Amsterdam

  • (Lots: 4500-4722)

  • (Lots: 4800-4967)

  • (Lots: 5000-5213A)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

604 item(s)
  • 604 item(s)

Harry van Kruiningen (1906-1996) Twee kleurenetsen tweemaal kleurenets, gesign., 1 niet ingelijst, 35 x 45 cm. en 16 x 20 cm. [2]

Merapi Obermayer (geb. 1945) 'Een strook van leven' gemengde techniek op doek, gesign. r.o., '88, 60 x 60 cm.

Serge Charchoune (1888-1975) Zonder titel litho, gesign. r.o., 266/450, 34 x 41 cm. [1]

Mimmo Paladino (geb. 1948) Zonder titel litho, gesign. r.o., 26/75, 52 x 70 cm. [1]

Willem Hopman (geb. 1939) Collectie van veertien diverse schilderijen board, gesign. allen ca. 20 x 30 cm. [ds]

Salvador Dali (1904-1989) Le Cosmonaute kleurenets, gesign. r.o., 64/145, 40 x 31 cm. [1]

Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) 'Bosrand' litho, gesign. r.o., 34 x 47 cm. [1]

Sven Hofmann (geb. 1965) 'Torso I' digital print, gesign., 2012. 8/12, 78 x 58 cm. [1]

Salvador Dali (1904-1989) Road to Ampurdam gravure, gesign., 110/250, 57/77 [1]

Tobias Baanders (geb. 1946) 'Om een Harlekijn' board, gesign. r.o., vernis laat los, 1988, 50 x 60 cm. [1]

Gesigneerd v Glasenap (20e eeuw) Figuren op straat, Jerusalem doek, 40 x 30 cm. [1]

Gesigneerd JK r.o. Vrouwengezicht inkt en aquarel op papier op board, 31 x 24 cm. [1]

Marian van der Sanden (geb. 1957) 'Hier valt niets te halen board, gesign. r.o., 45 x 45 cm. [1]

Marian van der Sanden (geb. 1957) 'Witte eieren' doek, gesign. r.o., '07, 30 x 30 cm. [1]

Ton de Laat (1946-2016 'Islas de Mandorlas' inkt en aquarel, gesign. verso op etiket, mei '98, 22 x 20 cm. [1]

John Raedecker (1885-1956) Liggend naakt houtskool, gesign. r.o., 30 x 48 cm. [1]

Don Clarke (1932-2012) Country girl paneel, gesign. r.o., 23,5 x 19 cm. [1]

Erwin Olaf (geb. geb. 1959) en Borek Sipek (1949-2016), 'Pro JP Chair' foto, [1]

Kik Zeiler (geb. 1948) Naakte figuren in het gras paneel, gesign. K.Z. l.o., 1974, 24 x 30 cm. [1]

Duitse school, 20e eeuw Matroos doek, 60 x 48 cm. [1]

Popel Coumou (geb. 1978) Zonder titel kleurenprint, verso gesign., 2006, 1/50, 34 x 50 cm. [1]

Naar Jacques Villon Abstracte compositie litho, 39 x 46 cm. [1]

Charles Donker (geb. 1940) Jonge ransuil ets, gesign. .o., 18,5 x 19 cm. [1]

Charles Donker (geb. 1940) 'Bastiaan' litho, proefdruk, gesign. r.o., 18 x 21 cm. [1]

Peter Robert Keil (geb. 1942) Stilleven board, gesign. l.o., 35 x 35 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Tien diverse etsen en tekeningen . [10]

George Bracque (1882-1963) 'La Rapace' litho, gesign. r.o., 1963, 20/75, 35 x 26 cm. [1]

Ber Mengels (1921-1995) Gezicht op een dorp doek, gesign. r.o., 50 x 61 cm. [1]

Alexander Djikia (geb. 1963) Vier diverse tekeningen 4 tekeningen, allen gesign., 1990-1996, allen ca. 30 x 40 cm. [4]

Jef Diederen (1920-2009) Zonder titel litho, gesign. r.o., 76/200, 66 x 50 cm. [1]

Mogelijk van de hand van Serge Férat Figuur met gitaar aquarel, 22,5 x 15 cm. [1]

Jan Roëde (1914-2007) Zonder titel inkt en aquarel, gesign. l.o., '90, herkomst: Kunsthandel Borzo, 13 x 10 cm. [1]

Metten Koornstra (1912-1978) Paar board, ca. 1965, ongesign. op achterzijde lijst atelierstempel, 30 x 40 cm. [1]

Louise Anselme (geb. 1923) Liggend naakt doek, gesign. l.o., 72 x 91 cm. [1]

Erwin Stolz (1896-1987) Op de weg naar Emmaus doek, op spieraam stempel nalatenschap Erwin Stolz, 42 x 38 cm. [1]

Erwin Stolz (1896-1987) Op weg naar Emmaus tweemaal olieverf op papier, monogram l.o., 28 x 24 cm. en 23 x 26 cm. [2]

Onbekende kunstenaar Abstracte compositie doek, niet ingelijst, 60 x 50 cm. [1]

Alphons Freymuth (geb. 1940) Zonder titel collage en gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '93, 48 x 55 cm. [1]

Theo Wolvecamp (1925-1992) Figuren zeefdruk, gesign. r.o., '53-'88, 130/200, 77 x 53 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Collage gemengde techniek op papier, 37 x 27 cm. [1]

Jan Vaessen (1900-1958) Zinder titel doek, niet ingelijst, '43, 130 x 100 cm. [1]

Onduidelijk gesign. r.o., '89 Abstracte compositie doek, 60 x 80 cm. [1]

Marc Chagall (1887-1985) Ruth aux pieds de Booz (Ruth aan de voeten van Boaz) litho, 26 x 35 cm. [1]

Roedyat (1930-2002) Twee inkttekeningen, huizen in een landschap tweemaal inkt en aquarel, gesign., '85 en '86, 17 x 20 cm. [2]

Bob Immink (1930-1989) Gitaarspelende man doek, gesign. r.o., 80 x 70 cm. [1]

L.W. Hei (20e eeuw) Stilleven doek, 100 x 80 [1]

Charles Orloff (20e eeuw) Figuren in een park doek, gesign. r.o., 48 x 60 cm. [1]

Gaston Coekelbergs (1914-1985) Haven doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]

Geert van Fastenhout (1935-2016) Gezicht op een kerk doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '67, 90 x 110 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Abstracte compositie gouache, 14 x 14 cm. [1]

  • 604 item(s)