merapi Obermayer (geb. 1945) 'Een strook van leven' gemengde techniek op doek, gesign. r.o., '88, 60 x 60 cm.
Serge Charchoune (1888-1975)
Serge Charchoune (1888-1975) Zonder titel litho, gesign. r.o., 266/450, 34 x 41 cm. [1]
Mimmo Paladino (geb. 1948)
Mimmo Paladino (geb. 1948) Zonder titel litho, gesign. r.o., 26/75, 52 x 70 cm. [1]
Willem Hopman (geb. 1939)
Willem Hopman (geb. 1939) Collectie van veertien diverse schilderijen board, gesign. allen ca. 20 x 30 cm. [ds]
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) Le Cosmonaute kleurenets, gesign. r.o., 64/145, 40 x 31 cm. [1]
Awoiska van der Molen (geb. 1972)
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) 'Bosrand' litho, gesign. r.o., 34 x 47 cm. [1]
Jan Roëde (1914-2007)
Peter Sengl (geb. 1945)
Peter Sengl (geb. 1945)
Peter Sengl (geb. 1945)
Peter Sengl (geb. 1945)
Sven Hofmann (geb. 1965)
Sven Hofmann (geb. 1965) 'Torso I' digital print, gesign., 2012. 8/12, 78 x 58 cm. [1]
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) Road to Ampurdam gravure, gesign., 110/250, 57/77 [1]
Tobias Baanders (geb. 1946)
Tobias Baanders (geb. 1946) 'Om een Harlekijn' board, gesign. r.o., vernis laat los, 1988, 50 x 60 cm. [1]
Gesigneerd v Glasenap (20e eeuw)
Gesigneerd v Glasenap (20e eeuw) Figuren op straat, Jerusalem doek, 40 x 30 cm. [1]
Gesigneerd JK r.o.
Gesigneerd JK r.o. Vrouwengezicht inkt en aquarel op papier op board, 31 x 24 cm. [1]
Marian van der Sanden (geb. 1957)
Marian van der Sanden (geb. 1957) 'Hier valt niets te halen board, gesign. r.o., 45 x 45 cm. [1]
Marian van der Sanden (geb. 1957) 'Witte eieren' doek, gesign. r.o., '07, 30 x 30 cm. [1]
Ton de Laat (1946-2016
Ton de Laat (1946-2016 'Islas de Mandorlas' inkt en aquarel, gesign. verso op etiket, mei '98, 22 x 20 cm. [1]
John Raedecker (1885-1956)
John Raedecker (1885-1956) Liggend naakt houtskool, gesign. r.o., 30 x 48 cm. [1]
Don Clarke (1932-2012)
Don Clarke (1932-2012) Country girl paneel, gesign. r.o., 23,5 x 19 cm. [1]
Erwin Olaf (geb. geb. 1959) en Borek Sipek (1949-2016), 'Pro JP Chair' foto, [1]
Kik Zeiler (geb. 1948)
Kik Zeiler (geb. 1948) Naakte figuren in het gras paneel, gesign. K.Z. l.o., 1974, 24 x 30 cm. [1]
Duitse school, 20e eeuw
Duitse school, 20e eeuw Matroos doek, 60 x 48 cm. [1]
Popel Coumou (geb. 1978)
Popel Coumou (geb. 1978) Zonder titel kleurenprint, verso gesign., 2006, 1/50, 34 x 50 cm. [1]
Naar Jacques Villon
Naar Jacques Villon Abstracte compositie litho, 39 x 46 cm. [1]
Charles Donker (geb. 1940)
Charles Donker (geb. 1940) Jonge ransuil ets, gesign. .o., 18,5 x 19 cm. [1]
Charles Donker (geb. 1940)
Charles Donker (geb. 1940) 'Bastiaan' litho, proefdruk, gesign. r.o., 18 x 21 cm. [1]
Peter Robert Keil (geb. 1942)
Peter Robert Keil (geb. 1942) Stilleven board, gesign. l.o., 35 x 35 cm. [1]
Hugo Kaagman (geb. 1955)
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Tien diverse etsen en tekeningen . [10]
George Bracque (1882-1963)
George Bracque (1882-1963) 'La Rapace' litho, gesign. r.o., 1963, 20/75, 35 x 26 cm. [1]
Ber Mengels (1921-1995)
Ber Mengels (1921-1995) Gezicht op een dorp doek, gesign. r.o., 50 x 61 cm. [1]
Alexander Djikia (geb. 1963)
Alexander Djikia (geb. 1963) Vier diverse tekeningen 4 tekeningen, allen gesign., 1990-1996, allen ca. 30 x 40 cm. [4]
Jan Sierhuis (geb. 1928)
Jef Diederen (1920-2009)
Jef Diederen (1920-2009) Zonder titel litho, gesign. r.o., 76/200, 66 x 50 cm. [1]
Glen Baxter (geb. 1944)
Mogelijk van de hand van Serge Férat
Mogelijk van de hand van Serge Férat Figuur met gitaar aquarel, 22,5 x 15 cm. [1]
Jan Roëde (1914-2007)
Jan Roëde (1914-2007) Zonder titel inkt en aquarel, gesign. l.o., '90, herkomst: Kunsthandel Borzo, 13 x 10 cm. [1]
Metten Koornstra (1912-1978)
Metten Koornstra (1912-1978) Paar board, ca. 1965, ongesign. op achterzijde lijst atelierstempel, 30 x 40 cm. [1]
Louise Anselme (geb. 1923)
Louise Anselme (geb. 1923) Liggend naakt doek, gesign. l.o., 72 x 91 cm. [1]
Erwin Stolz (1896-1987)
Erwin Stolz (1896-1987) Op de weg naar Emmaus doek, op spieraam stempel nalatenschap Erwin Stolz, 42 x 38 cm. [1]
Erwin Stolz (1896-1987)
Erwin Stolz (1896-1987) Op weg naar Emmaus tweemaal olieverf op papier, monogram l.o., 28 x 24 cm. en 23 x 26 cm. [2]
Onbekende kunstenaar
Onbekende kunstenaar Abstracte compositie doek, niet ingelijst, 60 x 50 cm. [1]
Metten Koornstra (1912-1978)
Alphons Freymuth (geb. 1940)
Alphons Freymuth (geb. 1940) Zonder titel collage en gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '93, 48 x 55 cm. [1]
Theo Wolvecamp (1925-1992)
Theo Wolvecamp (1925-1992) Figuren zeefdruk, gesign. r.o., '53-'88, 130/200, 77 x 53 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Collage gemengde techniek op papier, 37 x 27 cm. [1]
Jan Vaessen (1900-1958)
Jan Vaessen (1900-1958) Zinder titel doek, niet ingelijst, '43, 130 x 100 cm. [1]
Onduidelijk gesign. r.o., '89
Onduidelijk gesign. r.o., '89 Abstracte compositie doek, 60 x 80 cm. [1]
Marc Chagall (1887-1985)
Marc Chagall (1887-1985) Ruth aux pieds de Booz (Ruth aan de voeten van Boaz) litho, 26 x 35 cm. [1]
Roedyat (1930-2002)
Roedyat (1930-2002) Twee inkttekeningen, huizen in een landschap tweemaal inkt en aquarel, gesign., '85 en '86, 17 x 20 cm. [2]
Bob Immink (1930-1989)
Bob Immink (1930-1989) Gitaarspelende man doek, gesign. r.o., 80 x 70 cm. [1]
L.W. Hei (20e eeuw)
L.W. Hei (20e eeuw) Stilleven doek, 100 x 80 [1]
Charles Orloff (20e eeuw)
Charles Orloff (20e eeuw) Figuren in een park doek, gesign. r.o., 48 x 60 cm. [1]
Gaston Coekelbergs (1914-1985)
Gaston Coekelbergs (1914-1985) Haven doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Geert van Fastenhout (1935-2016)
Geert van Fastenhout (1935-2016) Gezicht op een kerk doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '67, 90 x 110 cm. [1]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Abstracte compositie gouache, 14 x 14 cm. [1]
604 item(s)/page