405 item(s)/page
Tibet, blaasinstrument vervaardigd van bot, 20e eeuw l. 31 cm. [1]
India/Perzie, bronzen kohlflesje, 20e eeuw h. 13,5 cm. [1]
Tibet, rechthoekige reisaltaar met zilveren (BWG) bewerkte omlijsting, 20e eeuw h. 8 x b. 8 cm. [1]
Tibet, thangka, met voorstelling van Boeddha centraal en twee bodhisattva aan zijn voeten, 20e eeuw
Tibet, thangka, met voorstelling van Boeddha centraal en twee bodhisattva aan zijn voeten, 20e eeuw h. 116 x b. 68 cm.
Nepal, thangka, met voorstelling van Boeddha in landschap met tempels, 20e eeuw h. 113 x b. 68 cm. [1]
Tibet, thangka, met voorstelling van Avalokitesvara met elf hoofden en zes armen, 20e eeuw h. 84 x b. 58 cm. [1]
India, vier zilverkleurige kleine sculpturen, 20e eeuw Heilige koe, Lakshmi, drie Boeddha's en een olielamp h. 4 - 8 cm. [4]
Nepal, thangka, centraal met voorstelling van Boeddha met mandorla, 20e eeuw h. 127 x b. 71 cm. [1]
India, miniatuur zilveren ' nandi' maskert, 20e eeuw Zilver (BWG), niet gemerkt. h.5,5 x 5 cm. [1]
India, bronzen sculptuur, Hindu god, Durga met veel armen op gevleugelde leeuw, 20e eeuw h. 16 cm. [1]
Zilveren filigrain wijwaterbakje zonder glazen bakje , scharnierend schelpdoosje en tondeldoosje, ci
Zilveren filigrain wijwaterbakje zonder glazen bakje , scharnierend schelpdoosje en tondeldoosje, circa 1900 [3]
Set van vier pleet kandelaren, Constant, rue de Chatelain; (een kandelaar met slijtage) h. 27,5 cm. [4]
Driedelig verzilverd theeservies, Keltum, daarbij een verzilverd plat en divers schepwerk h. 17 cm max. [dsj]
Collectie verzilverde zoutvaatjes en mosterpotje, met glazen binnenbakjes, daarbij schikkingsnummers [zkj]
Twee bronzen penningen;
Zes pleet onderborden met wapenschild ' M.R. Metheuver' diam. 29 cm. [6]
India, bronzen sculptuur, Hayagriva met consort op zijn knie, 20e eeuw h. 12,5 cm [1]
Tibet, thangka, met voorstelling van groene Tara in een tempel, omringd met boddisatva, 20e eeuw
Tibet, thangka, met voorstelling van groene Tara in een tempel, omringd met boddisatva, 20e eeuw h. 97 x 66 cm. [1]
Tibet, thangka, met voorstelling van staande witte Tara, 20e eeuw h. 105 x b. 54 cm. [1]
Tibet, Thangka, met voorstelling van Durga met vlammende mandorla, 20e eeuw h. 75 x b. 52 cm. [1]
Mongolie, twee thangka's, 20e eeuw
Mongolie, twee thangka's, 20e eeuw met voorstelling van Darga en Yama en Yami. h. 70 x b. 42 cm. [2]
Nepal, Thangka, Boeddha centraal omgeven door vele bodhisatva's, 20e eeuw h. 127 x b 72 cm. [1]
Mongolie, twee thangka's metnieuwe zijde omlijsting, 20e eeuw; met voorstelling van Yama en Yami en Darga. h. 80 x b 51 cm. [2]
Frankrijk, bronzen inktpot in de vorm van een haan, 19e eeuw; hierbij een bronzen vijzel naar antiek voorbeeld. h. 12 x b. 14 x d. 17 cm. [1]
Drie diverse waaiers, 20ste eeuw.
Drie diverse waaiers, 20ste eeuw. l. 24 - 26 en 35 cm. [3]
India, een paar papier maché bustes. Maharadja en vrouw, 20e eeuw (diverse beschadigingen) h. 76 en 81 cm. [2]
Rusland, rond lakdoosje, ca. 1900,
Twee koperen beddenpannen, 18e eeuw;
Paar koperen kandelaars, 19e eeuw;
Paar koperen kandelaars, 19e eeuw; Uitgevoerd met slanke stam en geleidingsschuif. h. 51 cm. [2]
Twee geduigd houten butte, 19e eeuw
Twee geduigd houten butte, 19e eeuw h. 17 en 21 cm.
Biedermeier geschulpt blikken dienblad, 19e eeuw; Uitgevoerd met schildering van bloemen en scroll decoratie. h. 50 cm, b. 64 cm [1]
Eikenhouten gekuipte melkkan, 19e eeuw; Uitgevoerd met metalen zwart geschilderde banden. h. 42 cm [1]
Groen gelakte metalen reiskist, ca. 1900; UItgevoerd met slot en twee handvatten. Gebogen deksel. h. 25 cm, b. 53 cm [1]
Een collectie diverse kralenkettingen, waaronder millefiore. Hierbij losse kralen en een nefriet armband [zkj]
Een collectie zilveren sieraden,
Een collectie zilveren sieraden, waaronder een lapis lazuli hanger met Arabische tekst en sterren aan een BWG hangoog [zkj]
Geschilderd houten schot vermoedelijk van caroussel, ca. 1900; Uitgvevoerd met voorstelling van bloemen vaas op rood fond. h. 74 cm, b. 118 cm [1]
Drie viool strijkstokken.
Drie viool strijkstokken. Een gemerkt Chiara. [3]
Astronomische telescoop Celestron omni XLT150. Compleet met statief. l. 69 cm diam. 18 cm [1]
Marocco, Atlas gebergte, een gepolijst orthoceras fossiel in kalksteen matrix, Ordovicium-Devoon, ci
Deels gezwarte gestoken houten console met voorstelling van een vogel tussen eikenbladen, 19e eeuw
Deels gezwarte gestoken houten console met voorstelling van een vogel tussen eikenbladen, 19e eeuw (beschadiging onderaan) h. 36 cm. [1]
Een zwart laque koektrommel op onderschotel en komfoor, circa 1900 Beide met florale decoratie. (gebruikssporen) h. 7 en 15 cm. [3]
Groen gelakte blikken lantaren, messing strijkijzer en geduigde tabakspot, 19e eeuw. h. 13, 16 en 47 cm. [3]
Groen gelakte houten kinderwagen, ca. 1900; Met spaakwielen. h. 90 cm, l. 115 cm, b. 54 cm [1]
Wit gelakte houten poppenwagen, ca. 1930; Uitgvoerd met vier wielen en inklapbaar. h. 60 cm, l. 89 cm, b. 26 cm [1]
Drie messen met fijngesneden grepen, 19e eeuw en later Twee met leeuw en een met Abrahams offer. l. 22, 26 en 28 cm
Zes diverse kerfsnede objecten, mesgrepen, foedraal en vormplank. [zkj]
Collectie divers zilver,
Collectie divers zilver, w.o. poederdoos, servetringen en theelepels, daarbij verzilverd ca. 250 g (gross) [zkj]
Diverse verzilverd bestek, 19e en 20e eeuw; w.o. met ebbenhouten grepen. [ds]
Acht Aziatische objecten, 19e-20e eeuw; w.o. Thais Boeddhakopje en metalen sculptuur Ganesha. h. 4,5 - 13 cm [8]
Vier antieke ijzeren sleutels, 17e-18e eeuw; Hierbij smeedijzeren haak, ijzeren wandrekje met koperen knoppen en klokkensleutel. h. 11-18 cm [7]
Kuifje, drieentwintig stripboeken, 50er jaren; waarvan achttien hardcover. [23 in ds]
Grote collectie stripboeken Kapitein Rob en Eric de Noorman, 50er jaren. [vhd]
Tom Poes, verschillende strips, 40er jaren [ds]
Twee trijp gordijnen, Amsterdamse School; Ontwerp mogelijk Jaap Gidding. 242 x 200 cm en 240 x 208 [2 in vhd]
405 item(s)/page